Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim kartda gönderilmiş haftaya cumaya gelirse çok güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.isteyim eve geçince bakarım

• GeForce Experience 3 Beta'yı deneyin derim arkadaşlar.
    1070-1080 için özel sürücü indiriyor (sürücü no 368.69)
    Ciddi performans artışı oluyor, ben şans eseri burada haberdar oldum denedim etkisini gördüm 1070-1080 sahiplerine duyurulur

Arayüz daha sade daha kullanışlı ve çok daha hızlı açılıyor vs vs resim de paylaşayım (temsili)
    NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]
    NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Evga'Nın da 3 sene garantisi olduğunu bilmiyordum. Sadece Asus'da var sanıyordum söylediğiniz iyi oldu teşekkürler.

Ben de inventusta gördüm. Bu arada sanalmarketim'de de gigabyte için 3 sene garantili yazıyor.
  • MSI 1080 Gaming X için BIOS yayınlamış. OC veya Gaming modunu default olarak ayarlayabiliyoruz.
    http://download.msi.com/bos_exe/GeForce_GTX_1080_GAMING_X_8G_602-V336-03S_vbios.zip
    bat dosyasını çalıştırıp O veya G yazıp enterliyoruz. Reset atınca hazır. OC modunu yazdırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

quote:

Orijinalden alıntı: canskru

Bi de extreme gaming modeli var o da guzel kart.

Siz söyleyince baktımda evet güzel kartmış ama biraz daha tuzlu geldi diğerinin fiyatı daha makul geliyor benim için daha ödene bilir maaşın bir kısmını vereceğiz zaten bakalım ti modeli bir çıksında ona göre yolumuza bakalım bilgi için teşekkürler

Extreme gaming 1070 1080 modellerinde 4 yıl garanti var ayrıca en hızlı kart bunlar. Hiç bir yerde satılmıyor 1 aydır gelmesini bekliyorum bende. Bence bundan alabilirsiniz.

• Gtx 1070 msi modelini alan arkadaslar varsa nerden aldigini belirtirseniz cok guzel olur birde vatan pc de stoklara ne zaman girer bir fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

GeForce Experience 3 Beta'yı deneyin derim arkadaşlar.
    1070-1080 için özel sürücü indiriyor (sürücü no 368.69)
    Ciddi performans artışı oluyor, ben şans eseri burada haberdar oldum denedim etkisini gördüm 1070-1080 sahiplerine duyurulur

Arayüz daha sade daha kullanışlı ve çok daha hızlı açılıyor vs vs resim de paylaşayım (temsili)

Oyunların tamamı orjinal mi korsan sürümlerinde resimlerini alıyor mu bu şekilde?

• MSI GX 1070
    FPS kilidi açık halde Fallout 4 denedim (Amaç max fps düşüşü ne olacak) çünkü vsync'i kapatınca oyun biraz sapıtıyor kilit açma, zıplama vs vs oynayışı baltalıyor.
    Mod yüklü değil, Steam son sürüm, Far Harbor DLC'si mekanlarında gezdim sisin ve ağaçların en bol olduğu yerlerde. 1920-1080 her şey en üst ayarlarda.
    Rezalet Farharbor optimizesine rağmen sonuçlar güzel, çok stabil kalıyor. (OC'siz stok sürümdeki durum)
    Fallout 4 GTX1070'i tanıyamıyor henüz. Biraz araştırdım genelde yaşanan bir sorunmuş. Güncelleme ile çözülür büyük ihtimal.

• emiLL kullanıcısına yanıt
    Şu an korsan ne var bende bi bakayım..
    Evet alıyor, bu şekilde (yani orijinal oyun gibi) olabiliyor. Watch Dogs'un dlc ler çok tuzlu olduğundan alamamıştım. Deluxe halini şeetmiştim orijinal olmamasına rağmen şu an görünüyor GeForce Experience 3 Betada.
    Ama bu oyuna özgü olabilir, her birini göremeyebilir onu bilemem..
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Gtx 1070 Fallout 4 fps testlerinde 120 fps ortalama görünüyor max ayarlarda. sizin aldığınız fps de bir tuhaflık var

• Amazondan iptal ettim gigabyte 1070 i sanalmarketimden aldim 3 taksitle. Ben directx rendering ve oyun için aldım mecbur işim bu. Gelince izlenimlerimi yazarim.

• xRavel X kullanıcısına yanıt
    Onlar vsync kapalı halde alıyor. Bende ona yakın alıyorum ama vsync açık halini kullanmayı tercih ediyorum 60fps kilidi.
    Vsync kapanınca kilit açma, zıplama ve bazen fare hızı sapıtıyor, oynayışı baltalıyor o yüzden vsync açık tercih ediyorum ben
  • xmms kullanıcısına yanıt
    Bende aynı yerden almayi düşünüyorum ürün ulaşınca nasıl kargolandığını sağlam paketlenmiş mi yazarsaniz çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: xRavel

Bende aynı yerden almayi düşünüyorum ürün ulaşınca nasıl kargolandığını sağlam paketlenmiş mi yazarsaniz çok iyi olur

Ben bu siteden 2010 yılında Samsung galaxy s cep telefonu almistim. Geçen senede logitech gaming keyboard aldim bu alisverislerimde sıkıntı yasamadim. Ama ürünü alınca seni bilgilendireceğim merak etme için rahat olsun..

• xmms kullanıcısına yanıt
    Link atar mısınız hocam. Ben bulamadım. Ben de alayım. Vatan vs beklemeyeceğim daha fazla

• Bence iyi fiyat
  • gtx 1080 fiyatı normalde 599 $ değil mi ben amazondan baktım gtx 1080 vr edition falan bişeyler yazıyordu 700 küsürdü nasıl stoklarda ürün olmadığından mı yoksa uydurma bir edition olduğu için mi bu kadar pahalı
  • Merhaba,

Merak ettiğim bir konu var. Benim anakart PCI Express 2, malum yeni nesil kartlar 3.0 ile geliyor.

Çok büyük fark olacağını düşünmesem de özellikle yeni Pascal serisi ekran kartlarında çok fark yaratır mı PCI Ex. 2.0 ve 3.0 farkı? İncelediğim çoğu inceleme tabloları eski nesil kartlarla yapılmış.
  • 
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.