Şimdi Ara

Odamda hamamböceği var diye uyuyamadım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
7.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yanıma summon olsa cloak olur kaçarım o derece tırsarım hamamböceklerinden.
  • İlaçlayın kurtulun arkadaşlar ama derseniz ki 'ben tek tek öldürürm hepsini' kolay gelsin =) Uçan cinsi içinse pencerelere sineklik yapın kurtulun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucubé

İlaçlayın kurtulun arkadaşlar ama derseniz ki 'ben tek tek öldürürm hepsini' kolay gelsin =) Uçan cinsi içinse pencerelere sineklik yapın kurtulun

içerde kalsınlar dimi dışardan gelmiyor zaten

[Allah'a Şükür Bizde Yok ]
  • oturma odasına filan gidip uyusaydın
  • gördüğüm yerde döşemeye eklerim kendilerini...
    obu deil geçen kertenkele geberttim
  • benim yüzümed gezmişti uyurken
    refleksle onu ileri attım yerde debeleniyodu.ışıkları açtım... tüylerim tiken tiken oldu şimdi bile
  • Hele birde eve yuva yapar ürerlerse

Evde gece her adımda çatır çutur sesler geliyordu
  •  Odamda hamamböceği var diye uyuyamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackjack13

Bir insan yaşamı boyunca farkında olmadan 4 hamamböcegi yutar.Bi yerde okumuştum ama veri bu şekilde

+ 7 örümcek diye okudum bende
  • Işığı kapat ve pusuya yat. Karanlıkta çıkıyorlar piyasaya. 2 yıl önce ramazanda 1 tane hamamböceğiyle uğraştımı bilirdim. Ortanca birşeydi ve çok hızlıydı. Sahura giderken ışığı kapıyodum bi geliyodum tam pc nin önünde dolaşıyodu ve yaklaşınca çat diye kaçıyordu. Ayağımın dibinden ışıldakla oturduğumu bilirim bütün gece. 2-3 gün uğraştıktan sonra ertesi gün bardakla yakaladım.
  • yav çok iğrençler yahu bikere bizim evi bastılar.1 değil 2 değil sürüsüyle.Lan beynim uyuştu namussuzum.Bitanesi fare kadardı ya abartıyosam ne olayım.3 kere terlik attım ölmedi en sonunda hs attım pekmezi aktı.Aldım tuvaletten 30 kat peçete yaptımda öyle tutup atmıştım penceren dışarı.Yemin ederim o gece yatakta oturarak tetikte uyudum.
  • Bu soğukta hamamböceği ne gezer diyecektim demiyorum hata gidiyorum.
    İyi forumlar bye
  • up :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Yanıma summon olsa cloak olur kaçarım o derece tırsarım hamamböceklerinden.

Profil resmini gördükçe gülüyorum Allah cezanı vermesin. Dün çok güzel yaptınız ya. BU gün bile hıçkıra hıçkıra güldüm.

Bu arada bende de olmuştu uyuamazsın kökünü kazıman lazım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.