Şimdi Ara

Nvidia GeForce 355.82 WHQL Game Ready Driver Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ve Mad Max için Game Ready Sürücüsü yayınlandı.Sürücü için indirme linkleri ;

Windows 10 64-Bit (290.47 Mb)

http://tr.download.nvidia.com/Windows/355.82/355.82-desktop-win10-64bit-international-whql.exe

Windows 10 32-Bit (227.19 Mb)

http://tr.download.nvidia.com/Windows/355.82/355.82-desktop-win10-32bit-international-whql.exe

Windows 8.1 64-Bit (288.37 Mb)

http://tr.download.nvidia.com/Windows/355.82/355.82-desktop-win8-win7-winvista-64bit-international-whql.exe

Windows 8.1 32-Bit (226.42 Mb)

http://tr.download.nvidia.com/Windows/355.82/355.82-desktop-win8-win7-winvista-32bit-international-whql.exe

Düzeltilenler ;

Windows 10

[Oculus Direct VR] Oculus screen stays blank when directmode.exe -present_test is run.

[GTX 980 SLI, 1×3 Surround] Wrong refresh rates are listed in the NVIDIA Control Panel.

[G-SYNC, SLI] Drastic tearing observed on 4K monitor when SLI enabled.

[SLI] Enable P2P on Intel Z170 platform.

[GTX 980 Ti, 1×2 Surround] Surround resolutions and their order are incorrect.

Windows 8.1/8/7/Vista

[Oculus Direct VR] Oculus screen stays blank when directmode.exe -present_test is run.

[G-SYNC, SLI] Drastic tearing observed on 4K monitor when SLI enabled.

[SLI] Enable P2P on Intel Z170 platform.

P2P ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sürücü Detayları ;

Branch r355_00-150 DriverVer = 08/25/2015, 10.18.13.5582

HD Audio Driver - Version 1.3.34.3

NVIDIA PhysX System Software - Version 9.15.0428

GeForce Experience - Version 2.5.13.6

CUDA - Version 7.5

Sürüm notları ;

http://uk.download.nvidia.com/Windows/355.82/355.82-win10-win8-win7-winvista-desktop-release-notes.pdf

Güncel Geforce Experience linki ;

http://us.download.nvidia.com/GFE/GFEClient/2.5.14.5/GeForce_Experience_v2.5.14.5.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 31 Ağustos 2015; 18:54:26 >

• Game ready whql double x superb hiper gtx ready for install sürücüleri gelmiş bol nvidia logolu sıcak sıcak süslü uzantılarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amd çalışanları grevde galiba.
  • Alıştığımız Nvidia Kalitesi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX 970'te deneyip stabil olup olmadığını söyleyebilecek biri var mı? Abi çakılı kaldım 347.52'ye, bu sürücüden başka bunun gibi stabil sürücü aramaya çalışıyorum. "Deneyecek" vaktim yok maalesef.
  • AMD WHQL driver seneye çıkacak anlaşılan
  • Windows Aero çalışmayı durdurdu hatası veriyor bu sürücü bende.Birde oyunlarda titreme sorunu başladı komple sürücüleri temizleyip yüklemeden de düzelmedi 353.30 a geri döndüm benzer bir sorun yaşayan var mı ?
  • WHQL olmasıda yetmiyormuş demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Windows Aero çalışmayı durdurdu hatası veriyor bu sürücü bende.Birde oyunlarda titreme sorunu başladı komple sürücüleri temizleyip yüklemeden de düzelmedi 353.30 a geri döndüm benzer bir sorun yaşayan var mı ?

bende hiçbir sorun olmadı sizde neden olduki acaba

@Hulux
    Sizde resmen nvidiayı karalamak için yer arıyorsunuz yazık
  • Oggy20 O kullanıcısına yanıt
    İlk kez böyle bir sorun yaşıyorum eski sürücüye de dönsem sorun çözülmüyor.Aero çalışmıyor-oyunlarda cisim arkadası kararma ve titreme sorunu mevcut.Temiz kurulum yapayım diye eski yeni ne varsa da temizledim.Netten bulup çeksem de çözüm olmadı tabi.

Resim
    Oyundan Kare

Topun arkasında siyah gölge oluşuyor bazı cisimlerin arkasında da aynı sorun.Kırılmalarda dikkatinizi çekmiştir x16 hem oyunda hem yazılımda genede etki etmiyor.Akşam akşam iş aldık iyimi.

• Ne WHQL muş arkadaş ya

Millet acaba WHQL diyince ne hissediyor, süper, kusursuz, über performanslı sürücü mü?

Nvidia nın betalarını da kullandım, AMD nin de. Açıkçası bu WHQL olayı adından geçen adece MS onayından başka bir halt yok. Bu kadar bi logoya takılmayın. Saçma ve komik duruyor.
  • Nvidia şu kadar whql sürücü çıkarıyor diye sayıyorlar iyi birşeymiş gibi bilmiyorlarki nvidia nın whql onayı almak için microsofta ödediği paralarıda ekran kartını satarken kendilerinden çıkardığını, sürücü kurarken küçük bi onay penceresinin çıkıp çıkmamasının ne önemi varda whql de whql.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 1 Eylül 2015; 0:06:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crymone

GTX 970'te deneyip stabil olup olmadığını söyleyebilecek biri var mı? Abi çakılı kaldım 347.52'ye, bu sürücüden başka bunun gibi stabil sürücü aramaya çalışıyorum. "Deneyecek" vaktim yok maalesef.

353,06 dada ben kaldım.çıkan sürücüler iyi olacağına daha kötü oluyor.adam akıllı sürücüsü yok kaç aydır.illaki bu sürücüdede birşeyler çıkacaktır bekleyip görelim bakalım.
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Bende 353.06 ya kadar düştüm düzeldi sonunda geçe gece fantazi aradık ha.Çok çok önemli bir şey olmayana kadar da ellemem bir daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crymone

GTX 970'te deneyip stabil olup olmadığını söyleyebilecek biri var mı? Abi çakılı kaldım 347.52'ye, bu sürücüden başka bunun gibi stabil sürücü aramaya çalışıyorum. "Deneyecek" vaktim yok maalesef.

son derece stabil bende problem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

Nvidia şu kadar whql sürücü çıkarıyor diye sayıyorlar iyi birşeymiş gibi bilmiyorlarki nvidia nın whql onayı almak için microsofta ödediği paralarıda ekran kartını satarken kendilerinden çıkardığını, sürücü kurarken küçük bi onay penceresinin çıkıp çıkmamasının ne önemi varda whql de whql.

nvidia whql onayını çıkartmak için microsofta para ödüyor ya hah işte o para akışına dağir bir kanıt koyarmısın lütfen
    ayrıca whql demek win ile tam uyumlu demek oluyor biraz araştırırsanız bulursunuz.
    e tabii her yorumunuzda nvidiayı kötüleyeceksiniz e tabii amd nin yazılımcılarıda grevde herhalde o yüzden nvidiaya illaha bir pislik atacaksınız şimdide whql ile normal sürücü arasında fark yok diyorsunuz yazık yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

İlk kez böyle bir sorun yaşıyorum eski sürücüye de dönsem sorun çözülmüyor.Aero çalışmıyor-oyunlarda cisim arkadası kararma ve titreme sorunu mevcut.Temiz kurulum yapayım diye eski yeni ne varsa da temizledim.Netten bulup çeksem de çözüm olmadı tabi.

Resim
    Oyundan Kare

Topun arkasında siyah gölge oluşuyor bazı cisimlerin arkasında da aynı sorun.Kırılmalarda dikkatinizi çekmiştir x16 hem oyunda hem yazılımda genede etki etmiyor.Akşam akşam iş aldık iyimi.

hocam siz win un hangi sürümünü kullanıyorsunuz ben win10 da hiç bir problemle karşılaşmadım
    eğer win10 kullanıyorsanız ve güncelleştirmeyle geçtiyseniz temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim

• Bende sorunsuz kullaniyorum
    Yine bi Nvdia konusu yine Amd boylari orda sebebi ise amd nin kullanicilari surucuye hasret birakmasi onlarda nerde bi driver konusu bulsalar solugu orda aliyolar

Ama Nvdianin driver icin MS odedigi parayi kullaniciya sattigi kartlara yukluyor demek tam komedi olmus nerden odeyecek kaynak aciklada ordan odesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömr0681 -- 1 Eylül 2015; 7:39:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oggy20 O kullanıcısına yanıt
    W7 de yaşandı bunlar w10 otursun azıcık sonra geçerim malum aksilikler beni buluyor.Başka bir şeyde şuan ki yaşadığım sorunu yaratıyor olabilir.355.30 ve altını yükleyince sorun yok üstünü yükleyince mesajımda ki sorunlar başlıyor.Yeni ssd gelecek ona temiz w10 kurar bakarım büyük ihtimal windows ile ilgili bir sorun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.