Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
411.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazda bedava oyun nasıl yükleniyor, uygulama linki var mıdır?
  • Arkadaşlar şuan bu ürün amazon usa da 149$ ve vergiler ile kargo dahil 192$ tutuyor. Deneyimli arkadaşlar için birkaç sorum olacak?

1. SmartThings Link olan paketin ne farkı var 40$ daha pahalı?
    2. USB 3.0 olan bütün harici hdd leri görüyor mu?
    3. Dolby Digital ve DTS formatlarını sorunsuz açıyor mu?
    4. Altyazıların rengini ve boyutu ayarlanabiliyor mu?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magellan74

Merhaba, Amazon'dan sipariş vermeyi düşünüyorum. İndirime girmiş. Kargo+vergi dahil 217 usd geliyor. Yeni modelin çıkma ihtimali var mı?

Beklememi tavsiye edermisiniz?
    ürüne yeni yazılım güncellemeleri verildi,
    ces fuarında bir bilgi gelmedi.
    takdir sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Bu cihazda bedava oyun nasıl yükleniyor, uygulama linki var mıdır?
    geforce games uygulaması içinde oraya üye olursunuz, steem uygulaması var kurup üye olursunuz orada paralı ve ücretsiz oyunlar mevcut.
    ayrıca play store apk miror apk püre apdoite gibi uygulamaları indirip kurup aramalar yapabilirsiniz
  • 149 usd oyun kolsuz modeli ama. Geçen hafta indirime girdiler. Oyun kollu modeli 168usd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-oyun konsollu olan var, ses kutusu olan var ve nvidia ayak aparatı var bunlar birer birer fiyat artıran donanımlar.
    2-görür ben usb 2.0 mouse kullanıyorum o dahil görüyor, ayrıca 1.usb den sandisk 64 gb. 3.0 usb ultra hd mini usb aldım onu ana hdd yaptım bütün eklentiler vs. onun üzerinden kurulup oynanıyor çalıştırılıyor 128 gb olanı da sitede var 2.usb ye takdığınızda içinde ki uygulamaları nvidia ya oradan da usb ye aktarma yapılabiliyor.
    3-ses sistemi olmadığından deneme şansım yok.
    4-altyazılar uygulamalarla ilgili olarak ayarlanabilir, kodi-terrarium-hdmovie-vavoo gibi.
  • BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Ses kutusu olan modelin üstünlüğü nedir hocam? Fotolara baktım usb şeklinde bir alıcı çıkıyor kutudan.

• quote:

Orijinalden alıntı: magellan74

149 usd oyun kolsuz modeli ama. Geçen hafta indirime girdiler. Oyun kollu modeli 168usd
    Game pad ve oyun ile hiç işim olmaz hocam medya player amaçlı kullanacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Game pad ve oyun ile hiç işim olmaz hocam medya player amaçlı kullanacam.

Alıntıları Göster
    İsteyen birine satarsınız. İhtiyacı olan almak isteyen kesin vardır. Kutulu alınca 20usd geliyor.

Ayrı almaya kalkınca 59usd olması lazım. Birde amazondan tek satın almak, bulmak biraz zor.

• amazon da daire şeklinde speaker
    usb
    ve taban ayak aparatı ayrı ayrı fiyat
    konsol da ayrı fiyat.
    öncelikle ihtiyacınız doğrultusunda karar verebilirsiniz.
    konsol aynı zamanda bir uzaktan kumanda, şarj edilebilir olduğundan işe yarıyor. uzak kumandası 2 düğme pil ile çalışıyor ve çok işlem yapınca pil dayanmıyor.
    oyun yok medya player ise nvidia şahsi görüşüm lüx olur. lüx olmayan kısmı medya player olarak lisanslı netflix ve youtube olması yani full hd-izlenilebilir.
    kodi-vavoo-terrrarium-movihd- vs. birçok uygulama ve ıptv izleyecekseniz, 1000 tl ve üzeri bu ürüne verilir mi düşünmelisiniz.
    yalnız şu da var ekonomik sıkıntı yok ve ben keyif alırken sıkıntı olmayan son derece iyi bir ürün kullanmak isterim derseniz evet bu.

alternatifler da androib box tavsiye bölümü 1.sayfasında ve son sayfada arkadaşlar paylaşıyorlar.
    ben üründen memnunum ama A95X Max Android 8.1 Tv Box ürününü de merak ediyorum.
    nvidia android box dan birazda oyuna kaymış bir ürün tam bir oyun canavarı değil ama yeterli, android box kısmı son derece iyi hemen herşeyi yükleyebiliyorsunuz.

tercih olarak umarım arzu ettiğiniz kararı verirsiniz

• BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun ile hiçbir şekilde işim olmaz bu alette çünkü 4K HDR TV, Xbox One X ve PS4 Pro sahibiyim. Benim amacım torent den indirdiğim en üst kalite 4K filmleri sorunsuz bir şekilde oynatması.

• Bende ps4 pro kullanıcısıyım bu tür cihazlarda hiç oyun oynamam ama bu cihaz çok hoşuma gitti sıkıntısız bir cihaz herşeyi destekliyor buna en yakın bunun kadar kaliteli alternatif olark ne önerebilirsiniz ben uyduyu hayatımdan tamamen cıkarıyorum netim 80 mb 4 mb uploadım var dsl ac68u modemim var ip tv üyeliğim var tüm tv knallarını oradan izleyeceğiim extra olarak kodi ve o tarz film arşivi olan programlar kullanıcam prof ses sistemim var çol kliteli dolby atmos verebilecek vs vs cihaz arıyorım bunumu almak mantıklı radarımda zidoo z9s var oda hemen hemen bu cihaza yakın bir fiyatı var hangi cihazı almalıyım yardım ederseniz sevinirim sygılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar şuan bu ürün amazon usa da 149$ ve vergiler ile kargo dahil 192$ tutuyor. Deneyimli arkadaşlar için birkaç sorum olacak?

Şimdiden teşekkürler.
    Hocam 2 yıla yakındır kullanıyorum gayet güzel ve bu performansa göre ucuz bile

1. Media player olarak kullancaksanız hiç gerek yok smatthings olana.

2. Ben usb 2.0 da taktım 3.0 kullanıyorum zaten hepsini çalıştırıyor. şu anda 6 tb takılı filmlerim onda

3. Ses sistemi kullandığım için bu cihazı aldım Dolby digital ve dts yi zaten her cihazda alıyoruz ama Dolby True HD ve DTS MA yada Dolby atmos gibi sesleri bu cihaz sayesinde bozulmadan amfiye aktarıp doğru sesi alabiliyoruz.

4. Alt yazı boyutu ve rengi ayarlarsın o zaten kodi vs gibi aplicationlar içindeki özellik

Rica Ederim

• Bu cihaza istediğimi apk yı yükşemwmiz mümkünmüdür mesela red iptv yi yükşeyebilirmiyim?

• arkadaşlar biliyorsunuz google asistant devreye girdi. Telefonunuza google home yükleyerek ve nvidia shield cihazınızla tanımlama yaparak evin dışında olsanız dahi, televizyonu aç komutuyla hem ses sistemi , hem televizyon hemde nvidia shield açılıyor.

Televizyonu kapat dediğinizde ise sistemin tamamını kapatıyor.

Bu çok keyifli olduğu için tekrar bu bilgiyi paylaşmak istedim.

Birde Nvidia shield tv app si var androidler için onu da yüklediğinizde mouse olarak da kullanabiliyorsunuz.

ve bir dipnot ; 2015 de cihazı ilk alanlardanım 5 ay önce cihaz arızalandı yurt dışına mail attım adamlar ürünün sıfırını bana gönderdi eskisini de ben ücret vermeden aynı kargoyla onlara gönderdim. Ben cihazın arkasında duran böyle bir fırma görmedim.

cihaz yapılan testlerde hala 1. sırada kolay kolay yeni versiyonu çıkarmazlar.
  • Slm arkadaşlar iphone için herhangi bir kontrolcü varmı bu cihaz için yada air maus varmı varsa marka yada link verebilirmisiniz.

• quote:

Arkadaşlar şuan bu ürün amazon usa da 149$ ve vergiler ile kargo dahil 192$ tutuyor. Deneyimli arkadaşlar için birkaç sorum olacak?

Şimdiden teşekkürler.
    Hocam bu vergileri Amazon'a mı ödüyoruz yoksa PTT'ye mi? Direk amazon.com adresinden satınalmak hiçbirşeyle uğraşmamak şahane olurdu.
  • ozankardes kullanıcısına yanıt
    Amazon hallediyor hocam zaten vergiyi filan. Sipariş verip bekliyorsunuz

• ozankardes kullanıcısına yanıt
    Satıcısı amazon olan ürünü ödeme ekranında senden gümrük vergileri dahil bütün ücreti çekiyor başka hiçbir işlem yapmıyorsun direk kapına geliyor gümrüğe takılmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

Amazon hallediyor hocam zaten vergiyi filan. Sipariş verip bekliyorsunuz
    Eyvallah arkadaşlar. Aldım gitti o zaman.

iki kargo seçeneği var herhangi bir gümrük vs ücreti yazmıyor. Bunlardan birisinin içinde mi vergi vs ücretleri?

Standart 15 usd
    Priority 53 usd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 25 Ocak 2019; 12:9:10 >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.