Şimdi Ara

OCZ Vector Serisi SSD Kullanıcıları (Vertex 4'ün Veliahtı) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
2
Favori
20.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • umarım benimkini yine değiştirmezler aynı marka ve modelle. para iadesi yaparlarsa neutron gtx alırım kesinlikle. o olmazsa samsung pro tercih edebilirim.

ocz geri gelirse de artık mecburen bir tane ups satın almak gerekecek.
  • Valla bi okuyorumda su zamanın 840 pro dahil bir çok SSD'yi tokaylayan bi SSD. 8 Aydır kullanıyorum daha tık demedi çok sukur. Sizin diskler mi uretim hata lı bendeki mi çok iyi çıktı bilemiyorum. :) Gecmiş olsun cümleten ne diyeyim valla.

İnş.benimkine bisey olmazda samsung yada bi baska marka almak mecburiyetinde kalmam.

Saygılar.
  • Benimki de zortladı vatan iade aldı ancak aynı paraya başka ssd alamıyorum dolar malum...
  • Vector alıp ssd'si bozulmayan çok az kişi var sanırım.
    Benden aylar önce Vertex 4 ve benimle aynı zaman Vertex 450 alan arkadaşlarımda sıkıntı yok.
    Vector'lerin bu kadar bozulmasına akıl sır ermiyor.
    Bunun üreticisinin satılmasına T. dist.ünün değişmesine şaşmıyorum.
  • arkadaşlar 3-4 aydır vertex 450 kullanıyorum. Windows 8 im çöktü 2 gün önce yeniden kurdum bügün yine irim kırım etmeye başladı şimdi tekrar kurdum. sanırım benim sdd gidici. encard ile 160 tl ye almıştım 128 gb liğini. para iadesi olursa kar edecem:D bu arada vatandan aldım garanti belgesi yoktu. 2-3 aydır maıl atıyorum en sonunda aradılar. normalde fatura garantı belgesı yerıne geçmiyomus ama sizinki ile ilgilencez dediler. türkiye distibutoru artık ılgılenmıyomus ocz ile.
  • @Quattro

OCZ, Türkiye de az müvezzî değiştirmedi, şimdi sıra kimde bilinmiyor

@emresalvation

Merhabâlar Emre,

SSD'nizin son durumuna bakabilme açısından şu iki yazılımla birer ekran görüntüsü alma imkânımız var mıdır ?

SSDLife Pro – v2.3.56

http://www.ssdlabs.net/gerecler/ssdlife-pro-v-2-3-56/

Crystal Disk Info – v6.0.1

http://www.ssdlabs.net/gerecler/crystal-disk-info-v-6-0-1/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solid State Disk -- 21 Şubat 2014; 0:59:04 >

• Solid State Disk kullanıcısına yanıt
    teşekkürler yükledim. sağlıklı gözüküyor. Windows neden böyle yaptı anlamadım. çift hardisk var laptopta kafasımı karıştı acaba

OCZ Vector Serisi SSD Kullanıcıları (Vertex 4'ün Veliahtı)
  • vatan artık ocz nin hiçbir modelini satmıyor. benimkine de iade alınacak dediler. samsung pro 128gb modeline geçiyorum.
  • Biraz şans da olması gerek galiba. 2 seneyi geçti Format bile atmadan kullanıyorum 128gb Vertex 4'ü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardisktemı anlamadım sorun. 3-4 tane ana driveri kuruyorum. full günceleştirmeyi yapıyorum. Google chrome kuruyorum bi daha açılmıyor pc. hata kodları filan. cd yı takıp onarıyorum açılıyor. bu sefer driver kurmayacağım. sadece güncelleştirmeleri yaptım. bugün onunla uğraşırken d yı formatladım yanlışıkla. 7-8 saatır uğraşıyor kayıpsız 130 gb bilgiyi geri yükledim.
  • arkadaslar bende ocz vector 256 gb ssd aldım fakat yorumlara ve sıtedekı dıger yorumlara baslıklara baktımda korktum resmen ya hıç mı kımsede saglam bır urunu cıkmaz hepsı 1 2 ayda bırakmışlar kendılerını menun olan yokmu ya bu urunden
  • ahmetburakaytemur A kullanıcısına yanıt
    Kardeş bendede 128Gb'lık olandan var ben çok memnunum. Yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum daha tık demedi MAŞALLAH. Yazılanları kafana takma keyfine bak.
  • umarım benımkındede bır sıkıntı olmaz ya aldım ama resmen sıtede yazanlardan sıkayetlerden gozum korktu 1 2 ayda ucmalar falan bakalım umarım olmaz
  • Merhabâ arkadaşlar,

Dijital Trend'in iflâsı hakkında yeni gelişmeler var.

Vektron'un yeni müvezzî olmadığı bizzat te'yid edildi.

Detaylar şöyle:

http://www.ssdlabs.net/haberler/ocznin-turkiye-distrubutoru-dijital-trend-iflasini-verdi/
  • Yedekli çalışmanızı ve keyfini çıkarmanızı tavsiye ederim. Gidecek olursa tık diye gidiyor. Muhakkak en az 1 yerde yedeğiniz olsun. @WinKy

Ben şansa Vatan üstünden aldığım için sorunum çözüldü ama ufak bir web sitesi yada küçük bir bayiiden alan ne yapacak? Çok üzücü bir durum.
    @Solid State Disk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 21 Şubat 2014; 12:19:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresalvation

arkadaşlar 3-4 aydır vertex 450 kullanıyorum. Windows 8 im çöktü 2 gün önce yeniden kurdum bügün yine irim kırım etmeye başladı şimdi tekrar kurdum. sanırım benim sdd gidici. encard ile 160 tl ye almıştım 128 gb liğini. para iadesi olursa kar edecem:D bu arada vatandan aldım garanti belgesi yoktu. 2-3 aydır maıl atıyorum en sonunda aradılar. normalde fatura garantı belgesı yerıne geçmiyomus ama sizinki ile ilgilencez dediler. türkiye distibutoru artık ılgılenmıyomus ocz ile.

Hocam çökme sorunu nasıl yaşandı? Açık anlatır mısınız benimde benzer sorunum varda...
  • Arkadaşlar Vector'da bende sorun yaşadım, 3-4 kez format atmama rağmen farklı farklı windows sorunları çıktı, ya masaüstüne gelmiyor, yada masaüstüne gelip 1 dk içinde format atıyor, hiçbirşeye müdahale edemiyorum. Win8 yükledim, Win8.1 yükledim ama aynı.. Sizdeki sorunlar benzer mi?
  • Sp4rtacus kullanıcısına yanıt
    bu aralar çalışıyor ama wındows hasarlı. güncelleme fılan yapamıyor hata veriyor. format atmaya üşendım artık boş bir vaktımde bır daha bakacağım. driverle ilgili bir sorun sanırım. ama 3-4 ay sorunsuz çalıştı. intelin sata control ivir zivirinda bir driveri var onu kurmayacağım ondan süphelenıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresalvation

bu aralar çalışıyor ama wındows hasarlı. güncelleme fılan yapamıyor hata veriyor. format atmaya üşendım artık boş bir vaktımde bır daha bakacağım. driverle ilgili bir sorun sanırım. ama 3-4 ay sorunsuz çalıştı. intelin sata control ivir zivirinda bir driveri var onu kurmayacağım ondan süphelenıyorum.

Hocam benim sorunun sebebi nedir sence?
  • Sp4rtacus kullanıcısına yanıt
    eski harsiskın duruyorsa onu dene birde. bende aynı problem devam ederse diger hardıske kurulum yapıp denıcem. ssd den kaynaklı olup olmadığını öyle anlarım.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.