Şimdi Ara

O değilde dino crisis diye bi oyun vardı.... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ps2 ilk çıktığında arkadaşım 1000tl ye ps2 almıştı mgs2 aldı memory card yoktu açık bıraktı 3 5 gün bitireyim diye. Sonunda nasıl becerdiyse oyunu bitiremeden cihaz bozulmuş akşam pause yaptım yattım sabah kalktığında ps2 den yanık kokusu geliyordu dedi. Sanırım aşırı voltaj yükselmesi oldu o dönem çok elektrik gider gelirdi. 8mb memory card ps2 nin di. Ps1 inki 1mb. Şimdi diye ceksin ki 3 5 günde mgs bitmez mi. Şu anki koşullarda 10 kez biter o dönem en ufak bir tam çözüm yok internette video izlemek denen şey icat bile edilmemiş internet sitesinde bir resim fotonun açılmasını beklemek şimdi bir film indirmek gibi bişey. İngilizce de yok. Silent hill de ps1 de antika dükkanının anahtarını bulduk dükkanı sokakları geze geze her yeri ezberlerdik öyle bulduk 3 4 arkadaş. Ne günlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 14 Eylül 2017; 0:32:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla boyle oyunlari ariyoruz resmen. Siz yazdikca resmen fena yaslandigimi hissettim. :)

29 yas. Simdi yok hicbir oyunda boyle heyecan. Crash serisi, final fantasy 9 ki ingilizcem yoktu o zaman., syphon filter, mortal kombat trilogy ki en iyisi hala saatlerimi verebilirim

• Masanın üzerinden atlayan Raptorlar... Ahh ahh. Ne fırlatmıştım gamepadi elimden. Biz mi çok toyduk, her şeyi yeni yeni tattığımız için mi o kadar güzel ve heyecanlı geliyordu.

Şimdilerde oyunlarda mı sorun var yoksa bizde mi diye soruyorum kendime

Mass Effect Andromedalar, Fallout 4'ler ahanda hepsi orada yarım yamalak duruyor. Ki bunar orta ve üzeri diye geçenler, birde diğer çöplük yığınları var ki yüzüne bakılası değil.

Ahh ahh, GT 1, Spider-man, Syphon-filter, ilk iki mgs, MK'nın atari salonu versiyonu, Rainbow Rogue Spear, Raven'dan MYTH serisi, Stronghold, Age of vs vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

2000 yılında ilk almıştım oyunu.acayip bir zor bulmacaları vardı,çözememiştim bir türlü.o zaman internet yok acıp bakasın gecesin bölümü.neyse bizim burada ps1 cdsi satan yer vardı,birgün tesadüf konuşurken bir ricocuk geldi,laf lafı actı dino crisis'e geldi.cocuk oyunu yalamış yutmuş.bulmacaları not etmiş almışgitti eve getirdi aldım ondan kağıdı öyle geçtim bitirdim oyunu..

Böyle güzel bir anım var o oyunda..Ps1 bambaşka bir konsoldu yaa :(

Aynen benimde bir arkadaşım vardı oyunu yalayıp yutmu?,bitirdiği oyunların ?ifrlerini deftere yazardı.Ev telefonundan aramı?tım,?ifreyi söylemi?ti energy idi ?ifre,yazıpta çözdüğümde dünyalar benim olmu?tu.O zamanlr ba?arının hazzını alıyorduk,?imdi bitti o devirler

• Valla öyle.:)) Ben biliyordum ama çok pahalıydı krediyi doldurduğum için uzun süre memory card olmadan oynadım neler çektim neler:)))

______

Çok pahalıydı o yüzden ağzımız yüzümüz kaydı oyunşarda. Master System ve Mega Drive'da zaten sinirden çok gözyaşı döktüm

• Oyunların içi boşaltıldı,

Sırf grafikleri güzel diye 10 üzerinden 8 alan oyunlar falan var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu puzzle ı tam çözüm olmadan youtube yok iken deneye deneye bulmuştuk.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de çözememiştim o zaman, Bir dergi etitörüne mail atmıştım sağolsun cevaplamıştı.

Bundaki mantık duvarda yazan şiirle alakalıydı.

"First flew the greedy Pelican,
    eager for the reward.
    White wings flailing.

Then came a silent Dove,
    flying beyond the Pelican,
    as far as he could.

A Raven flies in,
    flying higher than the Dove.
    Just to show he can.

A Swan glides in to find a peaceful spot
    next to another bird.

Finally, out comes a Crow,
    coming quickly to a stop, yawning and then napping.

Who will show the way?
    Who will be the key?
    Who will lead to the silver reward?

Pelican Dove ve Swan beyaz kuşlar, Raven ve Crow siyah kuşlar.
    Şiirden siyah ve beyaz tuşların sırasını çözmek gerekiyordu.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    o şiirin Allah cezasını versin. Google translate de yok o zaman. Çat pat ingilizceyle ingilizce sözlükle anlam vermeye çalışmıştık. bu arada arkadaşlarla çözmeye çalışıyoruz 4 5 kişi. tek başına zaten bişey çıkmıyor. 85 milyon çeşit kombinasyondan sonra çıkmıştı.
  • Arkadaşlar ben simdi nostalji olsun diye eski klasikleri tekrar oynuyorum.Hanım bile diyor eski oyunlar gerçekten ?imdikelerden çok farklıymı? diye.?uan resident evil code veronica oynuyoruz ve internetten kesinlikle bakmıyoruz. PS2 döneminde birirememi?tim ashford ailesi tablo sıralamasını çözemeyip yarım bırakmı?tım oyunu.Kendimiz çözüp ba?armanın hissini ya?ıyoruz

• Head

Welcomers

Stabilizer

Doctorkirk

Hatırladığım kapı şifreleri :) kaç yıl geçti.efsane oyundu keşke devam ettirseler seriyi yeniden

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.