Şimdi Ara

Odtü Makine Mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,ODTÜ’de makine mühendisliği okumak istiyorum.Hesaplamalarıma göre de allah izin verirse yerleşeceğim gibi duruyor.Hem ODTÜ makine mühendisliği hakkında gerek imkanları gerek ne tür laboratuvarlarda ne tür çalışmalar gerek yurtdışında master ve doktora imkanları hakkında bilgiler hem de genel olarak makine mühendisliği okuyan veya okumayı düşünen arkadaşlar mesela ileride hangi alanlara yoğunlaşmak istiyor hangi alanlar daha çok dikkatini çekiyor bunlar hakkında bilgiler verebilir misiniz?
    Bu arada biliyorum ODTÜ makine mühendisliği laboratuvarlarını imkanlarını falan sordum internette bunlar hakkında bilgiler mevcut ama ben aramızda orda okuyan varsa daha sağlıklı bilgi almak açısından sordum.Mesela bir laboratuvar olabilir internette de olduğu yazar ama oraya lisans boyunca girilmeyebilir vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeJayRolly -- 7 Temmuz 2019; 12:25:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• #REZ
  • Takip
  • Not ortalamasi 2.75 ve uzeri olanlar genelde savunma sanayi 7-8k maasla ise baslar
    Odtu makina zaten bir ekol dur sana her firsati sunar, her kapiyi acar, sinirsiz bilgi verir ama sen bunlardan ne kadarini benimseyebilirsin ne kadarini kullanabilirsin o senin azmine şansına ve calismana bagli

• Dişhekimiolurmu kullanıcısına yanıt
    Savunma sanayi müthiş bir iş alanı ama benim hedefim değil yani koskoca aselsanı mı istemiyorsun gibi anlaşılabiliyor hayat ne getirir bilinmez daha okula bile başlamadım tabiki ama ben daha çok yurtdışı imkanlarını merak ediyorum

• Hazırlıktaydım knk, yazarım sonra

• Rez

• Up,kimse yok mu okuyan?

• Sonuçlar açıklandıktan sonra okulu gidip gördükten sonra üniversite tercih bölümünde başlık açman daha iyi olur bence. Tercih zamanı düşündüğün okul hakkında bilgi verebilecek daha çok kişi olur. O zamana kadar youtube'da sözlükte ve farklı kaynaklardan araştırabilirsin geçmiş konular da bence odtü makine için gayet yeterli sonuçta az bilinen bir bölüm değil odtü me, ben de araştırdım ve aradığım bilgilerin çoğunu buldum diyebilirim. Yutupda labları anlatan araştırma görevlisi bir ağbi var mesela lab imkanlarını anlatmış bayağı, ona bir bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrangerLovely -- 7 Temmuz 2019; 15:3:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.