Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
908.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12731274127512761277
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
    Bonus al güzeldir iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YXZ kullanıcısına yanıt
    Bonus genç aldım onaylanmış basıldıktan sonra yollayacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zhny kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun limit ne kadar?

• payrox P kullanıcısına yanıt
    1600 TL vermişler
    Sanırım 25 yaş altısın ondan çıktı sana sanırım. Ben hangi karta başvursam red oluyor arkadaş sanki borcumuz var gibi kkb oranına bakıyorlar bir tane çıkarttırcam ama çoğunun kampanyaları sınırlı yada bazı şeylerden yararlanılmıyor aidatsız kredi kartları öyle.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    18-25 yaş arası bu kartı alıyor diye biliyorum. Bonus istemedim çünkü kart ücreti var. İlk kredi kartım ve findeks notum dahi gözükmüyor..

İlk seferde çok iyi limit vermişler hayırlı olsun...

Bende öğrenciyim başvursam verirlermi bana şubeye falan gidiliyormu peki? Öğrenci belgesi isterlermi ben 25 yaşındayım işte o sıkıntı olabilir bilemedim bir 3-4 ay sonra 26 olcam. Normal üniverstemi gerekli yoksa AÖF olarak göstersem yeterli olurmu acaba biraz puanın artsa diye istiyorum.
    Bonus genç 18-25 yaş arası başvuruyor ve ögrenci belgesine gerek yok. Şubeden hesap açıp internet bankacılığından kredi kartına başvurmuştum.

Hesap açmadan başvuru olmuyormu peki? Birde Hesap işletim ücreti alıncakmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Hesap açmadan başvuru olmuyormu peki? Birde Hesap işletim ücreti alıncakmı acaba?

Ögrenci hesabı olunca alınmıyormuş

En mantıklı bu geldi banada birde Bonus Flexi var sanırım onu sordumda kart ücreti alınıyormuş 10 tl birde kampanyalara ücret ile katılabiliniyormuş bunda sanırım o sıkıntı yok deniyecem bakalım yaşdan sıkıntı çıkabilir 26 yaşından gün alıyorum ben çünkü. Önce şubeyemi gitmek lazım yoksa internetten başvuru yapıncamı daha sonra şubeye çağırıyorlar.
  • O kart hakkında bilgim yok dediğim gibi yaştan dolayı bonus genç kredi kartına başvurmayı denedim kart ücreti vs hiç bir ücreti yok diye okudum. Dediğim gibi bankadan hesap açtırdım kredi kartı aklımda yoktu internet bankacılığında gezerken online olarak buradan başvurdum. İnternet üzerinden başvurunda ne olur bilgim yok hesabınız varsa internet bankacılığından başvurun yoksa şubeden başvurun isterseniz..
    o kart hakkında bilgim yok. yaştan dolayı bonus genç aldım herhangi ücreti olmadığı için. ayrıca kredi kartı alma düşüncem yoktu şubeden hesap açtım sonra eve geldikten sonra internet bankacılığında gezerken kredi kartına başvurdum şansa onaylanmış kart. şubeden hesap açık internet bankacılığından başvurdum yani karta. fakat size bu şekilde verirler mi bilgim yok denemek lazım.
    Bonus Flexi ile Genç nerdeyse aynı sadece birinde kart ücreti alıyor diğerinde almıyor birde kampanyalara katılım için 5 tl para alıyor Flexide. Gençde bildiğim almıyor araştırdıklarımda böyle yazıyordu diğerinde öğrenci olunduğu için çoğu şeyden feragat ediliyor. Ben bir başvururm eğer yaşdan tutmaz ise bakarım Flexi bana ters yılda yine 60 tl yakın bir hesap çıkıyor onda.

Hesap açma var sanırım veya bilemiyorum zaten başvurma netten olmuyor bilgilerini bırakıp herhalde sonradan arıyorlar gibi. Altta öyle yazmış. Eywallah sağol yinede yardımcı oldun bu arada iyi limitde vermişler.

http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/bonus_card_ailesi/bonus_genc.page

• Arkadaslar Is bankasindan iste universiteli kartim vardi. Uzun bir donem odeme yapmadim en son kirmizi cizgi yiyecegim zaman borcu taksitlendirdik.
    Simdi Yapi Krediden kart basvurusu yapacagim. Olumlu sonuclanir mi acaba ?

• Şuan 2 adet kredi kartı kullanıyorum. (Öğrenciyim)
    İş'te Üniversiteli ;

Gayet güzel, İşCep uygulaması ve ATM'leri gayet güzel ve kullanışlı. Memnunum. Limit 500 TL kartı alalı daha 1 ay oldu. Şubeden başvurdum. Kadın çok ilgilendi başvuru yaptım 6 günde kapıma kadar gelmişti.

Like Card Vakıfbank ;

Başruvu yaptım 10 gün önce dün elime geçti. Şubede müşteri memnuniyeti 0 resmen başlarından atmaya çalışıyorlar. Limit 500 TL vermişler. Açtırdım şifremi belirledim cüzdana koydum daha kullanmadım. İnternet bankacılığı berbat. Atm'ler kullanışsız 4-5 tane menü var sadece. İş'te Üniversiteli kredi kartım geldiğinde içinde vadesiz hesapta vardı. Like Card'da yok maalesef.

3 gün öncede Bonus Genç için SMS attım. Aradılar bilgileri verdim. Bugün aradım reddedilmiş. Nedenini anlayamadım.

Bilgilerimi alan kadına 4-5 kez ailemin haberi olmasın falan dedim gıcık mı aldı acaba ?

• Pritt31 kullanıcısına yanıt
    Ceptetebe başvur yüksek limit veriliyor ben hep red yedim kkb puanın yüksek ise kart çıkar aidat falan yok.
  • Bugün Like Card'dan nakit avans çekmek için ATM'ye gittim.

Maalesef çekemedim. Müşteri temsilcisini aradığımda öğrenci kartı olduğu için en fazla 125 TL nakit avans çekebilirsiniz dedi.

İşimi görmezdi fakat deneme amaçlı tekrar ATM'ye geçtim.

Nakit avans menüsüne tıkladım gelen menüden 100 liraya tıkladım. Amacım çekmek değildi faiz oranlarını işlem ücretini görmekti.

Normalde parayı vermeden faiz oranını ve ücretini gösterir onaylıyormusunuz der en azından Maximum öyleydi.

Fakat bu 100 liraya basar basmaz parayı verdi hiçbir bilgi vermeden.

Limitim 500'den 400'e düştü. Verdiği 100 lirayı tekrar karta yatırdım limitim tekrar 500 TL oldu.

Sonradan bir işlem ücreti faiz vs. Çıkartırlar mı başıma ? 100 lirayı verdiği gibi tekrar yatırdım limit 500 tl oldu geri.

Bilgi verir misiniz ?

• Buraya bakınca kafam iyice karıştı. tavsiyeniz nedir :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furg -- 12 Temmuz 2015; 2:36:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12731274127512761277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.