Şimdi Ara

NVIDIA Yeni Sürücülerle Performansı Yavaşlatıyor Mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
12.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyseki eski sürücüler internette bulunuyor kolayca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba aynı olay amd ati ekran kartı sürücülerin dede oluyor mu ?

• sake_16 kullanıcısına yanıt
    tam tersine. amd driverlarla eski kartlarını formda tutabilmek için ekstra efor sergiliyor.

bunu dandik hd 4550 ile crysis 2'de 20, gta 4'de 30 fps aldığımda anlamıştım.

r7 265 (çıktığında 750ti ile aynı güçteydi) şu an 750tiden çok daha iyi fps değerleri veriyor. tek sebebi, amdnin bu kartlara optimizasyon yapmaya devam etmesi. adamlar 2008de çıkan kartı bile 2015'e kadar desteklediler driverlarla.
  • Aynı şeyi 900 serisi çıkınca 700 serisine yapmıştı. Şimdide 2000 serisi çıkınca 1000 serisine yapıyor. Birazdan "benim kartın performansı aynı" diyen fanboylar saldırıya geçecektir.
  • İyi akşamlar deneyebildiniz mi hocam

• -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Evet hocam denedim yukarida paylastim sonuclari. Ortalama fpslerde cok cok hafif bi azalma var ama 1 fps bile degil. Ancak min fpsler 399 versiyonla bi tik daha iyi gibi gorunuyor. Acikcasi pek bi fikir vermedi bu da cunku min fpslere bakmak ne kadar dogrudur bilemiyorum %1 low sonuclarini vermiyor r6s oyun ici benchmark. O an sistemde arka planda birsey calisiyordu belki bilemiyorum. Bikac oyun daha denemek lazim ama baska oynadigim da oyun yok

• Son driver ile 1060 da bir çok oyunda 10-15 FPS geriledi benim sistemde. 399.24 driverina döndüm düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51C189DEA -- 16 Ekim 2018; 9:3:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX 1080 ile 399.35 kullanıyorum. Youtube'da yeni sürücülerin testleri yayınlanmadıkça güncelleme yapmıyorum. Bence kimse de yapmasın.
  • 1050 ti de 385 den 388 e geçtiğimde bile pubg de fps düşüşü kendini çok güzel hissettirmişti

• https://www.youtube.com/watch?v=pW48_bZ-PSg

• Konuyu açan arkadaş "bizzat denedim, düşüş var" demiş. Sonra da altına, eski sürücüyle 100 fps, yeni sürücüyle 111 fps aldığını yazmış.

Kafanız mı güzel acaba?

Ayrıca şunu da belirteyim, lütfen Türkçe öğrenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 16 Ekim 2018; 19:31:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamad

Konuyu açan arkadaş "bizzat denedim, düşüş var" demiş. Sonra da altına, eski sürücüyle 100 fps, yeni sürücüyle 111 fps aldığını yazmış.

Kafanız mı güzel acaba?

Okuduğunu anlamama problemi var galiba sizde.
  • quote:

Konuyu açan arkadaş "bizzat denedim, düşüş var" demiş. Sonra da altına, eski sürücüyle 100 fps, yeni sürücüyle 111 fps aldığını yazmış.

Kafanız mı güzel acaba?

Türkçe öğrenin diyen birin ''Kafasınız'' yazması da ayrı bir ironi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Türkçe öğrenin diyen birin ''Kafasınız'' yazması da ayrı bir ironi.

Alıntıları Göster
    O telefondan bebişim. Sen önce açtığın başlığın yanlışlarını düzelt. Aynı şekilde içeriğine tekrar bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

https://www.youtube.com/watch?v=pW48_bZ-PSg
    Bu videodan sonra konu kilit, Gtx 1050 ti aldığım için pişmanlık duyuyorum ilk fırsatta tekrar Amd'ye geçeceğim.

• amd fanboylarına 2014 üretimi 2017 kasımda bozulan r9 280 kartımi gönderebilirim.Sadece 3 senede cortlayan kart.Ama F/P moruq 400tl veriyon 5000tl lik performans alıyon sonra işte en fazla 3 sene dayanıyor

• gtx 1080, daima güncel sürücü kullanıyorum. fark görmedim.
  • quote:

O telefondan bebişim. Sen önce açtığın başlığın yanlışlarını düzelt. Aynı şekilde içeriğine tekrar bak.

Alıntıları Göster
    Başlık tamamda içerikte sorun yok, sadece kafayı kullanmak gerekiyor anlamak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 16 Ekim 2018; 21:28:38 >
  • 1050ti kullaniyorum, son suruculeri kullanmam mi uygun olur? Cevaplarsaniz mutlu olurum.

• bana göre en iyi 388.71 driver pubg için kullanıyorum 1 tane bile mikro takılma olmuyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.