Şimdi Ara

ODTÜ KKK Psikoloji vs BİLKENT Bankacılık ve Finans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Tercihlerimi bilerek son güne bırakıyorum, çünkü hala 1. sıraya ne yazacağıma karar veremedim. Psikoloji bölümünü hakkında bilgi istediğim söylenemez, yalnızca Bilkent'te Bankacılık ve Finans okumanın ODTÜ KKK'de Psikoloji okumaya göre avantaj ve dezavantajlarını merak ediyorum. Bu ODTÜ KKK değilde başka bir üniversite olabilir ( Herhangi bir vakıf üniversitesi ). Ama Bankacılık ve Finans bölümünü yalnızca Bilkent yazıcam, zaten fazla okul seçeneği yok. Gelecek kaygısı taşıyan bir birey değilim. Psikoloji'den mezun olsam bile Psikologluk yapmayacağım gerçeği var. Kariyer yapma olanağı Bankacılık ve Finans için nasıldır? Ne kadar ilerlenebilir? İleri seviyede İngilizce ve Fransızca'nın bir +'sı olur mu? Bilkent'ten mezun olmamın ne gibi faydaları olur? Bölümün avantajları ve dezavantajları nelerdir? Bu konularda bilgi ve tecrübesi olanlar bilgi verebilirse çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Bizim sirkette hazine genel mudur yardimcisi bilkent bankacilik ve finans mezunu :) kariyer olanagi vardir tabii bankaci ya da denetci olmak istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilkent Üniversitesinin artılarını ileride kesinlikle görürsün ve bankacılık ve finans bölümünün kariyer yapma konusunda önü açıktır. Psikoloji okuduktan sonra çok bir seçeneğin olmayacaktır zaten.
  • Çok kararsızım. Şurda 1 gün kaldı hala hangisini yazıcağıma karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurergin37 O kullanıcısına yanıt
    Ankarada oturuyorsan bilkent yoksa odtü kkk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prince Legolas kullanıcısına yanıt
    Ankara'da oturmuyorum ama bunu neye göre dediğinizi anlayamadım
  • onurergin37 O kullanıcısına yanıt
    Bence bölüme karar ver ikiside iyi okullar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.