Şimdi Ara

ODTÜ şehirdışından gelenler dayanışma kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
8
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben hazirlik okudugum icin haziran sinavina girdim o daha kolay oluyormus eylul sinavina gore bir yil da ingilizce egitiminin uzerine bana zor gelmedi acikcasi ortalama bir sinav diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazirlik egitimi sinif ortamina da bagli tabi ama genel olarak hoca ve yayin kalitesi olarak baktigimizda gayet kaliteli ve ogretici diyebilirim.Ozellikle ne zaman gelecegi belli olmayan quizler sizi okula dolayisiyla da derse baya bagli tutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: raghar

Ben hazirlik okudugum icin haziran sinavina girdim o daha kolay oluyormus eylul sinavina gore bir yil da ingilizce egitiminin uzerine bana zor gelmedi acikcasi ortalama bir sinav diyebilirim.

Test oluyor değil mi hocam? Gördün mu bilmiyorum ama lys-5den zor mudur

• Lys5ten daha zor tabi ki.Geneli test ama cloze test(bosluk doldurma) ve diyalog tamamlama soru cevaplama bolumleri acik uclu.Bir de writing kismi test degil.

• raghar kullanıcısına yanıt
    Listening ve speking var mı?
  • Listening var speaking yok.Hazirlik okursaniz donem icinde speaking sinavi var.

• quote:

Listening var speaking yok.Hazirlik okursaniz donem icinde speaking sinavi var.

Hocam sınavı geçersek yine de isteğe bağlı hazırlık okuyabilir miyiz?
  • mormie kullanıcısına yanıt
    Sinava girip atlarsaniz olmuyor diye hatirliyorum hocam ama emin degilim.Atlamak istemiyorsaniz sinava girmeyin bence hocam zorunlu degil zaten.

• quote:

Sinava girip atlarsaniz olmuyor diye hatirliyorum hocam ama emin degilim.Atlamak istemiyorsaniz sinava girmeyin bence hocam zorunlu degil zaten.

peki öyle yaparsak direk beginnerdan mı başlarız?
  • Yok onun sinavi tamamen ayri.

• Behzat Rasulinin Hakkı B kullanıcısına yanıt
    şu kayıt işi tam olarak nasıl?
  • Genel sorularinizi da ozelden cevaplayabilirim.Hepinize yeni okulunuz hayirli olsun.

• quote:

Lys5ten daha zor tabi ki.Geneli test ama cloze test(bosluk doldurma) ve diyalog tamamlama soru cevaplama bolumleri acik uclu.Bir de writing kismi test degil.

Yapma hocam ne daha zoru. O kadar zor olacağını hiç zannetmem. Yani umarım değildir Bakalım

• parrotzik P kullanıcısına yanıt
    Soru tarzlari farkli diyelim o zaman.Hazirlik atlama sinavi daha cok birikim isteyen bir sinav lysde ise sinav teknikleri daha one cikiyor.

• Ders programı ile ilgili ayrıntılı bilgileri nasil öğreneceğiz :o

• up, konunun yarısı banlanmış

kayıt sadece e-kayıt mı arkadaşlar kesin bilgi mi bu?gerçi sonuçlar açıklandığında belli olur kesin olarak.
    ayrıca isa demiray yurdunun müdürüne e-mail attım nizamettin beydi galiba.ilk 4 binde 2 arkadaşsanız sanırım ayarlayıp aynı odada kalmanıza müsade verilebiliyor.
    bize "kayıt için geldiğinizde bize bildiriniz" diye bir dönüş yaptılar.

bu arada arkadaşlar böyle bilmemiz gereken yararlı yararsız ne varsa burda paylaşırsanız hem bizim için hem de gelecek en az 2-3 nesil için yararlı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jumelitos

up, konunun yarısı banlanmış

kayıt sadece e-kayıt mı arkadaşlar kesin bilgi mi bu?gerçi sonuçlar açıklandığında belli olur kesin olarak.
    ayrıca isa demiray yurdunun müdürüne e-mail attım nizamettin beydi galiba.ilk 4 binde 2 arkadaşsanız sanırım ayarlayıp aynı odada kalmanıza müsade verilebiliyor.
    bize "kayıt için geldiğinizde bize bildiriniz" diye bir dönüş yaptılar.

bu arada arkadaşlar böyle bilmemiz gereken yararlı yararsız ne varsa burda paylaşırsanız hem bizim için hem de gelecek en az 2-3 nesil için yararlı olur.

Donanımda başka bir arkadaş da yazmış sonrasında odtü nün sitesinden baktım e kayıt oluyor okula gitmeye gerek kalmıyor ama kayıtta gitmeyeceksek direkt ingilizce yeterlilik sınavına mı gideceğiz nasıl olacak

• Hocam sonuç aldınız mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.