Şimdi Ara

offgamers PSN Card sahtekarlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

forumda offgamers.comdan psn card alma ile ilgili bir konu görüp bu doğrultuda psn card almak istedim.amazondan almak biraz uğraştırıcı olduğu için siteden alışveriş yapayım dedim.siteye üye olup 1 adet 50 $ psn card aldım ve us psn hesabımdan sorunsuzca onaylattım.ve 1 adet daha 10$ almak istedim ki gerekliydi.herneyse ödemeyi yaptım(kredi kartıyla).Ödeme yaptıktan sonra site codu hemen veriyor bunda bir sıkıntı yok.aldığım 10 $ ı readem code bölümünden girdiğimde bir hatayla karşılaştım(The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid).kodun geçersiz veya kullanıldığıyla ilgili bir uyarı aldım.defalarca 5-10 kere dedim.kodun hatalı olduğunu bilmiyordum ki ilk defa alıyordum.bir kaç saat sonra deniyeyim dedim.tekrar aynı hata.bugün tekrar denedim yine aynı hata.(Kodu dün almıştım).

resimde kodun girdiğimde verdiği hata.kodu farklı usp psn hesaplarda denediğimde de tekrardan aynı hata verdi.

burada da kodu girdiğimde 10 $ lık aldığım için gösteriyor.kod doğru ancak kullanılmış kod.

siteye ticket attım gerekli sorunu anlattım kodun geçersiz olduğuna dair.ve gelen cevapta yukarda bazı harflerin birbirine benzediğini söylediler vs.vs.çerezleri silmelerimi söylediler ki denedim olmadı.

2.ticketımı mail yoluyla gönderdim ve durumu tekrar izah ettim.kendileri durumla ilgileneceklerini tedarikçiden aldıkları kodların kontrolü bir şekilde yapıldığını söylüyorlar ama kontrol edilecek dediler.sürede 24-96 saat arası.

kodu aldığıma dair resim.görüldüğü gibi.

Konuyu açmamdaki sebep bilir kişilerden yardım almak,ve başkalarının başına böyle bir durum gelmişmi ne yapmak gerekiyor ki ben ticket mailimi attım kendilerine.forumda çoğu kişide burdan aldığını görüyorum.güvenip zaten siteyi tercih ettim.

• Size gonderdikleri email'de tedarikcilerden aldiklari kodlari hicbir sekilde test edemediklerinden yakiniyorlar aslinda.

Sizden istedikleri seyleri hazirlayip gonderin adamlara.Alti ustu 10 dolarlik urun almissiniz.Ya paranizi refund yaparlar ya da yerine yeni kod gonderirler.Belki de hicbirsey yapmazlar...

Yillardir Amazon'dan aliyorum kodlarimi.Hic sorun yasamadim.Keske boyle supheli yerlerden alacaginiza daha taninmis sitelerden alsaydiniz.

Yine de gecmis olsun.Umarim sorun duzeltilir
  • Amazon varken böyle yerlerden alınmaz açıkcası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Offgamerdan alıyorum Allah'a şükür bir sorun olmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Size gonderdikleri email'de tedarikcilerden aldiklari kodlari hicbir sekilde test edemediklerinden yakiniyorlar aslinda.

Sizden istedikleri seyleri hazirlayip gonderin adamlara.Alti ustu 10 dolarlik urun almissiniz.Ya paranizi refund yaparlar ya da yerine yeni kod gonderirler.Belki de hicbirsey yapmazlar...

Yillardir Amazon'dan aliyorum kodlarimi.Hic sorun yasamadim.Keske boyle supheli yerlerden alacaginiza daha taninmis sitelerden alsaydiniz.

Yine de gecmis olsun.Umarim sorun duzeltilir

10 $ kod ancak bu 50 $ da olabilirdi?şu var 10 $ ama ben parasında değilim işim aksadı belkide ayırdığım vaktim gitti.şüpheli olduğunu bilmiyorum çünkü forumda bir arkadaşın hazırladığı konuda gördüm siteyi ona göre alışveriş yaptım ki 50 $ kodu aldım sıkıntı olmaması beni siteye karşı güven kazandırttı.gecmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Amazon varken böyle yerlerden alınmaz açıkcası.

Amazon kimi alışverişlerde bekletiyor diye okudum forumda pek sabırlı olmadığım için yeltenmedim ki amazondan alışverişim çoğu kez oldu.

quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

Offgamerdan alıyorum Allah'a şükür bir sorun olmadı

demek o şansız kişilerden biride benim heralde:) umarım sorunsuz alışverişiniz sürer hocam kimsenin başına gelmesin böyle brşey.rakam küçük ama küçük sinek mide bulandırır hesabı

• Ben de offgamers kullanıcısıyım. Şimdiye kadar başıma gelmedi. Şans işidir. Kod geçersizliği amazonda da başınıza gelebilirdi. Geçmiş olsun, inşallah paranızı geri alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siigle

Ben de offgamers kullanıcısıyım. Şimdiye kadar başıma gelmedi. Şans işidir. Kod geçersizliği amazonda da başınıza gelebilirdi. Geçmiş olsun, inşallah paranızı geri alırsınız.

Çok teşekkürler hocam.şans işi dediğiniz gibi inş geri atarlar ücreti yad codu

• quote:

Orijinalden alıntı: HorgaN

quote:

Ben de offgamers kullanıcısıyım. Şimdiye kadar başıma gelmedi. Şans işidir. Kod geçersizliği amazonda da başınıza gelebilirdi. Geçmiş olsun, inşallah paranızı geri alırsınız.

Var mı bi gelişme?
  • Orada sizin saydığınız sebeplerden dolayı bir hata olabileceğini ve test edemediklerini söylemişler.

Alttaki iki şartı yerine getirerek tekrardan verilen adrese mail atın. Bence çözülecektir çünkü çözüm amaçlı yorgunu yokuşa sürmeyen bir cevap vermişler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HorgaN

quote:

Var mı bi gelişme?

Hayır malesef bir gelişme yok henüz

• Hocam,kodu üst üste 3 kere girdikten sonra doğru kod dahi girsen aynı hatayı alacaksın çünkü 3. deneme sonrası hesabını 24 saatliğine kilitliyor güvenlik amaçlı. Benzer durumla karşılaştım,Amazon'dan görevliyle tam 30 dk konuştum,ardından Sony yetkilileriyle görüştüm ve kartı onaylattım,sadece bir gün sabret ve tekrar dene ama cihazdan denemeni tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkarsilverblade

Hocam,kodu üst üste 3 kere girdikten sonra doğru kod dahi girsen aynı hatayı alacaksın çünkü 3. deneme sonrası hesabını 24 saatliğine kilitliyor güvenlik amaçlı. Benzer durumla karşılaştım,Amazon'dan görevliyle tam 30 dk konuştum,ardından Sony yetkilileriyle görüştüm ve kartı onaylattım,sadece bir gün sabret ve tekrar dene ama cihazdan denemeni tavsiye ederim

yok hocam 1-2 gün arayla da denedim aynı hatayı veriyor malesef
  • Offgamers üzerinden alışverişte tecrübeli biri dm ile destek olabilir mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.