Şimdi Ara

Obudiga96 öl(dürül)müş...Bi fatiha okuyun hayrınıza.. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
20
Favori
37.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tanımazdım ama giriş sayfasında gördüm üzüldüm Allah rahmet eylesin inşallah ahirette kazanır
  • Allah rahmet eylesin tanımazdım kendisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Allah rahmet eylesin her iki kişiyede.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanımıyorum ama çok acı bir olay, toprağı bol olsun.
  • Allah rahmet eylesin...Daha çok gençmiş yazık ...
  • Allah mekanını cennet eylesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nur içinde yatsın çok üzüldüm gerçekten gece gece içime bir sıkıntı düştü.

ama burada cinayeti o işlemiştir bu işlemiştir gibi laflar okuyorum bu beni çok sinirlendiriyor. size mi düştü bunun yorumunu yapmak araştırmasını yapmak dedektif misiniz polis misiniz kimsiniz abi siz ? bir şeye faydanız mı dokunacak ? şöyle dedikoducu insanlara sinir oluyorum üzerinize vazife olmayan şeylere burnunuzu sokmayın lütfen.
  • Arkadasimin sınıf arkadasiydi :'( çok üzüldük of off...

• Allah rahmet eylesin.Tıp kazanmış bide ne kadar da sevinçlidir.Ailesine vatanına hayırlı bir evlat daha gitti.Çok sinirliyim de burada yazamıyorum düşündüklerimi.Dua etmekten başka yapacak birşeyimiz yok ne yazık ki....
  • Allah Rahmet eylesin kardeşime gerçekten çok üzüldüm.
  • Allah rahmet eylesin. Haberlerde görmüştüm babası başhekimmiş galiba.

• Haberlerde gördüm bende meğer forumdanmış. Allah rahmet eylesin..
  • Allah Rahmet eylesin gerçekten çok üzüldüm.

kalite gittikçe düşüyor forumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

quote:

Orijinalden alıntı: tipcikeke

quote:

Orijinalden alıntı: BASPOWER

https://twitter.com/ahmetsntrk

Cldden ha intihar etmis olabilir

Niye intihar etsin aksine Türkiye'nin en mutlu insanı olması lazım. 2 milyon kişinin yapamadığını başarmış, geleceğini garantiye almış vs.
    Cinayetin sebebi kıskançlık olabilir bence Türkiye 1.'si olması bana tesadüf gibi gelmedi. Allah rahmet eylesin

ona bakarsan holding sahibi adamlar intihar etmezdi. herşey para, mülk, makam değil. psikolojisini bilemeyiz.

• Allah rahmet eylesin.

• Allah rahmet eylesin.Gencecik bir insan.Mekanı cennet olsun.İçinizi rahatlatma açısından şunu söyleyebilirim.Denilenlere göre baba vahşet verici bir durumla karşılaşmasına rağmen oldukça rahat davranıyormuş.Bu oldukça şüpheli bir durum.Burada yüz yüze görüşmemiş insanlar bile üzülürken babanın bu denli sakin olması ilginç.Bu durum intihar ihtimalinden çok babanın olayın faili olabileceğini gösteriyor.
  • LYS sonuçları açıklandığı gün evde Ahmet hakkında konuştuk. İkiz abileri var birisi abimin okuldan arkadaşı. O, abime Ahmet'in cerrahpaşa tıbbı kazandığını söylemiş. Şok olmuştuk çünkü abim onun abisiyle aynı bölümü okumuş. Hatta ikizlerden biri de diğer abimle aynı bölümü okumuş. Bende tıbbı kazanınca bu kadar da olmaz dedik. O gün çok imrenmiştim O'na hayalimdeki tıp fakültelerinden birine gittiği için. Takdir etmiştim. Forumda konusunu da okumuştum fakat O olduğunu bilmeyerek. Şimdi aramızda olmadığını bilmek o kadar üzücü ki. Allah sevenlerine sabır versin. Mekanı Cennet olsun. Hep hakkımızda hayırlısını istiyoruz ya inşallah Ahmet'in hakkında hayırlı olan budur. Yaşasaydı ne olacağını Allah'tan başka hiç kimse bilemez.
  • Allah Rahmet eylesin
    Mekanı cennet olsun
  • Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun. :(
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.