Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
411.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: miki

cihazınız hayırlı olsun,
    https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/amerikan-ingiliz-elektrik-priz-cevirici-donusturucu-110-220-volt-turkiye-priz-ucu-adaptoru-jaki-amer-395830438

Alıntıları Göster
    teşekkürler üstad,

bu tür fişlerde amper volt sıkıntısı yoktur umarım.

henüz makinayı kurmadım, yeni sıfır alan arkadaşlar son güncelleme kendisi mi yaptı.
    yoksa yukarıda ki paylaşımda olduğu gibi ayarlar vs.... gidip seçip kendimiz mi güncelleyeceğiz.

bu arada bu ürünü sipariş verdim yarın gelir.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BILGILI -- 18 Aralık 2018; 12:42:45 >

• Cihazı açtığında wifi yada ethernet bağlantılarını yaparsan başta güncellemelerini yapacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

cihazınız hayırlı olsun,
    https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/amerikan-ingiliz-elektrik-priz-cevirici-donusturucu-110-220-volt-turkiye-priz-ucu-adaptoru-jaki-amer-395830438

Alıntıları Göster
    sürgülüsü yok mu acaba? youtube videolarında görmüştüm sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bahsettiğim çıkarılıp takılan soketini nereden bulabiliriz?

• payda P kullanıcısına yanıt
    linkteki adresden EU uyumlu aparat için talep formu gönderebilirsiniz...

https://www.nvidia.com/en-us/shield/support/adapterrecall/
  • strategos kullanıcısına yanıt
    teşekkürler akşam deneyeceğim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: payda

sürgülüsü yok mu acaba? youtube videolarında görmüştüm sanki

Alıntıları Göster
    benimki Almanyadan alındığı için eu geçmeli prizle gelmişti
    günaydın,

bu sayfadan kayıt olurken s/n istiyor 3 adet var kumanda tv ve kontrolün
    tv nin kodu yazıyorum
    ama ürün kimliği hanesine nereyi yazacağım
    kutuda farklı farklı barkod ve yazılar var
    p/n ile başlayan barkod
    bir de sağ tarafta model no vs. yazan yer var,

ikisini de denediğimde sn ve ürün kimliği seri numarası ile eşleşmiyor
    diyor
    bu konuda yardımınız bekliyorum.

teşekkürler
  • BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Az önce tekrar talep gönderdim, Benden ürün bilgisi istemedi. Ama ben nvidia shield tv beta firmware test kullanıcı olduğum için seri numaram mail adresimde kayıtlı. Bu nedenle benden talep etmiyor olabilir. Aşağıdaki linkte Device Serial Number, SHIELD Product ID bilgilerine nasıl ulaşılacağı resimli olarak gösteriliyor.

https://shield.nvidia.com/shield-preview-signup
    teşekkürler üstad,
    oraya girdiğimde normal kayıt zaten olmuştum. maile gelen msj dan da onaylandı.

o sayfada ki
    Forum e-postası

Forum Görünen Ad

Cihaz Seri Numarası BURAYA S/N ...... yazıyorum ürün ile ilgili 3 s/n var tv-kontrol- kumanda- ben tv giriyorum

SHIELD Ürün Kimliği BURASI için ne girilecek ürün kimliğinden kasıt barkod altında ki bilgi mi yoksa shield tv model ...... yazan mı
    gerçi bunları denedim ama yukarıda ki yazdığım gibi ürün sn ve ürün kimliği eşleşmedi diyor ki aynı sn yi iki yere girdim yine aynı

sanırım olmama nedeni ben henüz eu fiş gelmedi takıp cihazı çalıştırmadım, kutu üzerinde ki bilgiler üzerinden yazdığımdan olmuyor olabilir,
    akşama fiş gelince makine üzerinden sayfada ki ürün kimliği ve sn bulma klavuzunu inceleyerek yaparım.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BILGILI -- 19 Aralık 2018; 10:55:1 >
  • Dear NVIDIA customer:

Your registration has been confirmed for the NVIDIA SHIELD Adapter European Plug Head Recall Program. Please allow 1-2 weeks for processing, you will be notified once the replacement plug head has shipped.

For further questions and inquiries, please visitwww.nvidia.co.uk/support

Thank You,
    NVIDIA

____

bana bu bilgi geldi sadece. seri numarası istemedi.
  • banada aynı mail geldi, ocak ayının son haftası elimizde olur gönderirlrse eğer

• epivep E kullanıcısına yanıt
    ben üye oldum maile gelen cevapta türkçe en kısa zamanda bir eu fiş göndereceğiz
    yazıyor.
    gforce ye kayıt olmak istediğimde bahsettiğim seçenekler geliyor,
    benim merak ettiğim ben ürün bilgilerini girmediğim halde eu fişi bana gönderme durumları nasıl oluyor
    yani ellerinde benim ürün ile ilgili kaydım yok sadece üye oldum talep ettim
    oysa ürün sn ve kimliğini bilmeleri gerekmiyor mu
    her üye olana eu fiş gelmez bu mantıksız geliyor
    ya da ben olayı çözemedim
  • merhaba arkadaşlar,
    nvidiya yı açtım
    priz fiş network hdmi tamam
    ekran welcome geldi,

ama kumanda da yapmam gereken birşey mi var kumanda hiç tepki vermiyor,

usb mause taktım türkçe ye geldim tıklıyorum seçmiyor

ne yapmam gerekir
  • ilk açışta kumanda yerine oyun konsolu devreye girdi onu deneyip buldum,
    sonra komutları takip ettim
    şu an güncelleme yapıyor.
    teşekkürler
    bu gidişle acemilik deneme yanılmayla çıkacak
    bakalım

ana sayfa geldi ama henüz kumanda çalışmıyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BILGILI -- 19 Aralık 2018; 19:29:38 >
  • BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Kumandanın pilini kontrol edermisin. Yanlış hatırlamıyorsam pil ile temas eden yüzey arasında kağıt benzeri bir şey vardı...
  • üstad teşekkür ederim yardımlarınız için,
    sayfayı da geçici meşgul ettim ilk heyecan ve nvidia yoksa android box tecrübem var.
    düşündüğüm gibi piller miş
    elimde pil vardı değiştirdim çalıştı.

biraz yardım gerektikçe yazarım

teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba. Geçmiş günlerde tv'mde yaşadığımı düşündüğüm bir sorunu Nividia Shield'ı alarak çözebileceğimi düşündüğü sizlerle paylaşmıştım. Nitekim Nvidia Shield TV'yi edindim, ancak sorunumu çözemedim. Sizlerden bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Gerek Tv'mde gerek NS'de kurulu olan Kodi'ye Film Arşivimi ekleyemiyorum. Hatta hatalı kendimde arayıp, DH'de yer alan KODI sayfasının İlk sayfasında yapılanları da aşama aşama yapıyorum. Ancak arşivi Kodi'ye ekleyemiyorum. ''Gözat'' dedikten sonra arşivin bulunduğu hdd'e erişemiyorum. Ama mesela ''Video Ekle'' bölümündeyken hdd'i görüyorum ve içine erişip filmi açabiliyorum. Aynı sorunu Nvidia Shield'da da yaşıyorum. Bu arada sorun hdd'de olabilir diye düşünüp, hdd'i yeniden biçimlendirdim ama nafile. Durum bu yardımcı olursanız çok sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcage46 -- 20 Aralık 2018; 19:54:37 >

• xcage46 kullanıcısına yanıt
    Merhaba dosyalardan filmlerinizin bulunduğu klasöre erişebiliyorsanız filmlerinizin bulunduğu klasörün üstüne uzun basarak menünün açılmasını sağlayın. Sonra İçeriği ayarla diyerek açılan menüden içerik için film tanımlamasını yapın. kitaplığınıza ekleyecektir. Bu şekilde olmuyorsa koruma vardır. Nvidia Shield sahibi olmadığım için nasıl kaldırılacağını bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agronur17 -- 20 Aralık 2018; 20:23:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

Merhaba dosyalardan filmlerinizin bulunduğu klasöre erişebiliyorsanız filmlerinizin bulunduğu klasörün üstüne uzun basarak menünün açılmasını sağlayın. Sonra İçeriği ayarla diyerek açılan menüden içerik için film tanımlamasını yapın. kitaplığınıza ekleyecektir. Bu şekilde olmuyorsa koruma vardır. Nvidia Shield sahibi olmadığım için nasıl kaldırılacağını bilmiyorum.
    Aynen sizin dediğiniz şekilde yapmasi gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.