Şimdi Ara

Öğrenci Evi (ss+video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öğrenci Evi (ss+video) .. Güleriz Ağlanacak Halimize .. Öğrencilerin kimseye muhtaç olmadan kalacağı lüks yurtlar yapın.

Öğrenci Evi (ss+video)

İbretlik Video ..

• Öğrenciliğin arkasına sığınıp bu kadar da pis yaşanmaz,bunların mideleri kaldırıyor demek ki pisliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

Öğrenciliğin arkasına sığınıp bu kadar da pis yaşanmaz,bunların mideleri kaldırıyor demek ki pisliği.

birçok öğrenci evi gördüm arkadaşlarımın , memur evi zannedersiniz. Kendi evim de bu şekilde temiz olacak bu yıl.
  • Yazık lan
  • Aklınız var ise bulunduğunuz şehirden üniversiteyi tutturmaya bakın haliniz böyle olmasın.
  • Mağara Nedir?
    Mağara, yüzeyle bağlantısı olan en az bir insanın sürünerek girebilmesine olanak verecek genişlik ve yüksekliğe sahip olan yeraltı boşluklarıdır. Bazı mağaralar lavların soğuması sırasında içlerinde bulunan boşluklardan da meydana gelebilir; fakat bu mağaralarda zehirli gaz çıkışları olması ihtimali nedeniyle girilmesi tehlikelidir. Buz içinde oluşan mağaralar da vardır.

Kireçtaşı, dolomit, mermer, jips, tuz, kalsit çimentolu konglomera ve kumtaşı gibi erimeye uygun karbonatlı ve sülfatlı kayaların, yeraltı suları tarafından eritilerek aşındırılmasıyla meydana gelen mağaralara karstik mağaralar denir. Bu tür mağaralar oluşum açısından en zengin mağaralardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Vampir] -- 12 Eylül 2012; 4:42:55 >
  • öğrencilikte zor be arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: webadisi

öğrencilikte zor be arkadaş

ne demessin
  • öğrenci evinin tadı bir başka. yaşamayan bilemez
  • Kimse kusura bakmasında bu bunların itliği ayrıca görüntülerin de gerçek olduğunu sanmıyorum dalga dümen .
  • hade len, telefonlar dokunmatik sonra öğrenciyiz, gerçek mi şaka amaçlı mı bilmiyorum ama afedersiniz hayvan böyle yaşamaz, insan midesi bunu nasıl kaldırır anlamak güç.
  • mecbur kalırsan yaşarsın be üstad
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.