Şimdi Ara

Odnoklassniki(ok.ru) video indirmek? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
10
Favori
84.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İndirme yapmıyor ne demek. Bu program idm ve Chrome - opera eklentilerinin çalışmadığı sitelerde gayet başarılı. Recorder denmesindeki maksat ise sen hiç bir müdahale etmeden, sadece videoyu açarak sana sormadan indirmesidir. Bu sebeple olduğunu tahmin ediyorum, Recorder denilmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 18 Kasım 2015; 17:20:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_12

"""Streaming video recorder (apowersoft)""" kullanışlı mı ? gerçi video kaydetme işine daha düşmedik yhaf... artık en son,,,
    çare kalmazsa buna düşeriz . Araştırdım indirme yapmıyor bu program sadece kayıt bu yavaş olmaz mı yani bir kurup denesemmi ki.

Ayrıca bir mesaja cevap yazarken sağ üstte alıntı veya cevap seçeneğini kullan ki o kişiye de bildirim olarak gitsin yani cevap verdiğinden haberdar olsun.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_12 -- 27 Kasım 2015; 10:03:34 >
  • jack_12 J kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan kardeşim

• Bu süper oldu, 1 saat içinde 1080p filmi indiriyorum :)

Odnoklassniki(ok.ru) video indirmek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narcose -- 20 Kasım 2015; 11:56:03 >
  • narcose N kullanıcısına yanıt
    program 3 günlük deneme sürümü..reklamdan başka bir şey degil..idm ile sorunu çözecek arkadaşlara selam olsun.şimdilik yapacak bir şey görünmüyor..buraya reklem yapıp insanları yanıltmanın bir anlamı yok..
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_12 -- 27 Kasım 2015; 10:01:49 >
  • derinlik34000 kullanıcısına yanıt
    Full surumu var kardesim, eger full kullanmazsan o zaman idm e de para verip alirsin. Ben sorunsuz indirdim filmi.

Zorla indir kullan diyen yok, kullanmazsan kullanma, babamin programi degil ya neyin reklamini yapayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narcose -- 21 Kasım 2015; 23:41:11 >
  • arkadaşlar ben bütün yolları denedim ama malesef beceremedim bir türlü. 1-2 ay öncesine kadar firefox - download helper ile sorunsuz indiriyordum. şu anda indirmeye çalıştığım zaman 3-4 mb lık parçalar halinde görünüyor indiremiyorum. yardımcı olabilirmisiniz lütfen ?
  • Az üstteki yorumlarda paylaşıldı nasıl indirileceği.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    yaratıcı işe yarar çözüm / teşekkürler arkadaşım..
  • streaming video recorder full

Bu dört kelimeyi yazıp google'da aratmak çok mu zor, zaten en baştaki siteden direk indiriyorsun. Gerçekten güzel bir program; ama "Video Kayıt Ediciyi" deaktive etmem gerekti, çünkü normal internet sayfası açılmıyordu XD. Yine de linki yapıştırıp ok.ru'dan indirilebiliyor...

Bu arada savefrom.net eklentisiyle 2-3 tane video indirebiliyorum; ama sonrasında kırmızı renkli çember içindeki o boyut algılanamadı oluyor, bunu da belirteyim dedim. Belki yeni bir versiyonu gelirse sorunsuz indirmeye devam eder...........
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_12 -- 27 Kasım 2015; 10:02:50 >
    yöntem nedir tam anlamadım çalışırmı kesin görüntü kalitesi bozulmadan indirebilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

yöntem nedir tam anlamadım çalışırmı kesin görüntü kalitesi bozulmadan indirebilirmiyiz
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_12 -- 27 Kasım 2015; 10:00:11 >
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Programı kurup açarsa ya video oynadığında "video kayıt edici" aktifse yakalayabilir, ya da linki kopyala yapıştur yaparak da indirebilirsin. Kaliteyi seçeneklerden filan ayarlanabiliyor ve kalitede düşüklük filan olmuyor.
  • Alternatif bir yöntemde ben yazayım.

İndirmek istediğimiz videnun linkini kopyalıyalım.
    Örneğin ht tp://ok.ru/video/7144146249
    bu linkin başına m harfi koyalım yani m.ok.ru/video/7144146249 olarak firefoxda açalım. burası videonun mobil cihazlar için olan sayfası.

Videoyu oynattığınızda bazen çalışıp videohelper ile indirilebilir hale gelebiliyor. Ancak oynatılan videoda kalite seçimi yok. O yüzden biz bu sayfadan firefoxda video üzerinde videoyu başlatmadan sağ tıklayıp "bağlantıyı kopyala" ile linkini alıyoruz.

benim örnek video için aldığım link:
    ht tp://m.ok.ru/dk?st.cmd=moviePlaybackRedirect&st.sig=e739bc42690dc5109afd80208f5c98a91e0eea01&st.mq=2&st.mvid=7144146249&st.ip=xx.xx.xx.xx&st.exp=1449242067826&_prevCmd=anonymMovie&tkn=3072

Burada st.mq=2 video kalitesi seçimi için atanan değer. Bu değeri en yüksek kalite olarak ayarlamak için değeri öğrenmemiz gerekecek. Bunun için pc mizde vlc player kurulu olması gerek. İndirme işleminide vlc playerla yapacağız.

vlc de ortam - ağ akışkanları kısmına yukarda firefoxdan aldığım linki yapıştırıp oynata tıklayın. Şimdi video oynatılmaya başlanacak. videoyu pause yapıp vlc de araçlar- kodlayıcı/çözücü bilgileri kısmına girin. Bu örnekte st.mq=2 olarak girilen değerde çözünürlük 864x482 ben st.mq=1 şeklinde denediğimde 640x386 şeklinde değişti. Videonun 1080-720 si varsa 0 ile 4 arasında değer vererek istediğiniz çözünürlüğü bu şekilde ayarlayabilirsiniz.

şimdi gelelim vlc playerla stream video kaydına.

az önce ağ akışkanları kısmının altında oynatın ikonunun yanında aşağı ok ikonuna tıklarsanız diğer seçenekler çıkacak. Buradan dönüştürün kısmına tıklayın.

Gelen ekranda bazı standart encode profilleri gelecek. Ben encode etmeden hem sesi hemde görüntüyü direk alamak istiyorum. Bunun için alet resmine tıklayın.
    Paketleme kısmında mpeg-ts yada mp4 taşıyıcısını seçebilirsiniz. Görüntü ses kısmında reencode yapmak istemediğimden özgün ses ve görüntü izi korunsunu tıklıyorum. Bu ayarı kaydediyorum. Ardından videonun kaydedileceği yeri seçip başlatına tıklıyorum.

Stream video istediğiniz taşıyıcı ile seyrü aleme hazır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siella -- 29 Şubat 2016; 21:34:14 >

• siella arkadasimizin dedigi yöntem kesinlikle ise yariyor. st.mq=5 yaparsaniz 1080p versiyonuna ulasabiliyorsunuz. Indirme islemini vlc ile yaptiginizda biraz uzun sürüyor. IDM ile daha hizli indirmek icin Arkadasimizin paylastigi yöntemdeki gibi baglaninin basina m. ekleyip mobil sürüme gecip mausun sag tusuyla baglantiyi kopyala diyoruz ve st.mq=5 (istediginiz kaliteyi kendiniz belirleyin) degisikligini yapip linki idm de url ekle kismindan ekleyip direk indirebiliyoruz.

ht tp://m.ok.ru/dk?st.cmd=moviePlaybackRedirect&st.sig=e739bc42690dc5109afd80208f5c98a91e0eea01&st.mq=2&st.mvid=7144146249&st.ip=xx.xx.xx.xx&st.exp=1449242067826&_prevCmd=anonymMovie&tkn=3072

bu linkin st.mq=2 kismini degistirip idm ye verince direk indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmutabbas -- 6 Aralık 2015; 0:57:20 >
  • Bu kardeşiniz yaptı, ne alaka derseniz yine değiştirmişler,
    okindir.tk nın yapımcısına yollayayım ne yapacağını da sistemi düzeltsin
    baştan aşağı kod yazmakla uğraşamam, izleyecek çok şey var :)
     Odnoklassniki(ok.ru) video indirmek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutabbas

siella arkadasimizin dedigi yöntem kesinlikle ise yariyor. st.mq=5 yaparsaniz 1080p versiyonuna ulasabiliyorsunuz. Indirme islemini vlc ile yaptiginizda biraz uzun sürüyor. IDM ile daha hizli indirmek icin Arkadasimizin paylastigi yöntemdeki gibi baglaninin basina m. ekleyip mobil sürüme gecip mausun sag tusuyla baglantiyi kopyala diyoruz ve st.mq=5 (istediginiz kaliteyi kendiniz belirleyin) degisikligini yapip linki idm de url ekle kismindan ekleyip direk indirebiliyoruz.

bu linkin st.mq=2 kismini degistirip idm ye verince direk indiriyor.

Kardaşım şuanda dediğin gibi yapıp değeri 5 olarak indiriyorum 1.3 GB olarak dosya bakalım indiğinde eğer çalışırsa hakikaten Allah razı olsun büyük makbule geçecek.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.