Şimdi Ara

Nvidia Geforce RTX 2080 ve RTX 2080Ti inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
19.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MacGyver.

Bu mesaj silindi.
    şşşş tamam geçti koçum benim VA panel en iyisi ağlama

Bak o yüzden bu extrem ürünlerde hep VA panel kullanmışlar iyi bak

Nvidia Geforce RTX 2080 ve RTX 2080Ti incelemeNvidia Geforce RTX 2080 ve RTX 2080Ti inceleme

• quote:

ee kaç mesajdır sen boş yapıyorsun ya? sana boş yapmak serbest de bana değil mi? sen alıntıladığın sürece ben de alıntılarım rahat ol.

forumlardan 3-5 abuk-sabuk bir şey ezberlemişsin papağan gibi onları tekrar ediyorsun. tartışma yapabileceğim bilgi ve deneyim düzeyinde birisi değilsin maalesef... buraya konuyla ilgili 50'şer tane kaynak, makale, inceleme, video yığarım ama bu seni ciddiye almak olur.

velhasıl benden alabileceğin azami cevap bu olur, beğenmiyorsan yallah başka kapıya... git bak yukardaki arkadaşınla tartış, o'nunla aşağı-yukarı denk sayılırsınız.
    Üstteki yazı da silinmedi neyse direk alıntı yapıyım da gözden kaçırma neme lazım cevap vermiyormuş arkadaş ciddiye almıyormuş belki yaparsak alır

Merak etme o saydıklarından çok daha fazlasını biliyorum bir çok monitörü test etmişliğim vardır sen laf etmeden önce daha doğrusu karşındaki kişi hakkında bilip bilmeden

atıp tutacağına önce kendi sözde müthiş deneyimlerini gözden geçir ondan sonra öpüp başına koyduğun va panelini tartışırız monitör=televizyon kafasındakiler ile fazla tartışmaya gerek yok

Diğer arkadaşa gelince konstrast benim için önemli olmasaydı oledi övmezdim sadece konrast değeri kurtarmıyor malesef dezavantajlarını unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 30 Eylül 2018; 1:0:45 >

• arda505 kullanıcısına yanıt
    yav he he...
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Hadi yallah boş cevaplarınla sana mutluluklar kendini kandırmaya devam et
    az önce monitörümde gama kayması oldu ne yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 30 Eylül 2018; 5:26:11 >
  • quote:

az önce monitörümde gama kayması oldu ne yapmam lazım?
    Şaka gibisin bay bilgili kiminle aşık attığını sanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda505

Şaka gibisin bay bilgili kiminle aşık attığını sanıyorsun

Alıntıları Göster
    söylemeyeyim ayıp olur şimdi.
    Saçmalıyorsun hala farkında değilsin,insan yerine koyup sana cevap yazıyoruz he he lerden öteye gidemedin gerisini sen düşün söyle de rahatla içinde kalmasın Ha yine de ben soruna

cevap vereyim yok edemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 30 Eylül 2018; 5:54:3 >
    bizim oralarda noktalama işareti bile kullanmayı beceremeyen birisine he he den öte cevap verilmez. cümle kuracağım diye kelimeleri rastgele dizmişsin, ne dediğin belli değil... keşke "va panelin pixel hassasiyeti çok az arkadaşlar" şeklinde beyin yakıcı muhabbetler dönen uyduruk forumlarda gezeceğine 2 kitap okusaydın da böyle olmasaydın be ardacım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 30 Eylül 2018; 9:50:50 >
  • Mesut bey,
    Hugh_Laurie ve arda505 denen kişiler boş yapıp konuyu çöplüğe çevirmişler lütfen gerekli düzenlemeyi yapınız,buraya konuyla ilgili bilgi almak için giriyoruz ergenlerin tribini görmeye değil,şimdiden teşekkürler.
    Konuyu getirdiğin yer konumuzla çok alakalı gerçekten o kadar kasmaya gerek yok şurda yazarken sen ne dediğimi anla ondan sonra cevap ver piksel hassasiyeti az demedim tekrar dikkatli oku zayıf

ile az aynı anlama gelmiyor Sen kelime oyunu yapmaya çalış devam et biz düzeltiriz

Yavaş piksel geçişleri anlamına geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 30 Eylül 2018; 16:25:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda505

Konuyu getirdiğin yer konumuzla çok alakalı gerçekten o kadar kasmaya gerek yok şurda yazarken sen ne dediğimi anla ondan sonra cevap ver piksel hassasiyeti az demedim tekrar dikkatli oku zayıf

ile az aynı anlama gelmiyor Sen kelime oyunu yapmaya çalış devam et biz düzeltiriz

Yavaş piksel geçişleri anlamına geliyor
    "piksel hassasiyeti çok zayıf" yazmışsın. öyle yazmadım diye çevirmeye gerek yok.

burda ne demek istedin? ama sadece bunu istiyorum, bana ezbere boş yapmadan, lafı dolandırmadan cevap ver. ips ve va kıyaslamasında piksel hassasiyetinin (türkçe terim kullandığın için anlamadım ama ppi/pixel density demek istedin herhalde???) yeri nedir?

iyi anlaman için tekrar ediyorum, sorum şu: ips vs va panel kıyasında piksel hassasiyetinin yeri nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 30 Eylül 2018; 17:27:28 >

Cevap verdim üst mesajda piksel hassasiyeti zayıf dedim yani piksel geçişleri yavaş,sen ne yaptın karıştırdığın şey ile benim bahsettiğim şeyin alakası bile yok o müthiş bilgilerini de görmüş olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 30 Eylül 2018; 16:29:8 >
    senin piksel hassasiyetinden kastın, response time mıydı yani? teyit eder misin?

senin tamamen kendine özgü bir terminolojin var, onun için seni anlayamıyorum ve teyit etmek istiyorum kusura bakma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 30 Eylül 2018; 16:29:38 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.