Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (3532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35303531353235333534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar samsung ssd böyle takmak zorunda kaldım sata kablosu anakart üzerinden geçiyor biraz bişey olur mu
    O bölge ısınan bölgemidir

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şopen27 -- 15 Nisan 2021; 7:42:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Evet arkadaşlar o meşhur pny 3060 geldi  

@MARCO @Tranquillity @TSuNaMi_

Vay be hayaldi gerçek oldu PNY 3060 ispanya evlerde NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Rgb aydınlatmasıda güzelmiş heeeNVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Güle güle kullansın arkadaşın darısı başımızaNVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: şopen27

Dostlar samsung ssd böyle takmak zorunda kaldım sata kablosu anakart üzerinden geçiyor biraz bişey olur mu
    O bölge ısınan bölgemidir

çok değil hocam, anakart genelde 35-40 derece arası geziyor oda üst kısımlarda. rahat rahat kullanabilirsiniz.

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Arkadaşlar günaydın herkese. Dün Amazon.de 'den aldığım kartın, ödemesi provizyona düşmüştü. Bugün faturalandırılmış. Parayı kredi kartımdan çekmişler. Şuan borç olarak gözüküyor. Ama hala gönderim tarihi yok. Ne zaman gönderileceğine dair bilgi de yok. Daha önce böyle bişey başına gelen var mı?

• Architect_16 kullanıcısına yanıt

hocam, gönderim için hazırlanıyor diyor 1-2güne kargolanır merak etmeyin

aldıgın ürünün linki paylaşır mısınız ? aramada çıkmıyor listeye ekleyelim

• mustiki212 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim içim rahat kullanabilirim 🙏😄
  • Architect_16 kullanıcısına yanıt
    Günaydın hocam Amazon.de den benim siparişimde parayı çektiler fakat garanti bankasında provizyonda görünüyor hala. Siz hangi bankayla işlem yaptınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon ispsnyadan 19 subat tarihinde satın aldıgım pny rtx 3060 2 gun once kargoya verildi. Sevgili dhl tarafından böyle bir mesaj ve mail geldi. Mailde gönderiden dolayı 750 lira vergi borcunun ortaya çıktıgı yazıyor. Daha önce basına gelen var mı? Ne yapmam gerek?

• almanyaya son birkaç gündür 1-2 kez giren pny 3070 in fiyatını hatırlayan varmı?

• windofchild kullanıcısına yanıt
    Vergiyi Amazon ödüyor ama bazen DHL den mesaj geliyor hiçbirşey yapmanıza gerek yok.Fakat içim rahat etmez diyorsanız arayıp sorun DHL yi hocam kontrol ederler

• wildwachsend kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • 800 küsür Euro idi

@windofchild 444 00 40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildwachsend -- 15 Nisan 2021; 10:2:55 >
  • Aldığım ürün bu arkadaşlar

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07VGM29BZ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Çok saçma ama yau NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] nasıl iş anlamadım. Madem gönderecek tarih neden belirtmiyor. Forumda herkes yazılan tarihlerin peşine düşmüş durumda. 2 kere provizyona düşüp 2 kere kartından çekim yapılanlar var. Benim ilk provizyon hemen ertesi gün muhasebeleşti.. Tarih de çıkmıyor. o kısmı biraz garip geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Architect_16

Aldığım ürün bu arkadaşlar

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07VGM29BZ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Çok saçma ama yau  nasıl iş anlamadım. Madem gönderecek tarih neden belirtmiyor. Forumda herkes yazılan tarihlerin peşine düşmüş durumda. 2 kere provizyona düşüp 2 kere kartından çekim yapılanlar var. Benim ilk provizyon hemen ertesi gün muhasebeleşti.. Tarih de çıkmıyor. o kısmı biraz garip geldi.

%90 haftaya elinde olur kart merak etme NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 15 Nisan 2021; 10:8:4 >

• Antrepoda Tutuluyor

UPS kargoyu güvenli bir tesiste tutuyor, talimatlar ve sözleşme bekleniyor.

UPS ile kargolanan kartım dün öğleden sonradan beri bu durumda görünüyor. Var mı böyle bir durumda karşılaşan, bir şey yapmamız gerekir mi acaba?

Bir de bu TCKN leri silmiş galiba eski kayıtlıları. yenileri nereden girebiliriz ki hazır olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bears2 -- 15 Nisan 2021; 10:10:29 >
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali385 -- 15 Nisan 2021; 10:27:30 >

• msb_bjk kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Aldıktan sonra sorunsuz şekilde elime ulaşması normal ama forumda o kadar çok iptal eden umudunu kesen var ki... Amazon, kargo şirketi ya da banka birileri sorun sıkıntı çıkartsın diye bekliyordum NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• oguz707 O kullanıcısına yanıt

Etmez 4500 TL max ederi yurtdışından strix falan değilse

• 
Sayfa: önceki 35303531353235333534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.