Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Uzkdur

Dediğiniz gibi VRAM+fiyat dengesine sahip bir kart gelir. Diğer türlü bu VRAM çok az bu güçteki gpular için. Ben şahsen 3080in üzerine performans koyacak kart beklemiyorum Nvidia'dan. Arada da girilebilecek bir boşluk yok maalesef. Amd'nin hamlesi 3080'i geçer mi bilmem ama gecilirse 3090 tehdit altında kalacak. Belki de bu yüzden custom 3090lar geldi her ihtimale karşı. Nvidia ' dan enteresan hamleler. Bakalım zaman neler gösterecek.
    İşte o noktada hiç belli olmuyor zira anlamsız bir şekilde 2080 SUPER modeli de geldi? Ne 2080 Ti ile doğru düzgün arayı kapatabiliyor ne de 2080'den uzaklaşabiliyor. Baştan sona fail bir kart oldu. 2070 SUPER modeli ile de pek alakası olmadı, keza 2060 SUPER de buna katılabilir. Bazı zamanlar satış stratejisi, rakibe anlamsız karşılık verme çabaları vs. derken anlamsız kartlar ortaya çıkabiliyor. GTX 1070 Ti da F/P olarak buna en güzel örneklerden birisidir. Son 2 nesildir yapılan bu hareketler, devam ettirebilir.

• OssiiE kullanıcısına yanıt
    millet rgb eklerken bunlar rgb eksiltiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

millet rgb eklerken bunlar rgb eksiltiyor.
    Ne güzel maliyetten kısıyor işte :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

hala piyasa yok bekliyoruz
    Hocam ben artık gelirse ekime gelmezse kasım'a moduna geçtim :D
  • Arkadaşlar Corsair 4000D Airflow kasasını kullanan var mı ? hava sirkülasyonu çok iyi diyorlar.
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi 2070s ile 2080'in dibine girilebilir. Hatta 2080s ile 2080ti'ye yaklasilabilir. Sonuçta bunlar ara modeller. Bu tip ilerlemeler mazur görülebilir. Ama Nvidia 3090 ile 3080 arasına halihazirda %10 fark olan bölgeye kart yerleştirmeye çalışıp 1500 dolarlık kartı sıkıştırırsa orada işin rengi değişir gibi geliyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzkdur

Dediğiniz gibi 2070s ile 2080'in dibine girilebilir. Hatta 2080s ile 2080ti'ye yaklasilabilir. Sonuçta bunlar ara modeller. Bu tip ilerlemeler mazur görülebilir. Ama Nvidia 3090 ile 3080 arasına halihazirda %10 fark olan bölgeye kart yerleştirmeye çalışıp 1500 dolarlık kartı sıkıştırırsa orada işin rengi değişir gibi geliyor bana.
    3090'nın olayı çok farklı. Herkes oyun kartı gözüyle bakıyor ama VRAM'den belli olduğu üzere profesyonel uygulamaların düşünüldüğü de çok belli. Bundan dolayı söz konusu oyun tarafı ve rakibin hamleleri olduktan sonra yerine göre üstü çizilebilir. Sadece VRAM olarak geçilemez kalır.

• ottomanempiree O kullanıcısına yanıt
    Phanteks P500A öneririm. Fiyat hemen hemen aynı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

STRIX OC'nin görseline takılmayınız, yanlışlıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3070-european-pricing-revealed

3080 le msrp ye göre ort aynı fiyat artışı yansımış.Güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: MirFeDa

Phanteks P500A öneririm. Fiyat hemen hemen aynı.
    Çok teşekkürler hemen inceliyorum.
  • Fena değil gibi.
    strix çok pahalı olmamış mı
  • MirFeDa M kullanıcısına yanıt
    Hocam kasa inanılmaz güzel çok hoşuma gitti. Sipariş verecektim ama hiç bir yerde bulamadım. Satıştan kaldırıldı mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomanempiree

Hocam kasa inanılmaz güzel çok hoşuma gitti. Sipariş verecektim ama hiç bir yerde bulamadım. Satıştan kaldırıldı mı acaba ?
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11124
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11125
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11126

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

strix çok pahalı olmamış mı
    Her zaman ki gibi.
    Çok teşekkür ederim hocam Beyaz modelini sipariş ediyorum şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomanempiree

Çok teşekkür ederim hocam Beyaz modelini sipariş ediyorum şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.