Şimdi Ara

Nvidia GeForce GT 740M battlefield4 ve onun gibi oyunlari oynamak icin iyi mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
5.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • High diye baya bir sallamislar ama low-medium karisik oynatir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu böyle saçma yorumlar ve cevapları ilk defa görüyorum

Kimse sormamış ki hangi çözünürlükte oynayacaksin diye?

Biri diyor 750ti al. Allahim ya rabbim insan mobil ekran kartını bari ayirt etmeyi bilir.

Bilmeyenler saçma sapan yorum da yapmasın. 740m nerde 45 fps alıyor ? Full hd de ultra low bile yapsa 45 fps alma imkani yok. Ha derseniz 1368x çözünürlükte tamam ama full hdyi besleyecek bir kart değil 740m.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silentium cadant

quote:

Orijinalden alıntı: RaFLY

quote:

Orijinalden alıntı: emreozcan38

oynatır medium ve high ayarlarda

Saol bunu bekliyodum diger arkadaslarda cevap versinler ona gore alacagim

Medium high 35 fpsye yakın oynatır

stanbdart bf4 multıplayer maplarımı gır shangaıye bakalım o kart 10 fps lerı bıle gorur o ayarlarda.

onu gectım bf4 bır butundur bır suru dlc sı ek harıtaları cıktı.
    her harıtada fps degerlerı bır degıl.
    en az 500 saat oynadım bf4 ben.

kaldıkı bu dız ustu ekran kartı.

35 fps den oyunda zevk alıcaksa arkadaş amennah oynasın.
    bizim yemimiz, beleşh frağımız olur.

• hangi cozunurlukte?
  • bazı arkadaşlar iyi atıp tutmuş yok low muş yok şuymuş yok buymuş

birincisi gidin en iyi ekran kartını alın işlemciye gerekli desteği veremezse performansını kısıtlar
    yani işlemcinin yardımını unutuyorlar ekran kartınıdaki
    +
    740m cuda desteği var ..
    mimarisi kepler
    çekirdek hızı 7870 den daha hızlı
    750 m de optimum ayarı var kartı oyuna göre en üst performans ayarında otomatik bütün sistemi tarayarak yapıyor

ama 7870 de bu dediğim destek birimleri yok
    7870 in bellek hızı biraz daha hızlı buda 5 - 10 fpslik kayıp demektir ki bence normal

yok low muş yok mediummuş; i7 işlemci 12 gb ram 750m ekran kartı ile ile ben high ayarda oynuyorum bft 4 dü ve crysz 3 Ghosts ,
    iddia ediyorum gta 5 ide 750m ile high ayarlarda oynarım oynayamazsın diyenlerede diyorumki;
    oynarım
  • 768p çözünürlükte 35 fps alıyorsa o oyundan zevk alamayanlara ben psikolojik sorunları olduğnu söylerim.

sen gidip fhd olarak açarsan oyunu orda dur derim git gtx serisi al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreozcan38 -- 24 Nisan 2014; 0:22:44 >
  • MultiCore kullanıcısına yanıt
    ya gelmişin saçma yorumu sen yapıyosun
    kara cahil , dikkat etmemişim 'm' ibaresine ..

750m ile high ayarda oynuyorum ya 768p çözünülürkte cokta akıcı ve canlı bir oyun deneyimi aldım
    mobil karttan beklentin ne onu çözemedim

burda kimse fhd den bahsetmedi , bizde biliyoruz fhd ile oynamayı planlıyosan gtx serisinnin şart olduğnu , 768p de cokda güzel bir oyun deneyimi alırsın
    bir laptop ekran kartından alınabilecek güzel bir performansı sağlıyor 740m bilip bilmeden konuşuyosunuz ,
    + işlemcinin buharlaştırmışın gt en iyi ekran kartını al vasat bi işlemcin olsun görürsün performansı

sen git masaüstünde fhd oyna
    gelmişin bide bilmiş bilmiş yorum yapıyosun ey allahım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreozcan38 -- 24 Nisan 2014; 0:24:04 >
  • quote:

768p çözünürlükte 35 fps alıyorsa o oyundan zevk alamayanlara ben psikolojik sorunları olduğnu söylerim.

sen gidip fhd olarak açarsan oyunu orda dur derim git gtx serisi al

120 hz monıtorum var 27 ınch 2 adette sli olarak gtx 770 sım var hemıde 4 er gb. bu bıle bana yetmıyor bf4 de.
    siz oyunmu oynadığınızı sanıyorsunuz ?

ben bırmıyorum dımı 2 ekran akrtına verdıgım para ıle dız ustu almayı.
    avunun durun çapalayın tırmalayın calısın.
    güya oyun oynuyorsunuz.

bu sana son mesajım bır dahada mesaj atmam senın mesajını da alıntılayıp
    Katılım zamanı: 21 Şubat 2014
    benım yenı üyelere karsı alerjım var.
    helekı ufaklıklara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 24 Nisan 2014; 0:27:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scienly

Sakin ol tamam

Mesaj gitmiyo diye sandim neyse konuya donelim

• 740m den bahsediyoruz adam senin gibi gidiğ oyun için sistem yapmamış

ben oynanabileceğini zevkte alınabileceğini sylüyorum , senin dediğin göreceli bir şey biri gider 35 fps den tatmin olur sen gidersin 2 3 katı fps ararsın..
    bu tamamen kişiye göre değişen bişey ben sistemin o oyunu high ayarda bazı ayarları medium yaparak oynanabileceğini söylüyorum

evet ruhsal sorunların var senin :D allahım adam katılım zamanıma bakıyo zorunamı gitti bilgim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreozcan38 -- 24 Nisan 2014; 0:30:13 >
  • Arkadaslar sakince tartisalim bu arada ben ekran karti almicam notebook alacagim ve bu elran kartinin battlefield 4deki islevselligini merak ettim :)

• quote:

adamım 740m den bahsediyoruz adam senin gibi gidiğ oyun için sistem yapmamış

ben oynanabileceğini zevkte alınabileceğini sylüyorum , senin dediğin göreceli bir şey biri gider 35 fps den tatmin olur sen gidersin 2 3 katı fps ararsın..
    bu tamamen kişiye göre değişen bişey ben sistemin o oyunu high ayarda bazı ayarları medium yaparak oynanabileceğini söylüyorum

35 fps ıle bf 4 hıc bır harıtasında multı oynayazmaz dıs uztu ıle hayal gormeyın.
    demın yukarda yazdım ben saklakmıyım dız ustu almıyorum .
    fps onlıne oyunları ıcın.
    adam alır ısher turlu ısını gorur dız ustu ıle ama ıs onlıne fps turu opyunlara helekı bf4 e gelınce apısıp kalır.
    45 fps hıc bır sekılde kafı degıldır ıster cozunurlugu ayarları en dusuk sekıl olsun.
    ben 160 fps alır ılen dıyelım pınglerımız aynı kım kımı alıcak.
    dıyım sana sorunun cevabı basıt ben nnoob lamer bıle olsam ben onu alıcam.
    sonra serıye devam edıcem.
    sonra bana dıcekkı serverda sız ne yapıyprsunuz hılemı.
    artık ıste bu olayları asın dıye bu mesajı atıyorum.

• quote:

Arkadaslar sakince tartisalim bu arada ben ekran karti almicam notebook alacagim ve bu elran kartinin battlefield 4deki islevselligini merak ettim :)

arkadaşım fps oyunlarını dıs uztunde oynamak ıstıyor ısen tam anlamıyla 2 marka var mu konuda onlardan 10 bın tl ye yakın fıyatları.
    o aldığın 2-2.5 tl lık dız ustu ıle anca kendı kendıne yetersın avunursun bu tur oyunlarda.
    etersen dünya bırıncısı ol yapabıleceklerın bellıdır.
  • 160 fps gören bir adam asosyaldir ve kafası iyi değildir sana ne desem anlamayağın kesin

bana göre 45 fps sana 160 fps tatmin eder anladın ? görecelidir ? kişiden kişyie değişir hala gelmişin ne diyosun

ben i7 12 gb ram 750m ile high ayarda bft 4 de ne apışıp kaldım nede kasma sorunum oldu
  • quote:

740m den bahsediyoruz adam senin gibi gidiğ oyun için sistem yapmamış

evet ruhsal sorunların var senin :D allahım adam katılım zamanıma bakıyo zorunamı gitti bilgim.

AA da hacsın hatta high ayarda bazı ayarları medium da.
    daha iyi oynar.
  • tamam işte bende onu diyorum :)

high ayarda oynarsın bazı ayarları mediuma getirirsin al sana güzel bir oyun deneyimi sundu

160 fps istesem gidipte laptop alacak kadar aptal değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

Arkadaslar sakince tartisalim bu arada ben ekran karti almicam notebook alacagim ve bu elran kartinin battlefield 4deki islevselligini merak ettim :)

arkadaşım fps oyunlarını dıs uztunde oynamak ıstıyor ısen tam anlamıyla 2 marka var mu konuda onlardan 10 bın tl ye yakın fıyatları.
    o aldığın 2-2.5 tl lık dız ustu ıle anca kendı kendıne yetersın avunursun bu tur oyunlarda.
    etersen dünya bırıncısı ol yapabıleceklerın bellıdır.

Hocam adam bize gelmiş 7870 ile 740m kiyaslamasi yapıyor

Uğraşmaya değmez yav bilmesek harbi yiyecek bu adam bizi

• MultiCore kullanıcısına yanıt
    bişey bilmediğiniz için uğraşıyorum ama anlama kapasiteniz yetmiyor :)
  • AH siz devam edin böyle hiç bir gerçek oyun deneyimi yaşamamışsınız. kendınızı avutuyorsunuz sadece.
    sat 12 yıde gectı.
    23 nısanda bitti.
    e dağılın artık.
  • http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-740M.89900.0.html

Mobil kartlarda bu siteye bakmanı tavsiye ederim. Ancak ne olursa olsun mobil platformlarda oyun oynamayı kimseye önermiyorum ve önermem.

(Low - Medium arası oynayabilirsin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahayri -- 24 Nisan 2014; 1:04:58 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.