Şimdi Ara

Ödüllü Sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, okuduğum üniversitenin öğrenciler tarafından kurulmuş gayriresmi facebook grubunda bir arkadaş aşağıdaki gönderiyi paylaşmış. Baştan belirteyim ben de sizin gibi sazan avı olduğunu düşünüyorum, lakin sorular çok hoşuma gitti ve ister gerçek ister bait olsun ben yine de cevaplayacağım. Burada sizin de soruları cevaplamanızı istiyorum, isteyen istediği kadarını dilediğince cevaplasın. Ben cevaplarınızdan herhangi bir kıstas olmaksızın, zekice, entelektüel veya mantıklı olup olmaması gram önemli değil, hoşuma gidenleri seçeceğim ve arkadaşa göndereceğim. Eğer cevaplarınızdan birini veya birkaçını beğenir, gönderir ve burs kazanırsam bu arkadaşlara soruları başına her ay aldığım burstan 80 tl göndereceğim. Troll cevapları da değerlendirmeye alacağımı unutmayın. Haydi bileğinize kuvvet, atış serbest

Arkadaşlar merhaba, biraz garipseyeceksiniz biliyorum ama bir büyüğüm burs vermek istiyor. Burs miktarı 750 Lira ve 12 ayı kapsayacak.
    Fakat burs verme şartları hepimizin bildiği türden şeyler olmayacak. Örneğin başarınız, ailenizin maddi durumu, nerede yaşadığınız gibi şeyler önemli değil.

Kendisi bir kısım sorular verdi bana ve bunlara cevap verenler arasından belirli olmayan sayıda öğrenci seçecek. Burs vereceği kişiler arkadaş çevremden ve tanıdıklarımdan olamayacak.Dostlarım kusura bakmasın. Eğer böyle bir
    şartı olmasaydı zaten direkt olarak kendi dostlarıma aracılık yapardım. Bunu da olayı biraz daha anlaşılır hale getirmek için
    söylüyorum. Yani ben elçiyim ve elçiye zeval olmaz. Soruları aşağıda , cevaplarınızı mesaj olarak iletebilirsiniz. Ben
    hepsini ulaştıracağım.

Bursu almaya hak kazanan arkadaşlar ile iletişime geçeceğim, buraya isimlerini ben yazmayacağım. Kendileri ben kazandım demek isterlerse özgürler. 12 ay sonra yeni sorular bursu alan/almayan herkese tekrar sorulacak. Belirli bir zaman yok bir dahakilere kadar 12 ay vaktiniz var.

Lütfen sadece cevaplar için mesaj atınız ben de insanım ve olay ciddi mi diye 10 kişi mesaj atmış, yapmayın.

1-Taoizme göre su nedir?

2-En büyük hayalinizi yazınız ve onu bana satmak üzere bir fiyat belirleyiniz.

3-Dünyadan belirli bir grup insanı ve yok edecek olsaydınız ve bundan yasal-dini olarak sorumlu olmayacağınızı bilseydiniz, hangi
    grup insanı yok ederdiniz. ( Spesifik cevaplar, örneğin kötü insanları yok ederdim değil de toplum içinde rahatsız edici bir
    şekilde sakız çiğneyenleri yok ederdim gibi.)

4-0 ve 1 arasındaki ilişkiyi hayali olarak yorumlayınız.

5-Gelecekte oluşturabileceği etkilerden bağımsız, tarihteki hangi olaya nasıl müdahalede bulunurdunuz? (Sadece bir olay)

6- 25-40 yaş arasında aşırı zengin olacağınız, 40 yaşın sonunda hayata veda edeceğiniz bir hayatı mı yoksa 25-60 yaş aralığında
    orta seviye maddi gelir ile yaşayıp 60 yaşın sonunda hayata veda edeceğiniz bir hayatı mı seçerdiniz, lütfen açıklayınız.

7- Sizce dünya dışında bir canlı formu var mıdır? Olası durumları değerlendirerek hayal gücünüzü gösteriniz.

• Eyw bizler icin paylasmissiniz ama cevaplarimizi direkt olarak elciye ulastirmak isterdim kazandigimi nerden bileyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    Kazanırsam konusmayi ss alıp atacağım, orada kimin sorularını seçtiğim görülecek zaten. Lakin kazanmama rağmen kazanmadim da diyebilirim, bu da düşünebileceginiz bir ihtimal. O sebeple para sizin için motivasyon olmasın derim, sadece benim cevaplayana olan minnetimin bir ifadesi olacak para. Grup da sadece okul üyelerine açık, okul numarası maili vs isteniyor girerken gruba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son of Gloin

Kazanırsam konusmayi ss alıp atacağım, orada kimin sorularını seçtiğim görülecek zaten. Lakin kazanmama rağmen kazanmadim da diyebilirim, bu da düşünebileceginiz bir ihtimal. O sebeple para sizin için motivasyon olmasın derim, sadece benim cevaplayana olan minnetimin bir ifadesi olacak para. Grup da sadece okul üyelerine açık, okul numarası maili vs isteniyor girerken gruba.
    Para olmazsa neden cevaplayim

Neyse 2.soru icin cevabim hayallerim satilik degildir.

Yok olmasini isteyeceklerim. Torpilci itler, yalakalar, muslumanligin arkasina siginip islami koreltenler, turban takip her alti yapan gacilar, (ozel olarak konyada hayvanlarin su kaplarini atan yaratiklar.) hayvanlara iskence edenler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.