Şimdi Ara

Oblivion kamera

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oblivion'da kamera açısını seçebiliyor muyuz ya da Third Person' a geçirecek bir mod var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saykomatriks -- 8 Eylül 2009; 18:47:53 >

• Emin değilim ama fare tekerleği kullanılarak kamera açısı değiştirilebiliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Emin değilim ama fare tekerleği kullanılarak kamera açısı değiştirilebiliyordu.

Sağol ya, korktum bir an, bu kadar övdükleri RPG bu mu, o kadar da heves ettim diye
  • Zevkler nasılda farklı oluyor. Eğer oblivion sadece 3 rd person oynanıyor olsaydı asıl o zaman çok keyifsiz olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanww2

Zevkler nasılda farklı oluyor. Eğer oblivion sadece 3 rd person oynanıyor olsaydı asıl o zaman çok keyifsiz olurdu.

Aşağı bakınca bacaklarımı göremiyorum, arkadan gelen geçen gömüyor, ne zevk var First Person' da.

Ama sen de haklısın, zevkler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asimow

Oblivion'da kamera açısını seçebiliyor muyuz ya da Third Person' a geçirecek bir mod var mı?

Third Person görünümü için mod varda. swordla oynuyorsan işe yarar. bow yada büyü işindeysen işe yaramıyor. yani cursor ün olduğu yere atmıyor arrow u yada büyüyü.

kamera moduda olması lazım. kendini çok uzaklardan seyredebiliyorsun. modu var bende ama diğer bilgisayarda. bi bakim bulursam bu makineye indireyim.

şu linklere bi gözat (link koymak yasak değildir umarım)

Third person :http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=2268

kamera :http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=1840

kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheckUP -- 9 Eylül 2009; 11:23:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.