Şimdi Ara

NZXT HUE+ - AER 140mm hakkında(ALINDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
2.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar değer mi? Fanlar bile pahalı olmuş.

Aer RGB140 & HUE+ - 2 x 140mm Advanced RGB LED PWM Fan with HUE+ Controllerhttps://www.amazon.de/dp/B01LWVGIN7/ref=cm_sw_r_cp_api_5SWWybAS3BZ8C

2 adet fan + hue kontroller var, 1 tane de ayrıyetten alacağım, değer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaxa171 -- 14 Mart 2017; 19:15:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paran varsa değer
    ben yerinde olsam 3 tane 140mm aer fan ve hue+ siparişini ayrı ayrı veririm. ledlerle senkorizeli çalışır fanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 13 Mart 2017; 20:43:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

paran varsa değer
    ben yerinde olsam 3 tane 140mm aer fan ve hue+ siparişini ayrı ayrı veririm. ledlerle senkorizeli çalışır fanlar.

Hocam 2x 140mm ve hue+ alacağım, yanına da led kitinden alacağım, sonradan teker teker aerlerden dizicem yine, ilkin hue+ lı paketi almak daha mantıklı değil mi sizce, bi de şöyle bi sorum var, kasaya intake yapacak fanlarda rgb ledler kasa kapağına dönük oluyo, e kötü gözükmez mi öyle yanlardaki fanlar?

• neden amazondan aliyorsunuz ki ? bende hue + var. bide aer fanlara bakiyorum.hue + cok sıkıntılı bir alet.arızalı cıkması yuzde 50 gibi bişey.amazondan alan bir kac kişi geri gonderdi. halbukiwww.coraxalpha.com nzxt nin bayisi.ve amazonla ayni paraya veriyorlar.vede inanilmaz kaliteli bir firma.daha diger arızalı urunu istemeden sizin sozunuze guvenerek yenisini gonderiyorlar.
  • Amazonda gönderiyor, amazonu vatan ile karıştırdınız heralde coraxta stok yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: metaxa171

Amazonda gönderiyor, amazonu vatan ile karıştırdınız heralde coraxta stok yoktu

var hocam.stokta yok diye yazıyor sabah aradım var dediler.iş yerlerini taşıyorlarmiş.ilgilenememişler stoklariyla.arayın corax i can beyle gorusun cok ilgili birisi.sizin yerinizde olsam tr den alirim.hem turk firmasi kazansin hemde arıza durumunda ucretsiz kargo ile gonderip yenisini alabiliyorsunuz.
  • Ben de sabah konuştum hocam, bundle olanı aldım ben o yok stokta, birleştirip de gönderme diye bişey yokmuş, yani benim aldığım 140mm 2 adet ve hue+, bu şekilde bundle stokları yokmuş

• ben 1 tane sipariş verdim.insallah montajini yaparım.cok acaip bu aletler ya.nzxt hue + yı calıştırana kadar canım cıktı.
  • Ne gibi bi sıkıntınız çıktı hocam

• quote:

Ne gibi bi sıkıntınız çıktı hocam

hue + da ledler cok sıkıntı cıkarttı.birisini takiyorsun yanıyor.digerini takiyorsun yanmiyor.onu cıkarıp oburunu takıyorsun onu takiyorsun yaniyor onun sonuna başkasını takiyorsun yanmiyor.firmada sorunlu oldugunu biliyor sanirimki bir tanede extaction kit hediye etti(100 tl)ama 6 tane şerit ledden 4 tane sini yaka bildim.cihazi ve programimi biliyorum.ama cihaz beni cok yordu.yarında aeg geliyor .bir fanda 3 tane kablo varmiş.hue + da yer olması gerekiyormuş.veya ledlerin en sonunada takila biliyormuş.benim hue + da yer yok .2 kanal da dolu.ledin sonuna rgb ısıklandırmasıı icin fanı takıcam.insallah yanar.birde kablo karmasası yapıyor ki cık cıkabilirsen işin icinden.aeg ide baglarsam bidaha kasa kapagını tovbe acmam.migdem bulandi iyice.
  • Biraz zor bi ürünmüş evet ama şanssızlık olmuş size, bi kanala 5 adet fan takabiliyorsunuz, 1 kanalı fana ötekini lede ayırın isterseniz. Benimkilerde haftaya haftaiçi gelir muhtemelen

• quote:

Biraz zor bi ürünmüş evet ama şanssızlık olmuş size, bi kanala 5 adet fan takabiliyorsunuz, 1 kanalı fana ötekini lede ayırın isterseniz. Benimkilerde haftaya haftaiçi gelir muhtemelen

şoyle yapicam.kanal 1 de 2 led takili.bu kasanın alt kısmı ve egsoz fana dogru giden kısma kadar..tam egsoz fanların bittigi yerde ledler.oraya egsoz fan kısmına aeg i i ledlere takıcam.yani soyle olucak.kanal 1 de 2 led olucak ve sonunda aeg takılıcak.insallah calışır.
  • Çalışır hocam muhtemelen

• quote:

Çalışır hocam muhtemelen

hocam nzxt aer 140 mm fanim geldi.montajini yaptim.cok şekil bir fan.gordugum en karizmatik fan.şerit led hue+ aldıgıma pişman bile oldum diye bilirim.bu fandan 3 4 tane kasaya koydugun zaman pc de camli oldugu zaman cok karizma olur.
  • hocam hue+ siz pek bi anlamı yok ama fanın, profilleri onun sayesinde ayarlıyoruz :) siz de mi benim aldığım paketten aldınız, 2 tane 140mm + hue+ şeklinde, hue+ yanında şerit ledler de vardı değil mi 4 adet
  • quote:

hocam hue+ siz pek bi anlamı yok ama fanın, profilleri onun sayesinde ayarlıyoruz :) siz de mi benim aldığım paketten aldınız, 2 tane 140mm + hue+ şeklinde, hue+ yanında şerit ledler de vardı değil mi 4 adet

ben bi hue + aldım.(4 şerit led) birde aer ayrıca tek fan aldım.fan pahali biraz.her ay 1 tane alicam.3 ten olucak toplam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 18 Mart 2017; 8:48:18 >

• hayırlısı ile diğer aya bende hue+ dizeceğim. incelemeleri izledim ama fiyat çok değer mi, bilemedim.
  • Ben de aynı şekilde. Ara ara alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: erssag

hayırlısı ile diğer aya bende hue+ dizeceğim. incelemeleri izledim ama fiyat çok değer mi, bilemedim.

kasan cam kasaysa fanlar cok guzel oluyor.fan hem kendi sekilli hemde kasa icinede ısık veriyor.ama yukarda benim kasa gibi yarı cam sa serit ledlerde şahane olabiliyor.ayrıca şerid ledleri bir cok ozelleştirme şekli yapabilirsin.benim kasanın ici ankara meyhanesine döndü.
  • Aynen. Benim üst kısım cam, 2 adet aer egzoz olan beyaz fanların yerine takılacak, o çıkaracağım 2 fan da radyatörün öteki kısmına takılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaxa171 -- 18 Mart 2017; 12:30:52 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.