Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Msi Ventus Rtx 3090 kartıma Gigabyte Gaming OC 390Watt bios' u yükledim, kart kendine geldi

https://www.3dmark.com/3dm/52813842

https://www.3dmark.com/3dm/52814342

• titi001 T kullanıcısına yanıt

Hangi oyunlarda ve nasıl bir çakılma? Aniden fps mi düşüyor çok?

• Demirci25 D kullanıcısına yanıt
    Genelde warzon oynuyorum. Fps 140-130dan aniden 60-70e düşüp çıkıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatandan cod cold war alan var mı? Benim attığım maillere halen dönen olmuyor.

• Cayatai kullanıcısına yanıt

benim kodlar geldi cod ve 1 yıllık GeForce now.

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus kullananlar yapmıştır ama ben yeni gördüm. Bir bios update ver asus sitesinde fan ayarlamak için.

• titi001 T kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

benim kodlar geldi cod ve 1 yıllık GeForce now.

vatandan mı aldınız kodları? kampanyaoyun@vatanbilgisayar.com adresine mi mail attınız.

• Günaydın vicdansızlar nağber var mı yeni birşeyler hep aynı kartlar fantazi yapan yok mu

• Cayatai kullanıcısına yanıt

vatandan almadım hocam.

• Arkadaşlar hepinize iyi günler,2 gün önce 8.800 e palit 3080 gamingpro Oc modelini aldım falkat daha kutusundan çıkartmadım, hemen iade edip daha iyi modeller mi kovalasam kur düşmüşken çok kararsızım önerilerinize açığım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: tunaege77

Arkadaşlar hepinize iyi günler,2 gün önce 8.800 e palit 3080 gamingpro Oc modelini aldım falkat daha kutusundan çıkartmadım, hemen iade edip daha iyi modeller mi kovalasam kur düşmüşken çok kararsızım önerilerinize açığım :(

Kur evet düştü fakat.

Satıcılar bu kur düşüşünü fiyatlara yansıttı mı asıl önemli konu bu. Elinizde ki almış olduğunuz Kart'ta gayet güzel bir kart.

• OssiiE kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim değerli yorumunuz için, siz benim yerimde olsanız nasıl bir yol çizerdiniz şeytan diyor çıkar kutusundan tak kasaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunaege77 -- 10 Kasım 2020; 11:49:13 >
  • quote:

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için, siz benim yerimde olsanız nasıl bir yol çizerdiniz şeytan diyor çıkar kutusundan tak kasaya

Aynen dediğini yapardım. Farklı bir marka alınca ekstra para vereceksiniz. Ama o verdiğiniz paranın karşılığı sadece görüntü değişikliği ve biraz daha performanslı olması olacak. Şu anda zaten ASUS,MSI,EVGA bulmak zor. Anca malum sayfalarda fiyatının üstünde satılıyor. O yüzden açın kullanın.

• quote:

Karşılaştırmalı incelemelere bakın. Biri 100 mhz hızlı çalışıyor diye fps olarak getirisi çok olmuyor; taş çatlasa 2%. Aşağı yukarı her kart benzer düzeylere otomatik boost yapıyor zaten.

Benzer ses düzeylerindeki sıcaklık değerlerine bakın. 3-4 derece fark, farklı bi marka model için stok kovalamaya değmez bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim yorumlarımız için dediğiniz gibi açıp monte ediceğim bu akşam

• https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3050-expected-to-feature-2304-cuda-cores

NVIDIA GeForce RTX 3050 expected to feature 2304 CUDA cores

Google Çeviri:

Kopite7kimi, GeForce RTX 30 serisi hakkında bir dizi söylenti daha getiriyor. O son yayınlanan RTX 3060 ve RTX 3050 Ti, özellik GA106 GPU'ya beklenen hem ilk ön gözlük. Bu grafik kartlarının önümüzdeki yılın başlarında çıkacağı söyleniyor.

Bu arada, en son söylenti GeForce RTX 3050 Ti olmayan üzerine odaklanıyor, muhtemelen RTX 30 serisindeki en yavaş grafik kartı olacak. Daha önce de söylediğimiz gibi, NVIDIA RT çekirdeklerini (ve muhtemelen tensör çekirdeklerini) giriş seviyesi pazarına getirecek. Tensör çekirdekler, AI yükseltmede performansı kesinlikle artıracaktır, ancak giriş seviyesi kartların oyunlarda ışın izlemeden nasıl fayda sağlayacağı belirsizdir.

RTX 3050'nin 2304 CUDA çekirdekli GA107-300 GPU'ya sahip olması bekleniyor. Bu kadar çok sayıda çekirdek, GeForce RTX 1650 (896 CUDA) ve GTX 1650 SUPER (1280 CUDA) üzerinde önemli bir yükseltme olacaktır. Bununla birlikte, NVIDIA'nın, İşlemdeki performansı ikiye katlaması gerekmeden, Akışlı Çok İşlemci başına çekirdek sayısını ikiye katladığını unutmamak gerekir.

RTX 3050 Ti olmayan bellek yapılandırması şu anda bilinmemektedir, ancak XX107 GPU'lar genellikle 128 bit bellek veri yolu ile sunulur, bu nedenle 4 GB GDDR6 bellek beklenebilir.

NVIDIA GA106 GPU, doğrudan AMD Navi 22 ile rekabet edecek, gelecek orta sınıf işlemcilerin de önümüzdeki yılın başlarında piyasaya çıkması bekleniyor. Kaynaklarımıza göre AMD, Radeon RX 6700 serisi altında ilk Navi 22 ürünlerini piyasaya sürecek. İşlemci, 40'a kadar CU ve 192 bit bellek veriyoluna sahip olacaktı. Bu nedenle, RX 6700 XT, RX 5700 XT, 40 CU (2560 SP) ile aynı çekirdek sayısına sahip olabilir. Bununla birlikte, Navi 10'dan farklı olarak, Navi 22 GPU, 192 bit bellek veriyoluna sahip olacaktı.

NVIDIA'nın Aralık ayında GeForce RTX 3060 Ti'yi piyasaya süreceği söyleniyor ve RTX 3060, RTX 3050 Ti ve RTX 3050'nin önümüzdeki yılın başlarında izlenmesi bekleniyor (tarihler belirlenmedi, ancak Ocak ve Şubat'ı duyuyoruz).

@-MoDeStUs- @_Dominic_Toretto_

• NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

AC Valhalla dün gece itibariyle çıkışını yaptı ve ilk aldığım sonuç 3070 ile bu şekilde,diğer yanda ise GameGpu'nun sonuçları mevcut ve özellikle 1080 Tİ ın 2080 Tİ ile yakın sonuçlar alması dikkatimi çekti.Oyun her ne kadar Nvidia teknolojilerini barındırmasada Ampere kartlarda iyi bir performansta çalışıyor.1440P de oyun içi benchmarkta 69 fps alsamda oynanış sırasında daha yüksek değerlerde gözlemledim.NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• Merhaba Palit RTX 3070 GamingPro OC 8G ile bugün aranıza katıldım. Kulübe eklerseniz sevinirim.

@REDSTONE

• Dün yaptığım test

Son güncellemeden sonra yaptığım test.

Sorun ne olabilir?

Düzeltme: format atınca sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cayatai -- 11 Kasım 2020; 0:17:14 >

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.