Şimdi Ara

o hissi yaşatabilecek bir film lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • O filmlerden aldığım hissi özlüyorum artık Yüzüklerin Efendisi mesela fantastik bir film ancak içinde o kadar güzel duygular hisler vardı ki öyle güzel anlatılmıştı ki... Harry Potter mesela fantastik bir film olmasına rağmen filmin bazı yerlerinde ki o duygular insanı sürükleyip götürürdü.Bana bu tarz filmler lazım bir konu içerisinde gerektiği yerde duygulandıran sürükleyen gerektiği yerde aksiyon yaşatıp insanı gaza getiren.. böyle bir film biliyorsanız lütfen yazın

• Narnia serisini tavsiye ederim iyidir..
  • Kim neden eksilemiş bilmiyorum ama . Dünyada 3 tane iyi film varsa biri lotr-dur . Neye göre kime göre diye bir soruda gereksiz bu film için . Açık ve net diyorum . 3 tane film varsa biri lotrdur diye . O hissleri onu izlerken aldığın keyfi maalesef başka hiç bir filmden alamassın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Narnia Günlüklerini izle ama çok kesmeyebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dicaprio96

Kim neden eksilemiş bilmiyorum ama . Dünyada 3 tane iyi film varsa biri lotr-dur . Neye göre kime göre diye bir soruda gereksiz bu film için . Açık ve net diyorum . 3 tane film varsa biri lotrdur diye . O hissleri onu izlerken aldığın keyfi maalesef başka hiç bir filmden alamassın .

Az önce ben eksiledim

Göbek bağınız bir mi kesildi sizin dostum sen beğendin diye herkes beğenmek zorunda değil, ayrıca yaptığına benzer bir eleştiriyi amatör olmayan birisi söylese filmden tamamen soğurdum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lotr eleştiren cidden film filan izlemesin ona fifty shades gibi seriler yakışır.İnsan müsveddeleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Punk

quote:

Kim neden eksilemiş bilmiyorum ama . Dünyada 3 tane iyi film varsa biri lotr-dur . Neye göre kime göre diye bir soruda gereksiz bu film için . Açık ve net diyorum . 3 tane film varsa biri lotrdur diye . O hissleri onu izlerken aldığın keyfi maalesef başka hiç bir filmden alamassın .

Az önce ben eksiledim

Göbek bağınız bir mi kesildi sizin dostum sen beğendin diye herkes beğenmek zorunda değil, ayrıca yaptığına benzer bir eleştiriyi amatör olmayan birisi söylese filmden tamamen soğurdum

İyide adam tavsiye istemiş . O hissi yaşatalecek . Adam filmide beğenir o filme uyğun tavsiyede ister . Senin gibi saçma sapan insanlarda eksiler . Halbuki insan tavsiye istemiş orda eksilenecek bir şeyde yok . 1 kere eksi olsa neysede tavsiyeye nasıl eksi verilir anlamadım .
    Diğer yapdığın cümleyi pekde ciddiye alan biri değilim . Zaten senin gibi cümleyi orasından burasından anlayan birine açıklama vermemde büyük bir şey . Ha anlarsan .
    Bu arada adamın kendi konusu tavsiye konusu . Kendi konusuna lotra karşı olan hislerini yazmış . Beğendiğini ve tavsiye istediğini . Eğer tavsiye vermiyorsan veya ona katılmıyorsan veya uygun bir fikrin yoksa ne diye eksilerki bir insan . Yok ya arkadaşım ben beğenmiyorum o filmi al sana eksi diyemi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dicaprio96 -- 17 Şubat 2015; 13:52:58 >

• quote:

Katılıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.