Şimdi Ara

NVIDIA GeForce4 MX 4000 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • call of duty oyununu bir türlü oynayamadığım için (2 cd yi de kurmuş olmama rağmen) arkadaşlar sürücüyü güncellememiş söylediler ben de girip sürüyü ayarlarında siteye bağlan sürücüyü güncelle dedim, girdi şakır şakır yükledi.

sonra oyun yine çalışmayınca elimdeki sürücüden eski sürümü yükledim, ama nedense yeniden sürücüyü online güncellemek istediğimde yeni, güncel yazılım bulunamadı demektedir.

Bir fikri olan var mı?

yoksa firma o 5 dk de programı geri mi çekti.

• Büyük ihtimal registry kayıtlarında sürücülerin yeni sürümü gözüküyordur. Her ne kadar eskilerini yüklesende.

Manuel olarak tekrar indir ve kurmayı dene eğer tabi istiyorsan.
    Ancak diğer bir önemli nokta çok yüksek hızda bir internet bağlantın yoksa pekte 5 dakkaya inecek kadar küçük driver ( yada en azından multi_language ) olduğunu zannetmiyorum....
  • 41.09 gibi bir serisi vardı sürücünün
  • yok bende 56.64 var ama bunun da üstü var.
    2 saattir nvidia nın sitesinde geziyorum driver update inşi bulamadım
  • http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

1. pencereden, Graphics driver i seç,
    2. pencereden chipsetini
    3. pencereden ise işletim sistemini.

Bunları seçince "Go" falan pencereleri çıkar tıkla ve yönergeleri devam et....
  • Allah razı olsun olayı çözdüm indiriyorum.
  • arkadaşlar bende de aynı ekran kartı var, yalnız nfs u 2 oynarken yavaşloyr oyun deli ediyor beni.. ram 512 işlemci 2,26 har disk iyi ama niye böyle yapıyor anlamıyorum.. bir önerisi olan var mı?
  • arkadaşlar delirmek üzereyim biri cevaplayıversin yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: sokakfaresibayhic

arkadaşlar bende de aynı ekran kartı var, yalnız nfs u 2 oynarken yavaşloyr oyun deli ediyor beni.. ram 512 işlemci 2,26 har disk iyi ama niye böyle yapıyor anlamıyorum.. bir önerisi olan var mı?

Benim kart fx5200 onda da yavaşlama var bizim yakın zamanda pci express ve 6600 gt ye geçmemiz

şart oldu
  • nasıl yani yapabilecek bir şeyim yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.