Şimdi Ara

Ogame hesap açtım sadece 3 evren var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok eski 10-12 sene önceki bir ogame oyuncusuydum ne var ne yok diye tekrar başlayayım dedim önüme sadece 3 evren çıkıyor sebebi nedir? Son açılan evrene girdim öylesine ama bunu anlamadım.

• Evrenler göç etti diğer evrenler e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evren birleşmesi yapılıyor (az oyuncusu olan evrenler, çok oyuncusu olan evrenlerle birleşiyor) bu yüzden şu bikaç gün birleşen evrenler görünmeyebilir

Ayrıca yarın yeni evren açılıyor, güzel bir evren ama savunmadan harabe çıkan bir evren olacak, kademeci oynayacaksanız başlamanızı pek tavsiye etmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THECERN

Evren birleşmesi yapılıyor (az oyuncusu olan evrenler, çok oyuncusu olan evrenlerle birleşiyor) bu yüzden şu bikaç gün birleşen evrenler görünmeyebilir

Ayrıca yarın yeni evren açılıyor, güzel bir evren ama savunmadan harabe çıkan bir evren olacak, kademeci oynayacaksanız başlamanızı pek tavsiye etmem
    Hocam "Event Server" yazan evrene girdim yeni açılmış bu da sanırım ama burası sadece etkinlik sunucusu mu pek çözemedim. Bir de kademeci, filocu gibi şeyi nereden seçiyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Hocam "Event Server" yazan evrene girdim yeni açılmış bu da sanırım ama burası sadece etkinlik sunucusu mu pek çözemedim. Bir de kademeci, filocu gibi şeyi nereden seçiyoruz?

Alıntıları Göster
    evet hocam orası sadece etkinlik sunucusu, ödüllü bir turnuva evreniydi, süresi doldu, yakında kapanacak orası.

Kademeci ve Filocu da sizin oyun tarznınızla alakalı isimlendirmeler, eğer genellikle savaş gemisi basıp savaş yapıyorsanız buna filocu(lar) deniliyor oyun dilinde

eğer savaş yapmadan daha sakin kademe (metal/kristal/deu binası) tıklıyorsanız, kademeci olarak adlandırıılıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: THECERN

evet hocam orası sadece etkinlik sunucusu, ödüllü bir turnuva evreniydi, süresi doldu, yakında kapanacak orası.

Kademeci ve Filocu da sizin oyun tarznınızla alakalı isimlendirmeler, eğer genellikle savaş gemisi basıp savaş yapıyorsanız buna filocu(lar) deniliyor oyun dilinde

eğer savaş yapmadan daha sakin kademe (metal/kristal/deu binası) tıklıyorsanız, kademeci olarak adlandırıılıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Desene 2 gündür boşuna kasıyorum event server'da . Neyse yarınki yeni sunucuyu bekleyeyim bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Desene 2 gündür boşuna kasıyorum event server'da . Neyse yarınki yeni sunucuyu bekleyeyim bari.

Alıntıları Göster
    iyi ki km falan almadınız bari

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.