Şimdi Ara

Nvidia gaming festival (NGF) in Shanghai, China. Canli stream(Beklenen kart GTX690)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buyrun arkadaslar nvidianin merakla beklenen anini canli izleyin.
    Beklenen kart sonunda geldi. Simdiye kadar yapilmis en sekil referans tasarim.

Yer yüzündeki en hizli ekran karti.

GTX 690

Nvidia gaming festival (NGF) in Shanghai, China. Canli stream(Beklenen kart GTX690)

GTX 690

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 29 Nisan 2012; 15:03:10 >

• Tamam.
  • İzleyelim bakalım

http://www.geforce.com/whats-new/articles/watch-live-streaming/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykaanx -- 29 Nisan 2012; 5:55:17 >
  • ses kartı mıymış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

ses kartı mıymış?

Ses sorunu var demek istemislerdi.
  • en üstteki yorumlarda sound card filan yazıyordu. belli oldu mu neyin geldiği?
  • quote:

en üstteki yorumlarda sound card filan yazıyordu. belli oldu mu neyin geldiği?

Suan ballandira ballanidira anlatiyor. Fakat naneyi daha kaynatmadi. Baklayi agzindan cikarsin diye bekliyoruz.
  • hadi bakalım, gk110'sa bomba olacak
  • quote:

hadi bakalım, gk110'sa bomba olacak

Vayy cevat yerlide orda. is ortagi.
  • evet ben de onu soracaktım tam da.
  • quote:

evet ben de onu soracaktım tam da.

Adamlar nvidiadan cok cyrtekin reklamini yaptilar. Birinci cryengine 3 motoru, ikinci warface ve ücüncüsü crysis 3 oyunu nvidia diyorki oglum cevat sayende cok ekmek yedik. (Gözümsün)
  • Kutudan gtx 690 cikti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiri

quote:

evet ben de onu soracaktım tam da.

Adamlar nvidiadan cok cyrtekin reklamini yaptilar. Birinci cryengine 3 motoru, ikinci warface ve ücüncüsü crysis 3 oyunu nvidia diyorki oglum cevat sayende cok ekmek yedik. (Gözümsün)

izliyorum şuanda 690'ı gösteriyorlar.
  • aiyaaa sunsaaa safimiyo moşşe vasiiaa şumi sam çi çi iii iii hajyu supa bi min did wun ha
    hamo hamo kumama halina hoşşice fuhalye pooo ço ipodon mia encif yuro bufkuna aaay akela kaye mano
    aşiyehooo gubarro hojuhe buğooo hara haresento jo

ne diyor bunlar yaw

bu arada hayırlı olsun deli bir karta benziyor neredeyse 2 x 680 olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 29 Nisan 2012; 8:40:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

aiyaaa sunsaaa safimiyo moşşe vasiiaa şumi sam çi çi iii iii hajyu supa bi min did wun ha
    hamo hamo kumama halina hoşşice fuhalye pooo ço ipodon mia encif yuro bufkuna aaay akela kaye mano
    aşiyehooo gubarro hojuhe buğooo hara haresento jo

ne diyor bunlar yaw

bu arada hayırlı olsun deli bir karta benziyor neredeyse 2 x 680 olmuş

kısaca yeni levyeli 690 ile kanırtmaya geliyoz diyolar

• yalnız slaytlarda fail var, alttaki ve üstteki metro 2033 testlerindeki tek 690 değerlerine bakın.
  • Buraya da yazayım;

1000 dolar!!! Eğer ülkemizde 2.000 TL olursa alırım. Gtx 680 sli ile aynı performansı alabileceğimiz söyleniyor. Saat hızları sadece %2.8 düşürülmüş.
  • 2000 liraya kapış kapış gider
  • muhtemelen bir birine çok yakın çift gpu kartlar göreceğiz nvidia scalling performansında amd ye göre geride amd açığını oradan kapatırsa resmen kafa kafa olucaktır performansları rekabet bizi bekliyor
  • Kartın tasarımı muazzam olmuş..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.