Şimdi Ara

ODTÜ EE Öğrencisinden Açık Oturum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
2.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakkımda bilgi sahibi olmak isteyenler eski mesajlara bakabilir, soru cevap bişeyler yapalım dedik, bekliyorum soruları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Denemelerde dalgalanmalar oluyır muydu. Hedefim yüksek ama şu sıralar dalgalanmalar oluyor moralle de alakalı ama yapabileceğim birşey yok herzaman çok neşeli stressiz olunmuyor. Siz şu sıralar beler yapıyordunuz

• Ocak ayında fix 148-150 yaparken marta doğru kademeli bi şekilde 138 nete düştüm. Belki stresten böyle oldu, sınavda da 138 yaptım zaten ama sorun olmadı.
    Bu sıralarda deneme çözüyordum sabah, daha sonra arkadaşlarımla muhabbet ediyorduk ful sınav hakkında. Ha bi de sınavdan önceki pazar günü öğle yemeğine gittik topluca güzel oluyor orda herkesin senin gibi stresli olduğunu görmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 60celalettin -- 4 Mart 2017; 8:50:26 >
  • Vaay hosgeldiniz hocam . Zaman cabuk geciyor daha dun gibi hatirliyorum yazi. Hangi denemelerde yapiyordun 140+ hatirliyor musun hocam ? Odtu hayatiniz nasil gidiyor memnuniyetiniz acisindan soruyorum

• Dr.Foreman kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk kardeşim hakikaten ne çabuk geçiyor zaman insan bilemiyor işte :) genelde palme, fen bilimleri ve eski zaman denemeleri performansım iyiydi. 345 ten falan 110 yaptığım bile oldu :D okuldan memnunuz çok şükür, iyi ki emek vermişim diyor insan buralara gelince, arkana bakmıyorsun bile. Apayrı bi ortam, inşallah daha güzelleri sizlere nasip olsun.

• Hocam cografyayi cok onemsediniz mi? Konulari bitirmissinizdir illaki de kastiniz mi cografyaya?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Obp kac hocam ona gore soracam

• Sylvana S kullanıcısına yanıt
    Genel kültür niyetine coğrafyam iyiydi, lisede hocamız çok iyiydi zaten, ygs için ekstra coğrafya çalışmadım hiç

• flygnç kullanıcısına yanıt
    Hocam bendede var o olay dün yaşadım o duyguyu bence biraz stresten biraz da bikkinliktan kaynaklanıyor.

• 130 net civarında takiliyorim genellikle ama Türkce de cok fazla degiskenlik oluyor hocam. 1 yalnis geldigide oluyor 7 yalnis da. 1 hafta kala türkce icin önerebileceginiz bir sey var mi?
    Bölüm hakkinda düsünceleriniz neler? bilgisayar muh. dusunuyorum ama diger mühendislikler tutarsa onlara da gidebilirim.

• Judoo kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de çok arttı ya deneme çözerken süre sıkıntım yok vakit kalıyor ama o kadar isteksiz çözüyorum ki bazen. Özdebirler falan da bi istediğim ayarda gelmedi ona da çok canım sıkıldı. Bilgiden değil ama yapamayacağım çok soru çıkmıyor ama hep beklentinin altı altı o da bıkkınlık yarattı. Bilmiyorum napayım hiç kendim gibi çözmüyorum sanki. sende durumlar nasıl

Aynı şeyi yaşıyoruz hocam her gün deneme oluyoruz maşallah deniz gibi dalga dalga

• odtüden memnun musun ? ( sosyal yaşam ve dersler olarak)
    odtüyü yazarken diğer üniversiteler hakkında bilgi sahibi miydin ?
    ee den memnun musun ? (pc felan düşündün mü )
  • Hayırdır

• hocam siz tobb ee de değilmiydiniz?
    Hocam dün tr de 5-6 net düşünce canım sıkıldı sosyalde öyle oldu.Bide bu ara rasyonel sayılarda bile nedense doğru yaptımmi diye tedirginlik duyuyorum.Normalde denemeyi rahat yetiştirirken bu durumdan dolayı 4-5 dakika geç bitirdim denemeyi.Bide hergun deneme olunca nedense çözme isteği kalmıyor insanın.Ama mecbur bugün bir deneme daha cozcem.Allah sonumuzu hayır etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mericuls

Hayırdır

Noluyoğ

Pm at bul beni

• Mr.Billionaire kullanıcısına yanıt
    evet de yinede diğer üniversitelerle ilgili bilgi sahibi olmak istiyorum
  • hocam bende bu sene tobb ee istiyorum da müsaitseniz bölüm ve okul hakkında pm den bilgi verebilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Billionaire -- 4 Mart 2017; 13:49:37 >
  • Mr.Billionaire kullanıcısına yanıt
    1.sınıfım mümkün olduğunca cevaplamaya çalışırım, istersen pm at konudakiler rahatsız olmasın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.