Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de palit Gamerock kartlara hazır şu an COD kampanyası varken sıcak bakıyorum açıkcası. Bu kadar beklemişken amd kartları görmek isterdim kıyaslama açısından ama Dolar durmuyor. AMD testleri de ilk etapda şişme gibi geldi bana ama inşallah öyle değildir. İlerde muhakkak indirimler gelecek ama beklediğime değecek mi tartışılır.

Dlss ve raytracing de yabana atılacak bir teknoloji değil, karar konusunda ağır taşlardan...

2k oyuncusuyum, akıl akıldan üstündür tavsiyelerinize açığım :) ikna edin beni bir karara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secmenn -- 3 Kasım 2020; 10:19:8 >
  • TungaPK kullanıcısına yanıt
    İsterse artık 30 TL olsun,8 TL ikende yok 30 TL ikende yok farketmiyor valla.
    Çok şükür gıda maddelerini alabiliyoruz 30 TL ikende alırız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Palit ile inno3d arasında kalsanız hangisini tercih edersiniz , palit daha pahalı, inno3d soğutması muhtemelen bir tık daha iyi, PCB kalitelerinde dağlar kadar fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TungaPK

Bu mesaj silindi.
    Hocam gamekestra'daki kartların stokta olmadığının farkındasınız değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everesee -- 3 Kasım 2020; 10:47:32 >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    inno3d'nin soğutması fersah fersah kötü Palit'e göre, bayağı yorum yazan oldu bu konuda daha önce, inno3d yerine başka markalara yönelin.

• everesee E kullanıcısına yanıt

Hadi ya , şöyle bir bakınca öyle.yorumlamistim, testlere filan bir inceleyin suan merak uyandırdı. 2000 serisinde çok iyi olmasa da fena değildi inno. Exa nin dist olması aklımı celiyordu.

• secmenn kullanıcısına yanıt

Aynı durumdayız diyebilirim.. Benim kararım beklemekten yana,eğer bekleyebiliyorsanız Amd'nin gerçek testlerini görün derim.Eğer bu arada kaçırılmayacak fırsat denk gelirse de Nvidia alır geçersiniz.

palit 3070 aldim hocam 65 dereceyi gecmedi warzone da sogutma konusunda

• aredyak kullanıcısına yanıt

Sisteminiz çözünürlük ve ayarlarınızla warzoneda kac fps alıyorsunuz yazar mısınız?

• Normal şartlar altında , AMD yeni kartlar çıkınca piyasanın oturup kart fiyatlarının da bir miktar düşeceğini dusunuyordum. Tabi dolar kurunun ivmelenmeyecegini de hesaba katarak ama son anketlerde biden denyosu önde görünüyor, olurda kazanırsa filan haftaya supriz olabilir. Bu sebeple biraz da tedirginim, fiyatlar otursa da kur sebebiyle aynı paraya belki daha bile yükseğe almak zorunda kalabiliriz, ozaman da benim bu kadar zamandır beklememin bir anlamı kalmıyor, keşke ilk 7.6K dan çıkan palit 3080 i alsaymisim yada bir şekilde tüf Asus denkgetirseymisim de diyorum kendi kendime , tabi bu arada kart için hazırladığım parayı da mundar ettik nakit değil kk ile almak zorundayım şuan. Bilmiyorum ne olacak , 2.el de aldı başını gitti, sanırım 11.11 de iyi kötü bişey alıp gececem bir şekilde , bu tarihi de geçirmek istemiyorum. Darlandim çünkü , AMD saliverse kartları gözünün yaşına bakmayacam sürücü murucu düşünmeden alacam herhalde

• tabiki yarin 2k monitorum gekecek onunla net paylsim yapayim onu beklerken 1080p eski monitorumde full ayarlarda cod mw warzone 145-175fps warzone 125-160 fps araliginda full ayarlarda max 63 derece gordu ayrica 4k tv ye baglayip 4 k cozunurlukte de oynadim onda fa 65 civari gordum fps 45 civariydi ama emin degilim aksam tekrar denerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aredyak -- 3 Kasım 2020; 11:49:53 >
  • everesee E kullanıcısına yanıt

Gamingx trio ve inno3d x3 un furmak testlerini atıyorum, inno3dnin sogutmasina nasil çöp otesi denilebiliyor anlamadım şahsen. Fan Rpmleride sag üst kösede yazmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irontakerr -- 3 Kasım 2020; 11:5:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Morningstarzz

Sisteminiz çözünürlük ve ayarlarınızla warzoneda kac fps alıyorsunuz yazar mısınız?

3600x 1080p de warzonda hersey full 110 130 fps aliorum palit 3080 kart kullanimi yuzde 50-60 multiplayerda hersey acik 180-230 arasi

• quote:

Orijinalden alıntı: irontakerr

Gamingx trio ve inno3d x3 un furmak testlerini atıyorum, inno3dnin sogutmasina nasil çöp otesi denilebiliyor anlamadım şahsen. Fan Rpmleride sag üst kösede yazmakta.

Clock hızlarına da baktınız mı hocam o videoda? 100 küsür mhz az clock hızıyla çalışarak herkes soğutur o GPU'yu :) Kaldı ki yine de 1-2 derece fazla gözüküyor sıcaklık değerleri msi'a göre.

• Sabah sabah canım asus rog strix rtx 3080 çekti yahu. Günaydın reisler.

Amd nin kartları ha deyince gelecek mi bakalım.Çıkış tarihi 18'i ama bence ay sonunu bulur gibi.En azından testleri görmüş oluruz.Keşke şu test kartlarını şimdiden yollasalardı da millet kararını ona göre verip hazırlansaydı.

• melihocal M kullanıcısına yanıt

10700k 4400 mhz ram ve 2080 super strix oc ile 170 210 fps arası alıyorum warzoneda. 3080 'in vereceği Fps ciddi merak konusu.

• 
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.