Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (4494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.599
Cevap
961
Favori
13.480.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44924493449444954496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tysagman

Arkadaşlar Fransa 3070 parası provizyonda 12 Mayıs'da çekildi. Bazı arkadaşların kargolandı benimki hala duruyor. Mh bekleyin 17 Hazirana kadar banko elinizde ama şuan stok yok falan diyor :) Bu arkadaş ne zaman kargoya verilir ?

18.05.2021 17:15 UTC.

• Hicks kullanıcısına yanıt

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] Hocam yarın gönderilsin size bi adana dürüm :)

• Marc Marquez kullanıcısına yanıt

Bekleyecez hocam mecbur :)

• Hocam Amazon’un yanıtlayamadığı soruyu biz nasıl yanıtlayalım NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tysagman

Hocam yarın gönderilsin size bi adana dürüm :)

Benim yerime yer bir iyi ki doyduk dersiniz artık. NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Şaka bir yana bu işler tamamen şans, son kart başkasına gitmiş, sizinki 1 ay sonraki partiye de kaymış olabilir, belki 10 saniye sonra biri siparişi iptal edecek birden sıra size gelecek olabilir. Bunu kimse bilemez yani, gerçek olan tek şey şu an sadece sırada olduğunuz... NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• ROG Strix 6700xt için 10k civarı pahalı mı sizce

• Hicks kullanıcısına yanıt

Hocam iptal etmesinler de :) 1 ay bekleriz

• Tranquillity kullanıcısına yanıt

Haklısınız :)

• Ziraat banka kartı Amazon ile yurt dışından alışveriş yapınca sıkıntı çıkarıyor muydu hiç sorun yaşayan var mı?

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Gönderim için hazırlanıyor yazan ürün henüz gönderilmediye döndü. İptal yakın

Edit: MH konuştum. Tedariği sağlanmış ancak hasarlı/kusurlu bulunduğundan gönderimi sağlanmamış. Tekrar tedarik ediliyormuş. Alt tarafı bir kart alacağız yaşadığımız olaylara bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 17 Mayıs 2021; 13:0:2 >

• Arkadaşlar son zamanlarda stoğa giren 6800xt ya da 3070 oldu mu ?

• amazon.com.trden alıp 1 tanesi gönderilen siparişimden harici 2. olan 2060 dual siparişim biraz önce iptal edildiğine dair mail geldi ücret hemen karta geri yattı.

• Amazon.tr 2060 dual iptal edildi benimde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dimitradon kullanıcısına yanıt

Geç kalanları iptal ediyorlar stok fazlası satış yapmışlar utanmadan para çekiyorlar bir de.

• Benim 2060 da iptal. Gene düştük alertlerin eline

• onlar etmeden ettim ben TR ispanyadan daha sabıkalı suan artık gözumde daha ürün almam onlardan ispanya yanıltmadı hiç beni HOLO olayından beri Tr cöplük almayın illa ki iptal oluyor cok sanslı degilseniz eger ugrasmayın bile 300 kişi almısızdır 1 2 kişiye anca gönderildi paranızı baglamayın buna işte

• BscPlyr B kullanıcısına yanıt

Aynen öyle Tr sabıkalı iş ahlakı olmayan nadir amazonlardan. Bize gelen bize benziyor

• 2060 sadece benim mi iptal edilmedi NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• ReaLGz kullanıcısına yanıt
    Japonyadan ise genel kanı pahalı olduğu yönünde

• Geçen haftalarda sepete ekleyebiliyordum ama artık stok bile göremez olduk.

• 
Sayfa: önceki 44924493449444954496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.