Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
64
Favori
389.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4300 lira rtx 2080 fiyat olarak iyi(tr şartlarına göre) Alacaksanız evga alın derim global garanti için, ben şahsen 3800 lira 1080ti ye vermezdim(ki vermedim de).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikobat

Aynen Sanırım sizin skor biraz işlemciden kaynaklı düşük çıkıyor 9k görmeniz lazım gibi ama bilemedim, Bu arada bir şey soracağım emanet olarak konulan rgb led bağımsız olarak logo ve msi yazısı şeklinde yanıyor mu ? Youtube biraz bakındım ama göremedim.
    Yani renk arası geçişler rainbow olarak mı geçiyor ?
    Evet işlemcim biraz yetersiz kalıyor, piyasa biraz daha otursun i9 a geçmeyi düşünüyorum. Henüz led programını kurmadım ama şu anda msi ve logo eşzamanlı olarak renk geçişleri yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • APOLL0 kullanıcısına yanıt
    Sazanladım resmen :)) kusura bakma :) en azından belki bilmeyen arkadaşlara faydalı olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: shindorei

Sazanladım resmen :)) kusura bakma :) en azından belki bilmeyen arkadaşlara faydalı olur :)
    Estafurullah.

Yeterliyse gerek yok ki yeterlidir bence, ben sadece 3d mark puanı için söylemiştim.
    Sizden ricam kurma şansınız var mı ? yani ben anlatamadım sanırım soldan sağa doğru atıyorum logo kırmızı > msi yazısı turuncu> devam edecek şekildemi yoksa senkron mu yanıyor logo kırmızı> yazı kırmızı gibi mi :)
    Tam olarak anlatmak istediğim şu aslında niye bu kadar kastıysam,
    NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti

• Psikobat P kullanıcısına yanıt
    Aslında bu rtx hakkında çıkan haberlerden sonra vezgeçtim rtx den ama son 1 haftadır olumsuz bir haber gelmedi

• quote:

Yeterliyse gerek yok ki yeterlidir bence, ben sadece 3d mark puanı için söylemiştim.
    Sizden ricam kurma şansınız var mı ? yani ben anlatamadım sanırım soldan sağa doğru atıyorum logo kırmızı > msi yazısı turuncu> devam edecek şekildemi yoksa senkron mu yanıyor logo kırmızı> yazı kırmızı gibi mi :)
    Tam olarak anlatmak istediğim şu aslında niye bu kadar kastıysam,
    Kurdum baktım hocam, demek istediğinizi anladım.
    Logo kırmızı > msi yazısı turuncu devam edecek şekilde yanıyor ANCAK mesafe kısa olduğu için, birde örnek verdiğiniz resimdeki gibi uzun şeritler olmadığı için rainbow efekti çok bariz belli olmuyor. Led sayısı az olduğu içinde olabilir. Ama resimdeki gibi rainbow efekti var. (Bundan önce msi trio 2080 kullanmışlığım var, onda şerit uzun olduğu için rainbow efekti çok daha güzel gözüküyordu)

• Konsolculara değer vermeye başladım artık adamlar konsolu bağlıyor 4k televizyona sabit 40-60 fps ile oynuyorlar oyunu ne sorun var ne de problem.

Bize baksan ekran kartını takıyorsun driver, display, error, fps drop, stutter, motion blur vs. bir sürü sorunla uğraşıyoruz. Yeni nesil konsollar 4k'da 60-120 arası sabit fps ile gelecekler nvidia buna nasıl karşılık verebilecek gerçekten merak ediyorum.
    Çok teşekkürler, aynen mesafe çok kısa bayağı var mı var için yapmışlar gibi :) Eh en azından varmış.

@mehmetkpm
    Rtx ler suprizlerle dolu her an elde kalabilir son bir haftadır ses çıkmaması düzeldiği anlamına gelmiyor hatta yeni seri samsung bellekle geliyormuş onlarda da aynı sorun mevcut, yani sorunlar hala var alacaksanız onu bilerek alın,
    alacaksanız da yurtdışından evga alın demiştim en azından garantiye gönderirsiniz kart elinizde kalmaz.
  • quote:

Çok teşekkürler, aynen mesafe çok kısa bayağı var mı var için yapmışlar gibi :) Eh en azından varmış.

@mehmetkpm
    Rtx ler suprizlerle dolu her an elde kalabilir son bir haftadır ses çıkmaması düzeldiği anlamına gelmiyor hatta yeni seri samsung bellekle geliyormuş onlarda da aynı sorun mevcut, yani sorunlar hala var alacaksanız onu bilerek alın,
    alacaksanız da yurtdışından evga alın demiştim en azından garantiye gönderirsiniz kart elinizde kalmaz.
    Rica ederim hocam.

Bu arada benim ramler de samsung muş, sanırım 2070 lerde samsung kullanıyorlar.
    O konuda bilgim yok, takip ettiğim kadarıyla rma dan değişen kartların belleklerinin samsung geldiği ama sorunların gene olduğu idi.Bakalım forumdan piyango ilk kime vuracak
  • En tehlikeliside yarı bozuk ram ekran kartı nerede pc yi kitliyeceği belli olmuyor ve servise yolladığınızda birşey yok diyip geri şutluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• imkani olan bu videodaki durumu test edebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: vamp

imkani olan bu videodaki durumu test edebilir mi?
    AMD kartı daha güzel renk kalitesi veriyor doğru.
  • 4k ultra da sabit 60 fps verecek bir konsol 500$ dan satılması şu koşullarda imkansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaisyLucky59

AMD kartı daha güzel renk kalitesi veriyor doğru.

Alıntıları Göster
    Buradaki fark renktende öteye geçip detayda farka gitmiş. Çok ilginç. Elimde imkan olsa mutlaka bu durumu test ederdim.
  • Su ulkede yapilacak en mantikli sey . 15 20 k ya high end bi pc alacigina 2070 fiyatina bi 4k tv. Islemci fiyatina konsol tamamdir.

Oyunlarida kardeslik ile alirsin 100.150 arasi yada 2- 3 ay sonra alirsin

Bu kur farkiyla iyi bi sistem bir cok insana hayal. Zaten hakeden, oyunda yok pc icin

• R.Romanoviç kullanıcısına yanıt
    kardeşlik deme mesut gelip dövebilir
  • MSI Gaming X Trio GeForce RTX 2080

MSI Duke GeForce RTX 2080 8GB

Bu iki kart arasında ne gibi farklar var arasında 600 tl oynuyor bilen varmı?
  • Konuda ki uzman arkadaşlarım herkese selamlar, gtx 1080 ti almayı düşünüyordum fakat yeni nesil olsun mantığıyla rtx 2070 çok zorlarsam 2080 almak istiyorum sizce iyi bir fırsat yakalayabilirmiyim ?

2k 144hz bf v oynamak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 25 Kasım 2018; 23:52:15 >
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.