Şimdi Ara

O değilde dino crisis diye bi oyun vardı.... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Soul Reaver diyelim

Raziel diyelim.

Nostalji aksin aksiiiiin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • medevil miydi neydi bir oyun vardi oda efsaneydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

medevil miydi neydi bir oyun vardi oda efsaneydi

O değilde dino crisis diye bi oyun vardı....

Duyunca direkt gozumun onune geldi bu manyak.

• Konu nostaljiye döndü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

medevil miydi neydi bir oyun vardi oda efsaneydi

Duyunca direkt gozumun onune geldi bu manyak.

Duruşuna gurban olayım be

• Dante kullanıcısına yanıt
    Rahatsiz

• Asıl nightmare creatures 2 vardı. Ne oynardım. Kalisto battı gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Asıl nightmare creatures 2 vardı. Ne oynardım. Kalisto battı gitti.

Oyun Remake olarak yeniden yapılıyormuş.

https://www.oneangrygamer.net/2017/09/nightmare-creatures-remake-coming-to-consoles-pc/38700/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

O zaman biraz daha damardan giriyorum

Psi Ops tabii ki basta geliyor.

Oni vardi.

Midtown Madness vardi.

Clock Tower vardi.

Saka maka Oni'yi bilen vardir ya. O da cok iyiydi.

Oni favori oyunlarimdan biridir. Hem PC hem de PS 2 versiyonu orjinal olarak elimde var.

Ah Komplo, Ah Bungie. Devam oyununu getirmedin şu oyunun

• Aslında EA biraz aklını kullansa Undying'in remake versiyonunu yapar. Günümüz konsollarında ve PC'lerinde bu sefer hakettiği ilgiyi görür diye düşünüyorum. Efsane oyundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 13 Eylül 2017; 17:8:49 >
  • Bundan haberim vardı. Bekliyorum bakalım nasıl olacak

• 2000 yılında ilk almıştım oyunu.acayip bir zor bulmacaları vardı,çözememiştim bir türlü.o zaman internet yok acıp bakasın gecesin bölümü.neyse bizim burada ps1 cdsi satan yer vardı,birgün tesadüf konuşurken bir ricocuk geldi,laf lafı actı dino crisis'e geldi.cocuk oyunu yalamış yutmuş.bulmacaları not etmiş almışgitti eve getirdi aldım ondan kağıdı öyle geçtim bitirdim oyunu..

Böyle güzel bir anım var o oyunda..Ps1 bambaşka bir konsoldu yaa :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 13 Eylül 2017; 17:34:28 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    O zamanlarda nerede youtube ve walkthrough videoları falan. Ben bir bulmacayı çözdüm yazar arkadaşa verirdim yada yazıp başkası bana verirdi.

Geçenlerde bir konu başlığına yazmıştım ''oyun dünyasının en zevkli günlerini yaşadık'' diye.
  • Kesinlikle hocam.o duygu anltılmaz ancak yaşanır.

Ben bir bulmacada aylarca uğraştığımı bilirim.Resident evil 2 de bir yerde takıldım,yok abi oraya bakıyyok,buraya gidiyorum olmuyor.hep dön dolaş aynı yerler..en son senin gibi bulmacanında oyununda dedim.çıkarttım ps1 den cdyi direk balkondan aşağıya atmıştım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 13 Eylül 2017; 17:47:43 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma

Bende Memory Card yoktu :)) oynuyordum sonra kapat başa dön falan en sonunda Memory Card almıştım birde bir bulmacada takılmıştım cihazı kıracaktım.

Ps öncesi Sega Master System vardı. Küçük olduğum için tek göndermezdi pasajlara rahmetli babam sonunda ikna ederdim birlikte giderdik oyunu almaya. Acayip zevkliydi çünkü o zamanlar hem oyunlara ulaşmak hemde oyunu bitirmek cidden çok ciddi emek işiydi. Alex Kidd yüzünden gözümden yaş gelmişti sinirden :)))
  • RE:Nemesis ps one zamanında aklımda net kalan oyunlardan. Şerefsiz kargalar her yerden ansızın çıkıveriyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Hiç sorma

Bende Memory Card yoktu :)) oynuyordum sonra kapat başa dön falan en sonunda Memory Card almıştım birde bir bulmacada takılmıştım cihazı kıracaktım.

Ps öncesi Sega Master System vardı. Küçük olduğum için tek göndermezdi pasajlara rahmetli babam sonunda ikna ederdim birlikte giderdik oyunu almaya. Acayip zevkliydi çünkü o zamanlar hem oyunlara ulaşmak hemde oyunu bitirmek cidden çok ciddi emek işiydi. Alex Kidd yüzünden gözümden yaş gelmişti sinirden :)))

Hocam şakamısın aynısını bende yaşadım memory ile
    ps1 aldık sonra ilk lucky luke redkit oyununu almıştım.oynuyorum iki saat hop kapatıyorum sonra bir daha baştan devam.ben sanıyordumki,oyunu kalkmadan bitirmen lazımmeğerse memory card diye nimet varmış,sonradan öğrendim onu yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: dejin32

RE:Nemesis ps one zamanında aklımda net kalan oyunlardan. Şerefsiz kargalar her yerden ansızın çıkıveriyordu

Gün gelecek o kargaları öldürecez içinden altın çıkacak kimin aklına gelirdi.(re 4-5 vs..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Hiç sorma

Mgs yi memory card olmadan bitirdik Neler cektik bir Allah bilir

• Mortal kombat ultimate sega mega drive fatality listesini el yazisi kagitta teyze oglundan calmistim haberi olmadan. Ne mutlu olmustum eve gelip tek tek brutality babylity filan denemistim bir cirpida. Internet mi o da ne? Oyun siteleri portakalda vitamindi o zamanlar. Hicbir yerden bulamazsin. O kagit nasil degerliydi burusuk bir defter parcasi. Sanirsin icinde hayatin sirri var. Sonra robocop kasedini de almistim israrla beynini yedim cocugun. O robocop ki su an star citizen ps4'e ciksa ayni sevinci yasatmaz yani.

Sonra PS1 gorunmeye baslar bir telas bir heves aman tanrim cd calistiriyor. Griler icinde muthis bir parca. Babaya yalvarmalar yakarmalar sunnet donemi gelir hediye beklenir gelmez. Sonra eve bir gelirsin tv'ye kurulmus onunde duruyor Ps1 isil isil. O sevince bak sonra piuuu.

Tomb raider da bir yerde takilmistim da babama dergide tam cozum var dergiyi alalim diye 1 hafta yakarmistim sene 95 mi 96 mi neyse. Dergiden 1 tane bulmus adam satmamis dergiyi. Derginin tomb raider sayfasini fotokopi cektirmis sonra siyah beyaz tabi

Bilgi asiri degerliydi o donemler.

Sonra Silent hill'i memory cardsiz bitirmek. Memory card kolay mi almak simdinin ssd'si gibi degerliydi o 8 mb sey.

Simdiki cocuklar babasindan kredi kartini alip sip sak alir istedigini. Bir yerde takildin hop youtube kos hemen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 13 Eylül 2017; 19:12:33 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.