Şimdi Ara

Ödtü Endüstri mi İtü Endüstri mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sınavda 2700. oldum.Odtü de İtü de tutuyo.Odtü sıralama olarak daha iyi ama arkadaşlarımın hep İtüye gitmesi ve İtünün İstanbulda olması (ortam, iş olanakları vs.) kafamı karıştırıyor.Aslında Odtüyü istiyodum. Siz ne dersiniz?

• yardım yok mu?? Sakata gitmeyelim arkadaşlar Bi el atın konuya
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeYee

Arkadaşlar sınavda 2700. oldum.Odtü de İtü de tutuyo.Odtü sıralama olarak daha iyi ama arkadaşlarımın hep İtüye gitmesi ve İtünün İstanbulda olması (ortam, iş olanakları vs.) kafamı karıştırıyor.Aslında Odtüyü istiyodum. Siz ne dersiniz?

Tıp yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahqra

quote:

Orijinalden alıntı: MeYee

Arkadaşlar sınavda 2700. oldum.Odtü de İtü de tutuyo.Odtü sıralama olarak daha iyi ama arkadaşlarımın hep İtüye gitmesi ve İtünün İstanbulda olması (ortam, iş olanakları vs.) kafamı karıştırıyor.Aslında Odtüyü istiyodum. Siz ne dersiniz?

Tıp yaz.

Bi ara tıp düşünmedim değil ama 10 sene okumak adama fena koyar.O okula girip çıkamayanlar varmış

• tabiki itu
  • İş hayatının kalbi İstanbulda attığı için İstanbulu öneriyorlar ama acaba o kadar fark eder mi ?
  • neden endüstri ?
  • İş olanakları açısından daha geniş vs...Aslında pek bi sebebi yok ama ben liseye başladığımdan beri kendimi hep endüstri mühendisi olarak hayal ettim Bilmiyorum bana diğer mühendisliklere göre daha uygun gibi...
  • odtü tabikide
  • İtü neki tabiki odtü
  • Herkes tabiki odtü tabiki itü falan diyo ama biraz açıklarsanız daha iyi olur Atılar eksilar falan
  • Bence bu kadar iyi bir puan yapmışken Endüstri okuma . Git Elektronik , Bilgisayar veya Mekatronik oku . Daha rahat iş imkanı bulabilirsin . Sen bilirsin yine de .

İtü mü Odtü'ye mi gelirsek , ikisi de çok güzel üniversiteler . Eğitim olarak aralarında fark olacağını sanmıyorum . Arkadaş ve aile ortamın İstanbul'da ise İtü , Ankara'da ise Odtü derim .
  • Arkadaşlarımın neredeyse hepsi İtüye gidicek bende İtüye gitmek istiyorum aslında.Ama ilerde pişman olursam diye korkuyorum
  • odtü ama odtü bak ödtü diil :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

odtü ama odtü bak ödtü diil :D

Eyvallah az kalsın geleceğimi yakacaktım.. Hayatımı kurtardın..
  • Okulu bitirdikten sonra İstanbul'a dönemiyor musun da iş olanakları vs. diyorsun?
    Hem gir Odtü'ye bildiğin ilçe, dışarı çıkmaya pek gerek duymazsın.
  • İstanbuldaysan ITU'de oku , tabi il dışına çıkmak istemiyorsan , gerçekten güzel ve iş imkanı geniş bi bölüm. Hayırlı olsun.
  • Git tıpa bak keyfine, 6 yıl oku Tus'a gir 4 yılda orda oku uzman ol, her muayeneye 10 dk ayır, milyarları götür

Tıp okuyamam diyorsan ve maddi durum iyiyse diş hekimliğide olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.alper

Git tıpa bak keyfine, 6 yıl oku Tus'a gir 4 yılda orda oku uzman ol, her muayeneye 10 dk ayır, milyarları götür

Tıp okuyamam diyorsan ve maddi durum iyiyse diş hekimliğide olabilir

Yok tıpı direk eledim okuması falan çekilcek dert değil...Antalyalıyım yani ikiside benim için şehir dışı onun bi önemi yok.Benim merak ettiğim çok büyük farklar mı var??.İtü benim için daha cazip ama Odtü adı başka bişey..Oralarda okuyan arkadaşlar falan yok mu hiç?

• atla eşşek kıyaslanır mı hocam. itü çok kaliteli bir üniversitedir ama odtü en iyisidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.