Şimdi Ara

Odeabank Oksijen Hesap %22.50 Nisan 2019 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
24
Favori
72.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim gittiğim yerde biletle beraber popcorn fişini bişey demeden veriyolar. İsterseniz hatırlatın garanti olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    İşin gerçeği cinepink'te kodu kullanırken popcorn istermisiniz diye soruyorlardı bende her seferinde hayır deyip bileti alıp gidiyorum belki de bedava olduğundan kupon verecekti önümüzdeki ay deneriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palki -- 16 Mart 2017; 16:50:4 >
  • Hesap işletim ücreti ve havale/eft ücreti var mı yok mu tam siteden anlayamadım?
    Bir de 50k üzerine bu oranı vermemekte midir?
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    50.000e kadar %13,50-100 %12.....
    Hem vadeli hem oksijen hesabım var,int. bankacılığından havale,eft yada hsp işletim ücreti yok
  • odea %13 50bin sınırını 100bin tl yapmış. 3bin kesintiyide 2bin yapaydı bari. her halükarda ing 12.75 le 100k için kafa kafaya gelir. 13.5 falan yapması lazım ki 0.50 puan öne çıksın. hala yetersiz gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

odea %13 50bin sınırını 100bin tl yapmış. 3bin kesintiyide 2bin yapaydı bari. her halükarda ing 12.75 le 100k için kafa kafaya gelir. 13.5 falan yapması lazım ki 0.50 puan öne çıksın. hala yetersiz gibi.

Evet hala yetersiz. 3 bin TL'yi hiç ettiği müddetçe ING'nin yüzde 12.50'unu ancak 70.000+ paranız varsa geçebiliyor.
  • BILGILENDIRME: 100.000 TL'ye kadar %13 faiz orani Oksijen Hesap'ta! Bugun itibariyle Oksijen Hesap'in yillik brut faiz orani 100.000TL'ye kadar %13 olarak guncellenecektir. Diger bakiye araliklarinin faiz oranlari ve detayli bilgi icinwww.odeabank.com.tr/o2 Odeabank A.S. Mersis: 0634042197300010

B002

• möhendist kullanıcısına yanıt
    En sevdiğim profil tipi. Faiz haram ama çekiliş kumar helal değil mi ?? hem ayrıca banka benim paramı kullanıyor, karşılığında bana faiz veriyor. buda kar payı değilmi? katılım bankalarındaki adıyla kar payının ne farkı var ?

• Aktif bank'ın bonosunu araştırın beyler.13,75 oranına denk gelmekte.
  • 100k limit benim.isime yaradi.

Iki hesabi birlestirdim.

Ailemdede enparada olan nakitidr oksijene alicam.

Memnunum odeadan.

• raziel82 kullanıcısına yanıt
    Çekilişe herhangi bir meblağ ödemediğim için kumar sayılmıyor ve niye haram olsun ama faiz haram faiz katılım hesabından farklı kâr ortaklığında parayla yapılan işin kârından ama faizde direk paranın satışından kâr veriliyor paranın faiz gibi satışı helal değilir

• Vay arkadas milletteki paralara bak. Bi de sorsan kriz var derler ulkede. Bu ulkede akp ve rte oldugu surece krizler teget gececek, bu ulkede kriz yok FAIZ LOBISI VAR FAIZZZZ!!!!

• Arkadaşlar paramı yatırmayı düşünüyorum ama özel banka güvenemiyorum yarın öbür gün bir şey olur ne diyorsunuz duruma?
  • möhendist kullanıcısına yanıt
    paranin satisi acisindan bakarsak ozmn dolar,euro gibi bilumum dovizle islem yapmakta mi harama giriyor yani?yau birakin bu isleri ya?en cok da bu haram bu kotu bu igrenc diyenler dediklerin pesinden kosar.ayni avrupa bizi kiskaniyor derken diyenlerin avrupa marka model araclardan inmedigi gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer faiz haramsa bizim haram kazancımızdan alınan %15 stopaj vergisiyle 80 milyon insan dolaylı olarak bu harama ortak oluyor zaten. Devletin vermiş olduğu hizmetlerin ya da memur ve emeklilere ödediği maaşın bir kısmı haram faizlerden almış olduğu bu vergilerden sağlanıyor ve bir şekilde her insan bu kazançtan yararlanıyor.Faiz haram diyenler bunu bi düşünsünler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Bu ülkede yaşamayı kabul ederek bundan daha büyük riskleri alıyorsunuz hocam. Çok düşünecek birşey yok yani

Bu iyiydi işte
  • Faiz haramciyi en basta, kriz yokcuyu ardindan dusunmeden blokluyorum... Kafam rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: adminastör

Arkadaşlar paramı yatırmayı düşünüyorum ama özel banka güvenemiyorum yarın öbür gün bir şey olur ne diyorsunuz duruma?

100bine kadar mevduatlar devlet güvencesinde tüm bankalar için geçerli
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    birinin döviz diyeceğini biliyordum faiz dövizden farklı faizde 1000tl alıyorsun 1500tl ödüyorsun yada 1000tl verip 1500tl alıyorsun misal verdim alarak veya vererek çarkın dönmesine vesile oluyorsunhttps://sorularlaislamiyet.com/faiz-neden-haramdir-hikmeti-nedir dövizde ise para takasından kar ediyorsun umarım anlamışsınzdır. müslümansanız biliniz. Bakara suresi Riba (faiz) yiyen kimseler, şeytan çarpan kimse nasıl kalkarsa ancak öyle kalkarlar. Bu ceza onlara, "alışveriş de faiz gibidir" demeleri yüzündendir. Oysa Allah, alışverişi helal, faizi de haram kılmıştır. Bundan böyle her kim, Rabbinden kendisine gelen bir öğüt üzerine faizciliğe son verirse, geçmişte olanlar kendisine ve hakkındaki hüküm de Allah'a kalmıştır. Her kim de yeniden faize dönerse işte onlar cehennem ehlidirler ve orada süresiz kalacaklardır.

2:276 - Allah faizi mahveder, oysa sadakaları bereketlendirir. Allah günahta ve inkârda direnen hiç kimseyi sevmez.

2:278 - Ey iman edenler! Allah'tan korkun ve artık faizin peşini bırakın, eğer gerçekten müminler iseniz.

2:279 - Eğer böyle yapmazsanız, o zaman Allah ve Resulü tarafından size savaş açılmış olduğunu bilin. Eğer tevbe ederseniz, sermayeleriniz sizindir. Haksızlık etmezsiniz, haksızlığa da uğramazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi möhendist -- 28 Mart 2017; 22:55:8 >

• Sizi Aktifbank faiz forumuna da bekleriz.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.