Şimdi Ara

OCZ'den 1GB/saniye veri transfer hızı sunan VeloDrive serisi yeni SSD'ler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bill gatesin çocukları için filan üretiyorlar sanırım bunları..
  • 4,500$ , bunun Türkiyedeki fiyatı + kdv ne olur son ? :D
  • Performansları iyi de birde fiyatları düşse ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ated90

Performansları iyi de birde fiyatları düşse ...

Arkadaşım fiyatlar düşmez aksine her yıl daha pahalı oluyor.Konu ssd olunca sistem tersten işliyor
  • 1TB a göre fiyat normal.

256GB 280mb okuma hızına sahip SSD ler bile bin lira.
  • Verilmez o para!
  • Şu anda zaten ev kullanıçısı için üretilmiyor bunlar kurumsal firmalar serverlarında falan kullanıyor böyle ssd leri daha 3 sene ev kullanıçısının kasasına girçeğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

bill gatesin çocukları için filan üretiyorlar sanırım bunları..

• rezil bir ürün!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımhaberhataverip -- 2 Mayıs 2011; 19:35:59 >
  • birincisi ben sadece bir kere gönderdiğim mesajımın nedense 3 kere gönderilmiş olduğunu görüyorum

ayrıca diğer bir gördüğüm ise bu 3 mesajada büyük bir hırs gösterilerek 3 kere eksi not verilmesi

bu eksi oy vermek için büyük hırs gösteren arkadaşlara soruyorum

ben bir ssdye 4500 dolar para ödeyeceğim o firma bana 2 sene önceki sddden neredeyse %50 daha yavaş ssd satacak ve benim bu kadar pahalı olan bir üründe 50 dolara satılan ürünlerle aynı garanti süresini garanti edecek daha fazlasını istemeye hakkım yok sizlere göre

bizim milleti kazıklayabildiğin kadar kazıklayacaksın

helal olsun türk telekoma bu millete az bile yapıyor (ben nasılsa kablo net kullanıyorum)

siz hiç kendinize sormayın bu türk telekomdan neden kurtulamıyoruz diye bu davranışla bu düşünce yapısı ile türk telekom size fazla iyi bile boşuna dememişler her millet hak edildiği şekilde yönetilir diye

yanlış anlaşılmasın alt ucu not linkde bu kadar pahalıya satılan bir üründe hiçbir gelişim yapılmadan sanki ucuz bir fiyattan satıyormuşçasına bir garanti sunmasına ters tepki verilmesine tepem attı

bir ürüne 4500 dolar para (7000 tl) ödenmişse 3 sene sonra bozulduğundada evlat acısı gibi koyar insana ayrıca bir firmanın ürününe 3 sene garanti sunması o firmanın sattığı o ürününe o kadar güvenmesi anlamına gelir firma bu hareketi ile ben sana 3 sene garanti verebilirim 3 senede4n fazla garanti vermem o riske giremem çünkü 3 senesini doldurduğu günde bile bozulabilir ki kısa ömürleri ile nam salmış bir ürün hakkında en önemli meseledir

bana istediğiniz kadar eksi oy verebilirsiniz

daha 2sene önceki üründen bile yavaş hiçbir gelişim yapılmamış kendi ürünüe ancak 3 sene garanti sunduğu bir ürüne 4500 dolar istemek

bunun adı düpedüz yüzsüklüktür

zaten sddlerin neden fiyatı hala pahalı diye sormanızın sebebi firmaların bu yüzsüzlüğüdür
    alt ucu hepsi makinalar tarasından birkaç dakikada üretilen malzeme parası birkaç kuruş olan ürünler

sddler için yapılan masrafların parasını on kere çıkardılar sddler milyonlarca sattı satışlar o kadar iyiki

öyleki asıl işi olan ram üretmeyi bırakıp sdd işine yoğunlaşanlar bile var

• maşalalh fiatlara bakın sudan ucuz ya atrık sayısaldan milyarlar çıkan birisi ancka alabilir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.