Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (3697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36953696369736983699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde fransa tuf 3060 ti iptal oldu. ama eski sipariş duruyor.

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • MonarJuu kullanıcısına yanıt

Kalbimize indirecek valla NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Bu arada cidden TR'den parası çekilip iptal olan var mı?

• Tranquillity kullanıcısına yanıt

Yok kardo ya nereye iptal ediyorlar. Sen TR'den aldıysan ilk alanlardansındır. Bak ben fr den aldım daha diken üstündeyim. :D

• ibrahim_cg İ kullanıcısına yanıt

Hocam fazla dillendirmeyin, benden parasınıda çektiler bunun sesimi çıkarmıyorum NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Onunki net gelicek de benim gibi TR'den parası çekilip, tarihi olmayanlar da ipte :D

Öyle tabi ben ne yapayım ne para çekildi ne tarih var. Hem de Faşist Fransa'dan.

Fransa'ya bir darbe de siz vurun hocam hemen iptal edin!!! NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Yok en sağlam darbe gelince ekran kartını yakayım. NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Çöpe de atabilirsiniz hocam ama adres verin bana ben de görmek istiyorum attığınızı NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Kalbimize indirecek valla  

Bu arada cidden TR'den parası çekilip iptal olan var mı?

ekran kartı için değil de başka bir ürün paramı çekip 1 ay sonra iptal ettiği olmuştu NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Senin daha iptal edilmediyse çekiliş yedeği filan olabilirsin NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• CuLs kullanıcısına yanıt

Eyvah eyvah NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Yine Amazon Germany miydi satıcı/gönderici?

• Bu arada milletin 3060ti tufu iptal edip bugün yığınla tuf 3060ti girerlerse çok ayıp etmiş olurlar. İptal olanlar arasında Amazon'da son 4 ayda ilk defa ekran kartı alan var mı acaba?

• Malesef benim de amazon.fr tuf 3060 ti iptal maili geldi ve iptal edilmiş :(

ya sanki tek tek farklı adreslere göndermesi zor geliyor. biriktirip tek paket yollamaya çalışıyorlar. siparişleri iptal edip sonra tekrar aynı ürünleri satışa sunmaları tuhaf.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Eyvah eyvah  

Yine Amazon Germany miydi satıcı/gönderici?

satıcı/gönderici com.tr idi

Bence sizin kartlar gelir, umarımNVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Burada dursun da ben de zamanında yakalamıştım ama iptal edilmeden önce son görüntüsünü alabilmiştim diyeyim NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • CuLs kullanıcısına yanıt

2 hafta içinde dananın kuyruğu kopacak, bakalım NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 36953696369736983699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.