Şimdi Ara

Ocak 2018 MTV kampanyaları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
22
Favori
30.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozturkakin

Enpara ile 6 taksit ödedim

Hocam sonradan 6 yamı taksitlendirdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fırsatlık bi konu göremedim.. hep taksit fırsatı zaten öderken de taksit seçemeği çıkıyor.. bunu buraya ayrı ayrı yazmanın ne numarası var..?

Ak bank neo kart ile ödemeye 20₺ puan hediye.. access mobil uygulamadan katılım sağlanabiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 4 Ocak 2018; 5:37:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturkakin

Enpara ile 6 taksit ödedim

enpara kredi kartı 6 taksit yapıyorsa başlığa eklense iyi olur
  • Akaryakıta zam, mtv.ye zam yağa, tuza ona, buna zam ama asgari ücretliye ve emekliye açlık sınırının altında maaş, ohhh ne güzel, ne güzel..
    Bunlarda utanacak arlanacak yüz yok, 365 gün mecliste uyuyanlar kendilerine gelince gece yarısı toplanıp maaşlarına zam yapmayı çok iyi biliyorlar. Vatandaş lokantada bir çorba için en az 5₺ verirken onlara en kaliteli aşçılar, en kaliteli ürünleri seçerek sundukları çorba 0,50 ₺ , hani nerde eşitlik ilkesi, hani nerde adalet, vatandaş açlık sınırında yaşasın, ordaki beyler saraylarda yaşasın....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara kredi kartıyla ödeyip 6 taksite bölünen var mı ?

• mrduran321 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• Kampanya: Motorlu Tasitlar Vergisi odemelerini CEPTETEB Internet Subesi veya Mobil Sube'den yapabilirsin, ustelik CEPTETEB Kredi Karti ile 6 taksit firsatiyla! CEPTETEB Mobil Uygulama "Kampanyalar" sayfasindan hemen kampanyaya katil, ardindan odemeni yaparak 6 taksit firsatindan yararlan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOHER

Kampanya: Motorlu Tasitlar Vergisi odemelerini CEPTETEB Internet Subesi veya Mobil Sube'den yapabilirsin, ustelik CEPTETEB Kredi Karti ile 6 taksit firsatiyla! CEPTETEB Mobil Uygulama "Kampanyalar" sayfasindan hemen kampanyaya katil, ardindan odemeni yaparak 6 taksit firsatindan yararlan.

Mobil Kampanyalarda 3 TAKSİT yazıyor

• 900 lira ödedim haram zıkkım olsun
  • ben kampanyalar sayfasından katılmıştım ordada 3 yazıyordu eğer 6 ise çok iyi oldu. teb mesajla bilgi vermiyor prvizyondan çıkınca anlaşılıyor malesef
  • Worldcard in sonax boya koruma kampanyasi bu sene de var heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

900 lira ödedim haram zıkkım olsun

ooo. 900 ha. evlat acısı gibi koyar adama. motor 2000 sanırım. haram zıkkım konusunda katılıyorum
  • Albarakatürk Kredi Kartıyla 3 taksit ve Tekzen 20 TL indirim.

MTV ödemelerinizi Albaraka Türk World Cardınız ile İnternet şubesi, çağrı merkezi ve şubelerimizden 3 taksitle yapın, Tekzen’den 200 TL’lik alışverişinize anında 20 TL indirim kazanın.

https://www.albaraka.com.tr/mtv-kampanyasi.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

900 lira ödedim haram zıkkım olsun

ooo. 900 ha. evlat acısı gibi koyar adama. motor 2000 sanırım. haram zıkkım konusunda katılıyorum

ıkı donem bu gecenkini taksit için beklettim
  • Neo dan başka puan veren yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

Neo dan başka puan veren yok mu?

var. deniz paracard
    https://forum.donanimhaber.com/deniz-paracard-mtv-kampanyasi-bir-sonraki-ay-10-bonus-max-50tl--130676670
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maleguard

neonun kampanyası axess mobilden katılım istiyor 20tl veriyor kazandım ve harcadım bile

katılım yaptım fakat katılım bilgisi geldikten sonra diyor ayrıntıda msj felan geldimi size acaba.?

• quote:

ben kampanyalar sayfasından katılmıştım ordada 3 yazıyordu eğer 6 ise çok iyi oldu. teb mesajla bilgi vermiyor prvizyondan çıkınca anlaşılıyor malesef

cepteteb kredi kartıyla ödeyince provizyonda 6 gözüküyor mu?
    geçmişte gene bu tarz ilan başka uygulama başka işler yapmıştı teb,onun için soruyorum 6 gözüküyorsa değişmeden ödeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

quote:

ben kampanyalar sayfasından katılmıştım ordada 3 yazıyordu eğer 6 ise çok iyi oldu. teb mesajla bilgi vermiyor prvizyondan çıkınca anlaşılıyor malesef

cepteteb kredi kartıyla ödeyince provizyonda 6 gözüküyor mu?
    geçmişte gene bu tarz ilan başka uygulama başka işler yapmıştı teb,onun için soruyorum 6 gözüküyorsa değişmeden ödeyelim.

Malesef 3 taksit yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

quote:

Orijinalden alıntı: ALKAMB

quote:

Orijinalden alıntı: trbist

Maaşıma verdikleri 200 tl zam daha vermeden misliyle çıkartıyorlar helal olsun valla.

merak ettim, asgari ücretle nasıl bir arabaya biniyorsunuz?

şahsi kanaatim artık akp iktidar olmak istemiyor; işsizliği azaltma uğruna "memur devleti" olduk, üstüne 2, 3 hatta 4 asgri ücretle memur çalıştırırsak bunlar nereden çıkacak? tabii ki milletin itiraz edemeyeceği araç vergisi ile (yakıt üzerinden yada mtv)
    https://www.google.com.tr/amp/www.kpsscafe.com.tr/haber/amp/39528

Not: Memur degilim.

https://m.youtube.com/watch?v=ILQcb1cOOUE

"10 kişiden biri kamu personeli"

salla yalanı, öpeyim inananı..
    o zaman o ülkeler de (yıkılan sovyet rusya düzeni gibi) "özel şirket" diye birşey yok, herşey devlete ait

bir de o ülkelerdeki memur ilk maaşı ile asgari ücret oranı varmı
    bizdekiyle kıyaslasak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALKAMB -- 5 Ocak 2018; 16:41:47 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.