Şimdi Ara

Nvidia Shield Pro 2019 (Sıfır Açılmamış Kutu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Nvidia Shield Pro 2019 (Sıfır Açılmamış Kutu)

Nvidia Shield Pro 2019 (Açılmamış Koruma Bandlı) - 2600 TL

İstanbul Maltepe - Kartal elden teslim edebilirim.

Pazarlık yapılmayacaktır. Son tek fiyattır.

Cihazların tamamı (EU) tiptir.

Nvidia Shield Grubuna ait:

Shield Controller 2015, Shield Controller 2017 Controller

Nvidia Shield K1 Tablet

Nvidia Shield Portable

Gibi TR'de bulunmayan nadir ürünler için de bana ulaşabilirsiniz.

0535 820 6150

Fiyat : 2750 TL Miktar : 30 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 21 Kasım 2022 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Geçen hafta Apple 4 K2021 almıştım ama beğenmeyip iade ettim. Hemen akabinde altuğ arkadaşla tanışıp. Cihazı dün elden teslim aldım. Gayet güvenilir bir arkadaş. Neden Apple’ı iade edip nvidia shield pro aldım diyorsanız. Konuyla alakalı aksiyonlarımı profilimdeki postlarımdan araştırabilirsiniz arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Bende arkadaşımızdan bugün Nvidia shield tv pro 4k aldım. Kutunun her iki yanında bulunan güvenlik bandını ilk ben açtım.

Mağazalara göre fiyatı çok indirimli.

Üstelik bence de güvenli.

Sattıktan sonraki ilgi alakası da süper.

1 aydır Apple tv 4k 2021 ve Nvidia shield tv pro 4k arasında gidip geliyordum. Kardeşimizi bu vesile ile tanıdım. İyiki de tanımışım. İyiki de önerileri ile Nvidia shield tv pro 4k almışım.

Kendisine ödediğim para sonuna kadar helal olsun.

Tesekkurler ediyorum. Hayırlı müşteriler diliyorum.

• Teşekkürler arkadaşlar her gün birileri mutlaka ulaşıyor forumdan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Elden teslimat isteyenlere çaylar kahveler benden

Bu arada bugün fiyat istemeye istemeye kur sebebiyle 2750 TL olarak güncellenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thuglife -- 23 Kasım 2021; 22:21:7 >
  • Merhaba,

Özel mesajıma yanıt alamadığım için bir de burada şansımı deneyeyim:

2.750 TL üzerine Sahibinden komisyonunu ekleyip GeT ilanı açarsanız sizden bir adet "Nvidia Shield Pro 2019" almak istiyorum.

Yanıtlarsanız sevinirim.

• Hocam, özel mesajları cevapsız bırakıyorsunuz ama ben cihazı almayı çok istediğim için bir kez de buradan sorayım: Ürünü GeT ile almak istersek son fiyatınız ne olur? İade konusundaki çekincelerinizin farkındayım ama ürünü yeterince araştırıp inceledikten sonra bilerek, isteyerek alıyorum. Arızalı ya da sorunlu bir cihaz gelmedikçe sizi de kendimi de uğraştırmaya hiç niyetim yok.

• Hocam öncelikle şuan satış gerçekleştirmiyorum.

Size özel mesaj ile de bunu yazdım.

Ayrıca get ile satışta gerçekleştirmiyorum.

İyi günler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • thuglife kullanıcısına yanıt

Önce bu konuyu, sonra 2. el sitesinde vermiş olduğunuz ilanı ve fiyatları baz alarak ulaşmaya çalıştım size. Siz de sadece belirttiğim fiyattan satamayacağınızı söylediniz.

Fiyat öğrenmek ve GeT konusunda bilgi almak için yazdığım mesajlaraysa yanıt alamadım.

Neyse, sorun değil. Ürünü Amazon'dan aldım zaten.

Size başarılar diliyorum.

İyi günler.

• monoblaine kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler iyi günlerde kullanın. Donanımhaber’e sürekli bakamıyorum gün içerisinde yoğunum ilanlarda telefonum mevcut keşke direk telefon üzerinden ulaşsaydınız iletişim problemi yaşamazdık.

GeT ile hiç bir şekilde ürün satışı gerçekleştirmiyorum. Satışlarımı elden nakit şeklinde gerçekleştirmekteyim yada havale/eft.

Saygılar tekrardan keyifli vakit geçirmeniz dileklerimle.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Takip

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.