Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Standart seç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihazda ios için kumanda edebileceğim bir program varmıdır yada yada air maus varmıdır varsa marka yada link atabilirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xx_AST3CH_xX kullanıcısına yanıt
    Nvidia nın kendi yazılımı var hocam

https://itunes.apple.com/app/id1396124750

• quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

Nvidia nın kendi yazılımı var hocam

https://itunes.apple.com/app/id1396124750
    Hocam dün bunu gördüm haz daha elime geçmediği için deneme fırsatım olmadı çok düşük not almış kullanan varmı bilmiyorum ios için yom sa air maus alıcam onun için ürün gelene kadar halledeyim diyorum siz denedinizmi ios da ?

• Birde bunun kendi kumandasının atında mini şarj girişi gibi bir yer var ne işe yarıyor pili çok hızlı bitiyormu buna karşı nasılbir önlem alabiliriz tavsiyeleriniz nelerdir

• bu amerikada satılanlar sadece 120 valt mu ? tr içim ayrı aparat mı almamız laızm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xx_AST3CH_xX

Hocam dün bunu gördüm haz daha elime geçmediği için deneme fırsatım olmadı çok düşük not almış kullanan varmı bilmiyorum ios için yom sa air maus alıcam onun için ürün gelene kadar halledeyim diyorum siz denedinizmi ios da ?

Alıntıları Göster
    merhaba,
    aslında konsollu aldı iseniz konsol çok iyi bir kumanda görevi görüyor.
    birçok işlevsel tuş olduğundan arka plan çalışanlar vs. kapatmada mouse olarak kullanmada işe yarıyor ayrıca usb girişli ürünler üzerinden şarj da olmasından dolayı avantajı da var.
    genelde gelen kumanda içinde ki düğme 2032 piller ya bitmiş ya çabuk bitiyor. ilk kurulumlar ve daha sonrası için bayağı pil yiyor duracell dahil tamamiyle herşey bitip normal kullanmaya geçince kumanda pil süresi uzuyor.
    ayrıca ben samsung t-805 lite 10.5 inç tablete nvidia remote kurdum onunla da işlemleri yapabiliyorum.
    bilginize

saygılar, ürün hayırlı olsun

• quote:

Birde bunun kendi kumandasının atında mini şarj girişi gibi bir yer var ne işe yarıyor pili çok hızlı bitiyormu buna karşı nasılbir önlem alabiliriz tavsiyeleriniz nelerdir
    benimki pilli model 2 yılda 1 kere bitti pili
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

benimki pilli model 2 yılda 1 kere bitti pili

Alıntıları Göster
    Pili 2 gün gidiyor çok uğraşırsan deyenler vardı benmi yanlış okudum acaba yada başka cihaz içinmi dediler

• Şimdi farkettim 2 farklı kumandası birisi şarjlı sanırım hangi modellerde hangi kumandayı veriyorlar acaba ?

• Xx_AST3CH_xX kullanıcısına yanıt
    Pro modelinde şarjlı kumanda. Normal modelinde pilli kumanda hocam. Pro model bulunmuyor artık. Resmi satışı yok. Daha almadım hocam shield ben. Şubatta inşallah:)

• quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

merhaba,
    aslında konsollu aldı iseniz konsol çok iyi bir kumanda görevi görüyor.
    birçok işlevsel tuş olduğundan arka plan çalışanlar vs. kapatmada mouse olarak kullanmada işe yarıyor ayrıca usb girişli ürünler üzerinden şarj da olmasından dolayı avantajı da var.
    genelde gelen kumanda içinde ki düğme 2032 piller ya bitmiş ya çabuk bitiyor. ilk kurulumlar ve daha sonrası için bayağı pil yiyor duracell dahil tamamiyle herşey bitip normal kullanmaya geçince kumanda pil süresi uzuyor.
    ayrıca ben samsung t-805 lite 10.5 inç tablete nvidia remote kurdum onunla da işlemleri yapabiliyorum.
    bilginize

saygılar, ürün hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim bilgi için hocam bende iphone var onda remote varmı bilmiyorum app storede var ama nasıl çalış bilemedim pillerin ortalama ömürleri nedir normal kullanımda ve gamepad i mause görevini görüyormu ona çok şaşırdım

• Yuhh, amazona sipariş vereyim dedim.dolar kurunu 5.62 alıyor.
    Hafta sonu akşam diye böyle alıyor sanırım.
    Ptesi gene bakacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magellan74 -- 25 Ocak 2019; 21:29:46 >
  • magellan74 M kullanıcısına yanıt
    USD olarak çektirin hocam. amazon yüksek alıyor kuru

• quote:

Dolar çektirsem banka kredi kartı hesap kesim tarihindeki kuru baz alınıyordu dimi?
    Ya bu zevk işi aslında neyi hesaplıyorsun al gitsin diyceksiniz aslında :)

Banka kartı kullandığım için onu bilemeyeceğim. Maddi açıdan fazla bütçeyi sarsmadan almak önemli tabi hocam

USD seçmeniz gerekiyor yoksa 200₺ fazla ödersiniz.

• quote:

Hayır şu anki kur ne işe onu çekiyor ve bitiyor

• quote:

Pili 2 gün gidiyor çok uğraşırsan deyenler vardı benmi yanlış okudum acaba yada başka cihaz içinmi dediler

Alıntıları Göster
    Yok hocam ya Ne iki günü sürekli film izlerim netflixden dizi puhu tv da vs 2 yıla yakın oldu alalı bi ilk aldığında pil aldım birde 4 ay önce filan

• quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

Yok hocam ya Ne iki günü sürekli film izlerim netflixden dizi puhu tv da vs 2 yıla yakın oldu alalı bi ilk aldığında pil aldım birde 4 ay önce filan

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam bende korktum 2 de bir pilmi değişicem dedim ;)

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.