Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WmGMD

Özel tasarımlar daha yüksek tdp sunabilirler belki hocam. Daha yüksek saat hızları ile gelmeleri durumunda diye düşünüyorum ama.

Alıntıları Göster
    Sitede FE daha yüksek TDP sahip oc versiyonlusu artık FE olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 20 Ağustos 2018; 21:55:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sikloo

Ben çöp derken şunu kastetmiyorum artık oyunlar oynanmayacak veya yeni oyunlarda performansı düşecek vs vs. Sadece bu fiyattan 2000 serisi varken 1000 serisi çöpe çıkıyor.

Alıntıları Göster
    2080 ile 1080ti aynı dolar fiyat etiketiyle sahneye çıktı.Ben 1080ti çıkar çıkmaz ön sipariş geçmiştim.3500 liraydı.Şu an 2080'in 8000 TL Olduğuna bakacaksak; ülkemizde zor.Ama bu dedikleriniz için ABD,İngiltere para kaynakları bol ülkeler için doğru.
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, tabi 2.el durumların ffarkındayım. Ben hiç bulaşmam, o yüzden o tarafı dikkate almıyorum.
  • LeviGerman kullanıcısına yanıt
    bir de ulan fakirler kart 500$ hadi iyisiniz dedi önce sonra olm o 2070 hemde blower fiyatı dedi. sonra baktı ki tepkiler olumlu değil titan xp den hızlı kehkehkeh diyip topu taça gönderdi.
  • 10 bin tl güçlü ekonomi adamlar kendi paralarıyla bizim 1 tanesini alamadğımız 2080 ti den 10 tane alabiliyor üstünede 2070 falan ekliyor ne muhteşem makarnayla yaşayan ne bilcek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prototype91 -- 20 Ağustos 2018; 21:57:56 >

• Jensen kendinde değildi bu gün, tahminim lsd'yi fazla aldı, herşey çok beatiful, rengarenk, gölgeler fln.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Sitede FE daha yüksek TDP sahip oc versiyonlusu artık FE olmuş :)

Alıntıları Göster
    Dikkat ettim şimdi haklısınız hocam belki çok extrem kartlarda olabilir ama olmayadabilir. Nvidia sanırım bu sefer diğer tasarımlara direkt olarak rakip oldu.

• Öyle bekliyorum amazon.de'nin stoklarına girmeisni
  • LeviGerman kullanıcısına yanıt
    Bu kartların deli overclock potansiyeli olması lazım, 1070ti kağıt üzerinde 2070'den hızlı, 2080 de 1080ti'dan yavaş.

Tekel olmalarının bize zararı, vega 7nm ve navi ile amd'nin iyi iş yapması lazım yoksa intelin yaptığı gibi nvidia da %10 %10 vermeye başlayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

Dikkat ettim şimdi haklısınız hocam belki çok extrem kartlarda olabilir ama olmayadabilir. Nvidia sanırım bu sefer diğer tasarımlara direkt olarak rakip oldu.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle direk custom kartlara rakip oldu FE oc olarak satılıyor neyse 2080 FE performansı 1080 FE den ne kadar güçlü olur geçmeye değer mi asıl soru bu benim için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dalak var ciğer var böbrek var ne sarayım abime

• 2080 Tİ Vergiler ile 10000 tl cik olur boykot var sonuçta...
  • Çoğu kişi tam anlamamış olayı olan biten şu beyler Gtx 1000 serisi ile 2000 arasında ciddi performans artışı olmayacak hele ki RTX özelliği olmayan oyunlarda bunu görmeniz çok zor.

Olay RTX aktif iken yaşanıyor çünkü RTX öncesi oyun içinde ki yansıma ve gölgelendirmeler oyunu tasarlayanlar tarafından programlanıp bize sunuluyordu buda ciddi bir yük bindiriyordu sistemlere ama şimdi RTX aktif olduğu an gölge ve yansıma real time kart üstünden işlenecek olay budur şayet RTX özellikli bir oyun ile testler yapıldığı zaman arada ki farkları size görecekseniz yoksa adam çıkıp 2070 Titandan daha iyi diyemezdi öyle olmaz ise alay konusu olurlar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi ben gts 250 ile diablo 2 oynim bari napim. 2080+ diye bir şey vardı belki o 2080 fiyatını 500$ a düşürür. hayaller hayaller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Dalak var ciğer var böbrek var ne sarayım abime

10900 küsür

• Yeni seride CW olacak mı bomb has been planted
  • Nerenizle izlediniz sunumu anlamadım ki, adam UE4 Infiltrator 1080Ti’da 30’larda gezinirken Turing ile 78 FPS alıyoruz dedi, V-Sync ile de 60’a sabitleyip üste FPS sayacı koyup izletti. Arkadaşın dediği gibi size bu teknoloji fazla.

Edit: Ayrıca yeni FE tasarımının 1080 Ti’a göre 5’de 1’i sessizliğinde olduğunu ve hız aşırtma canavarı olduğunu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikososyal -- 20 Ağustos 2018; 22:17:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Futurisma

10900 küsür

Alıntıları Göster
    Başında ki 1 fazla hocam 2080 in bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikososyal

Nerenizle izlediniz sunumu anlamadım ki, adam UE4 Infiltrator 1080Ti’da 30’larda gezinirken Turing ile 78 FPS alıyoruz dedi, V-Sync ile de 60’a sabitleyip üste FPS sayacı koyup izletti. Arkadaşın dediği gibi size bu teknoloji fazla.

Edit: Ayrıca yeni FE tasarımının 1080 Ti’a göre 5’de 1’i sessizliğinde olduğunu ve hız aşırtma canavarı olduğunu söyledi.
    Rtx açıkken mi yoksa genel performans ile mi hocam ? Ve bize sattıkları turing gpu su ile bench de kullanılan aynı olacak mı ?
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.