Şimdi Ara

ODTÜ EEM Mİ İSTANBUL HUKUK MU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bakkalgazi12

KOÇUM BEN PARASINA GÖRE PRESTİJİNE GÖRE MESLEK SEÇMEM. SEN MİCROSOFTUN MAAŞINI FELAN BİLDİĞİNE GÖRE İÇİNDE Bİ UKTE KALMIŞ EĞER İSTERSEN SEN GEL BENİM YANIMA BANA ÇALIŞ BEN SANA 12,551 TL VERİYİM.İYİ DÜŞÜN SONRADAN

Bu yazıyı yazabilecek seviyedeki adamın odtü'de okuma imkanı var. Dgs mi yös mü her ne ise ne kadar adaletsiz olduğunun kanıtı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakkalgazi12

KOÇUM BEN PARASINA GÖRE PRESTİJİNE GÖRE MESLEK SEÇMEM. SEN MİCROSOFTUN MAAŞINI FELAN BİLDİĞİNE GÖRE İÇİNDE Bİ UKTE KALMIŞ EĞER İSTERSEN SEN GEL BENİM YANIMA BANA ÇALIŞ BEN SANA 12,551 TL VERİYİM.İYİ DÜŞÜN SONRADAN

Ukte değil ukde

• bakkalgazi12 B kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaşım hiç pes etmeye niyetin yok.Tamam hangi bölümü hangi amaçla istiyosan git.Para da saygınlıkta senin olsun.
    Bilişim sektörüyle ilgili tavsiye alacağım kişileri gayet iyi biliyorum.Bölümümde yeterince başarılı bir mühendisim yeterince de araştırma yapıyorum belki 1-2 sene sonra sektörde tecrübe kazanıp İTÜ yada Boğaziçinde(%99 İTÜ) yüksek lisans yapabilecek kadar akademik başarım var.Maaşları araştırmama gerek yok hem silikon vadisinde hemde ülkemizin önemli kurumların çalışan arkadaşlarım var onlardan illaki fikir alıp değerlendirmelerde bulunuyoruz.Kendi tecrübelerimi size aktardığımda Türkiye 6-7 bin tl alan bilgisayar mühendisleri yada amerikada 12.550 tl stajyer maaşı verildiği gibi bazı arkadaşlar bilmeden godoslama konuya atlayıp yok sallıyon yok götünden atıyon gibi yorumlar yapıyor.Ondan sonrada kanıt amaçlı resmi açıklamaların linklerini paylaşıyorum.Yoksa hangi şirket ne kadar maaş verir çalışma koşulları nasıldır gayet iyi biliyorum

• Ya millet gelmiş adalet arıyor bende bunu anlamıyorum.Sanki bu ülkede her şey yerli yerindede dgs si eksik.Ya niye adama önyargılı yaklaşıyosunuz?Dgs ye de bilmem kaç kişi giriyor oda bi sınav sistemi.Adama baba parasından tutun her şeyine saydırmışsınız.Bu arada bazı sabit fikirli arkadaşlar için söyleyeyim ben 12'yim.

Soruna gelirsek bence ilk önce bi meslekleri araştırmanı tavsiye ederim.Her iki okulda da bulunmadığım için sana git,gitme diyemem.Bana kalırsa diğerlerinin de dememesi lazım(okulda bulunmayanlar).Her iki bölümün de mezunlarıyla iletişime geçmeye çalış.

• electro-man kullanıcısına yanıt
    Cumhurbaskanina mektup yozmuyoz ukde ukte ne onemi var

• gece gece haykırdım müthiş konu
  • Kardeşim sen kimseye bakma hakkınla kazanmışsın, başarılarının devamını dilerim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.