Şimdi Ara

ODTÜ şehirdışından gelenler dayanışma kulübü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
8
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 ekimde başlıyomuş dersler.hazırlık muafiyet sınavı 7 eylüldeymiş.O aradaki 1 ay ne yapacaksınız?
    eğer atlarsak sanırım oryantasyon falan da yok okulu nasıl öğreneceğiz?
    sınavı pazartesiye koymuşlar ailem pazar günü bıraksa beni yurtta falan kalabilir miyim o aradaki hafta veya ay?

yardım
    @raghar
    @Hypervenom
    @bozokluht

• istanbul ankara hepsi aynı... tek gerçek izmirdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

istanbul ankara hepsi aynı... tek gerçek izmirdir.

öptüm gözlerinden, kızlarağası hanında bir kahve ısmarlayacağım sana.. içimden geldi..

• Ankaramızın çiftlik kavşağındaki dinazoru görmeden geçmeyin beyler, otçuldur merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: mr_sexyT

Ankaramızın çiftlik kavşağındaki dinazoru görmeden geçmeyin beyler, otçuldur merak etmeyin

O hangi dinazormuş yav ben görmedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessNick

quote:

Ankaramızın çiftlik kavşağındaki dinazoru görmeden geçmeyin beyler, otçuldur merak etmeyin

Hocam Atatürk Orman Çiftliği kavşağı(yenimahalle)ndan geçen her otobüs dolmus ile görülebilir. Tam kavşağın ortasında kendisi, Aksarayı gözetlemekte. Şey bi yana odtü 2015 girişliler dhciler olarak bi tanışma mı düzenlesek acaba

• quote:

quote:

quote:

Hocam Atatürk Orman Çiftliği kavşağı(yenimahalle)ndan geçen her otobüs dolmus ile görülebilir. Tam kavşağın ortasında kendisi, Aksarayı gözetlemekte. Şey bi yana odtü 2015 girişliler dhciler olarak bi tanışma mı düzenlesek acaba

Geleneksel DH Buluşması diyosun yani :))

Zaten forumun yarısı ODTÜ kazandı. Baya kişi gelir. Yaparız bi tanışma partisi
  • quote:

quote:

quote:

testosteronun su gibi aktıgı 1 zirve olur.

• Jumelitos J kullanıcısına yanıt
    her yerde harita var hocam iki inceleyince moskofa yönelmiş tabancayı görüyosun gerisi geliyo zaten oryantasyon hikaye
  • 97den büyükseniz yazın ing. çalışın zaman kaybetmeyin boşuna lisede ezik olan ezik kalır hazırlığın bi esprisi yok
  • up. konu sapmış biraz. yurtlarda ne zaman kalınmaya başlanıyor?
    Yurtlar hakkında çok bi bilgim yok ama şu linki bi incele : http://yurtlar.metu.edu.tr/duyuru/agustos-2015de-universiteye-kayit-yaptiracak-ogrenciler-icin-kayit-bilgileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 19 Temmuz 2015; 18:15:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Muafiyetten sonra donersin eve

• Ekle beni

• He he çöl kardeşim,yılda 2 kez yağmur var zaten,geleceğin okul odtü bilmem kaç km ağaç falan da yok,sahra çölüne staja yolluyorlar hatta

Sanki kanadaya,rusyaya veya almanyaya falan eğitime gidince hep deniz var

• Beyler muafiyeti geçmek için kaç almak gerekiyor bide girmezsek noluyo başlangıç seviyesinden mi baslatıyorlar ingim pek iyi değilde :D

• Cok büyük ihtimal ODTÜ geliyor. Yurt konusunda bilgisi olan yardımcı olursa cok iyi olur. cok bilgi bulamadım

• benim de durum bu. benim sorumda şu, sadece e kayıt mı var gidip de kayıt olabiliyor muyuz? birde yurt seçiminde 4k ya girenlere öncelik varya ham puanda mı yerleştirmede mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Behzat Rasulinin Hakkı -- 20 Temmuz 2015; 0:35:15 >
  • xturex X kullanıcısına yanıt
    60 mış
  • eğer izmirdeki hukuk psikolojiler olmazsa ben de odtüdeyim belki yurtta beraber kalırız

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.