Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla 1080ti ile oyunu dx12 aktif sıfır sorun ile oynadım bitirdim. rt beklemedim ama hala bekliyorum içten içe.

grafik optimizasyonu olarak en iyi oyunlardan birisi bence. yani grafik kartları arasında scale edilecekse bu oyun tam olarak bu oyun sli var, grafik var, gpu kullanımı desen var, var oğlu var ama rt yok.

umarım gelir 2 tane dlc geldi 5 tane daha var sanırım ama herkes rt bekliyor hala
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    27 inc de 4k netliğini yakalamak mümkün ama tavsiyem 55 inc güzel bir 4k tv, rekabetçi oyunlar için samsung q7fn görsel kalite daha iyi siyahlar için hikayeli oyunlar oynarım rekabetçiliğim azdır dersen sony xf90, param çok dersen 65 inc samsung q9fn üstelik 1440p 120 hz de verebiliyor, oyuncu monitörlerinin görüntü kalitesi bunların yanında resmen hesap makinesi gibi
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Kovalayan mı vardı kosa kosa gıdıp aldınız boyle beklersınız ıste eldekıde eskıyıp gıder
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    hocam paramız vardı aldık, zaten parasında değiliz farkındaysan rt'yi görmesindeyiz. Almasaydık yine bekleyecektik aldık yine bekliyoruz. paramız gitti vay vay demiyoruz. Ayrıca en azından da oyunu oynadım beklerken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

valla 1080ti ile oyunu dx12 aktif sıfır sorun ile oynadım bitirdim. rt beklemedim ama hala bekliyorum içten içe.

grafik optimizasyonu olarak en iyi oyunlardan birisi bence. yani grafik kartları arasında scale edilecekse bu oyun tam olarak bu oyun sli var, grafik var, gpu kullanımı desen var, var oğlu var ama rt yok.

umarım gelir 2 tane dlc geldi 5 tane daha var sanırım ama herkes rt bekliyor hala
    Bendeki oyun patates versiyon olmasına rağmen dx12 versiyonu dx11 versiyonuna göre fersah fersah ötede ve akıcılıkta çalışıyordu. Bu akıcılık probleminin temelinde ise dx11 versiyonunun ryzen işlemnin sadece üçte birini kullanmasından kaynaklıydı. Bende doğrudan dx12 versiyonuyla devam etmiştim. Ray trace güncellemesinin gecikmesi birazda akıcılıkla ilgilidir. bu oyunu 60fps üstüne biraz zor taşırlar. bütün çözünürlüklerde DLSS şart. Kullanılan metod yansıma olsaydı bf5 gibi 60 fps üstüne çıkarlardı ama gölgeleme motorunu RT olarak çalıştırdıklarından işleri zor. Bekleyelim bakalım eninde sonunda çıkarırlar.

• Beyler neweggden rtx kart alan var mı gümrükte vs. sorun çıkar mı fiyatlar çok uygun duruyor öyle sorunsuz alabilirsem itopyadan kart sipariş ettim onu iptal edeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Beyler neweggden rtx kart alan var mı gümrükte vs. sorun çıkar mı fiyatlar çok uygun duruyor öyle sorunsuz alabilirsem itopyadan kart sipariş ettim onu iptal edeyim.
    Gümrükten sorun çıkmaz.Amazon gibi önceden gümrük ücretini alıyor zaten.
    Sende sorun olmadı diye komple sorunsuz bir oyunmu oluyor sen troll sünde bu kadar les bir troll ben bu forumda senden başka görmedim. Bir ara milletin 1080 lerine laf atıp ucuza kart almaya çalışıyordun . gt 1030 felan mi kullanıyorsun hala senin neyine rtx li kart senin neyine 1080ti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boss06 kullanıcısına yanıt
    2080Ti ile nv link yapsam mi diye dusunurken birinin bunu yazmasi

Hayal aleminde yaparsın ancak.

• Kendi rtx 2080ti geforceye sli yapabiliyom mu beyler

• Rtx 2060 ne zaman gelecek yav

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boss06 kullanıcısına yanıt
    niye öyle dedin ki şimdi?

Şu konuda zaten testleri paylaşmıştım:https://forum.donanimhaber.com/eski-islemci-ve-guclu-ekran-karti-kombosu-rtx-2080ti-eklendi--135480589#136011670

En fazla 1 tane daha 2080ti ile nvlink köprüsü daha almam gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 11 Ocak 2019; 0:35:39 >
  • The Division 2 Sistem Gereksinimleri

4K 60 Fps için Nvidia tarafında 2080 Tİ Amd tarafında Radeon VII gereksinimi belirtilmiş.Sistem belleği olarak 16 Gb,ekran kartı belleği içinde 11 Gb lık bir gereksinim görülüyor.Bunun yanısıra artan çözünürlükle birlikte işlemci gereksinimide yükselmiş ve aynı seçenekler için 2700X-İ9 7900X önerilmiş.Oyunun Pc teknoloji videosunda daha çok Amd işlemci ve yeni ekran kartlarıyla optimize çalışacağı belirtiliyor.1440p High yani tüm ayarlar en yüksekte değilkende yine 60 fps için ortalama üzeri bir sistem belirtilmiş fakat o 60 fps hedefinin ne oranda sağlandığı elbette soru işareti olarak duruyor.Oyunun kapalı alfasındaki performansı gördüğüm için bu gereksinimler ışığında elde edilecek performansı tahmin edebiliyorum.

Bakkaldan mi manavdan mi alcan ? 3 yumurta 1 ekmek almaya benzemez.

• COLORFUL RTX 2070 8GB iGame Neptune OC

2070'e 240'lık radyatöre ne gerek var, 120'lik kalın bir radyatör koy gitsin. Evga Kingpin'e 2080 Ti'a bile 120'lik koymuşken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 11 Ocak 2019; 9:33:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

Kendi rtx 2080ti geforceye sli yapabiliyom mu beyler
    NVLink alırsan yaparsın.
  • Bir ara rtx serisine yanıyor,patlıyor,çalışmıyor,mavi ekran hatası falanlar filanlar deniyodu.Ne oldu ? herkes 2060 a saldıracak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

The Division 2 Sistem Gereksinimleri

4K 60 Fps için Nvidia tarafında 2080 Tİ Amd tarafında Radeon VII gereksinimi belirtilmiş.Sistem belleği olarak 16 Gb,ekran kartı belleği içinde 11 Gb lık bir gereksinim görülüyor.Bunun yanısıra artan çözünürlükle birlikte işlemci gereksinimide yükselmiş ve aynı seçenekler için 2700X-İ9 7900X önerilmiş.Oyunun Pc teknoloji videosunda daha çok Amd işlemci ve yeni ekran kartlarıyla optimize çalışacağı belirtiliyor.1440p High yani tüm ayarlar en yüksekte değilkende yine 60 fps için ortalama üzeri bir sistem belirtilmiş fakat o 60 fps hedefinin ne oranda sağlandığı elbette soru işareti olarak duruyor.Oyunun kapalı alfasındaki performansı gördüğüm için bu gereksinimler ışığında elde edilecek performansı tahmin edebiliyorum.
    Saçmalık bu sistem gereksinimleri, özellikle 4K'da CPU'ya daha az yük binerken. Eminim 8700K/2600X 4K'nın üstesinden gelecektir. Bir de 7900X yazmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.