Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
967
Favori
13.478.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Msi 2080ti triox i 7600 e satıp 8000 3080 gamepro almıştım ağustos 25 gibi hey gidi günler.Simdi 3380 liraya yurt disi 1660 s alıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ben direkt 4500'e bulunca hiç pazarlık bile zorlamadım zaten güvendiğim referanslı bir arkadaş olunca hemen dedim sar bana :)

• https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-series-x-oyun-konsolu.html

şeytan diyo al şunu koltuğa uzan keyfine bak  

• Alkımm kullanıcısına yanıt
    Saka gibi bir donemden geciyoruz ( gecemiyoruz aslinda takildik kldik)

7200 e aldigim 3070 trio yu ucuzlayacak 3080ti lar cikacak diye geri verdim su hale bak..
  • Newegg dışı diğer satıcılardan alışveriş yapmayın Newegg'de arkadaşlar, Newegg de bir satıcı tarafından dolandırıldım vergiyi ödememe rağmen vergiyi karşı ödemeli olarak yollamış ve problemi çözmüyor yüksek ihtimal vergiyi bana ödettirip ona ödediğim vergiyi cebe atmaya çalışıyor. Bilginiz olsun.

• kara6655 kullanıcısına yanıt

hocam misal 3060 girdiği gün itopya 8 k ya 3060 lı sistem verdi vok diye ama 3060 yalıın 8500 liraydı arada youtuberlar sistem yapınca indirimli veriyorlar hiç yoktan daha fazla parça almış olursunuz ve tr garantili olur.

• manohazim kullanıcısına yanıt

hocam o sistemler bana gelmez zaten 2080 super var bende 3060 kesmez beni. 6800 ve 3070 dengi kart lazım bana. monitörüm 4 k yetmiyor meretler =)

• selam arkadaslar kuzenin amazon.co.cuk hesabına kendi kredi kartı bilgilerimi kayıt etsem problem yaşarmıyım soyadımız aynı

yani ben odemesini yapıcam kart adrese teslim olucak şeklinde tabi kart yakalarsam

• MR_TÜRKEL M kullanıcısına yanıt

neden öle bişi yapasınız ki. kendiniz kaydolun. yada o alsın hediye kartı eklesin . bütün işlemleri gene siz yaparsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: 4S14N_HUNT3R

Çektim ama bu yapı kredi kadar dolandırıcı bi banka yok 3550 tl çekmiş.

Alıntıları Göster

Aynen hocam bendede öyle kart gelsin itiraz edicem bankaya

o takip edemez işi gücü zaman ayıramaz ugrastırmak istemiyorum nisan gibi gelicek bavulda getirir kredi kart eklersem ne olabilirki bilemedim sonuçta parası ödenecek adrese ulaşcak kendi hesabımda var adresi ekleyebilirm

peki teslimatta başka isme teslim ederlermi arada kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Carpetguys

Aynen hocam bendede öyle kart gelsin itiraz edicem bankaya

Alıntıları Göster

Bu yapı kredi kadar lanet banka yok herşeye kafasına göre komisyon kesiyor aradım bankayı yarın arayın tekrar sorun şuanda provizyonda gözüküyor dedi onuda geçtim dolar ekstreniz yok dedi dedim nasıl yok açtırdım dolar ekstresi tekrardan bakayım dedi aaa varmış neden böyle hata oldu bende anlamadım falan filan keşke enparayla alsaydım ilk işim şu yapıkrediyi kapattırmak olcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: MR_TÜRKEL

o takip edemez işi gücü zaman ayıramaz ugrastırmak istemiyorum nisan gibi gelicek bavulda getirir kredi kart eklersem ne olabilirki bilemedim sonuçta parası ödenecek adrese ulaşcak kendi hesabımda var adresi ekleyebilirm

peki teslimatta başka isme teslim ederlermi arada kaldım

Etmeleri lazım amazondan başkasına hediye almak gibi durumlar olabilir alıcı sen teslimatteki farklı olabilir gibi geliyor mantıklısıda bu.

• 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt

mantıklı aslında dediğiniz bu ingilizler biraz kıl sorun cıkarsa patlamamak için

sormak istedim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: 4S14N_HUNT3R

Bu yapı kredi kadar lanet banka yok herşeye kafasına göre komisyon kesiyor aradım bankayı yarın arayın tekrar sorun şuanda provizyonda gözüküyor dedi onuda geçtim dolar ekstreniz yok dedi dedim nasıl yok açtırdım dolar ekstresi tekrardan bakayım dedi aaa varmış neden böyle hata oldu bende anlamadım falan filan keşke enparayla alsaydım ilk işim şu yapıkrediyi kapattırmak olcak.

Alıntıları Göster

Hocam zaten dolar almıyoruz ki TL işlem yapıyor 3383 TL olması lagzım

• MR_TÜRKEL M kullanıcısına yanıt

hocam siz alın . onun adresine gönderin vergide ödememiş olursunuz. tabi orda eyaletler arası değişik vergi falanda var. iyi bakmak lazım o işe . amazon müşteri hizmetlerine sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: Carpetguys

Hocam zaten dolar almıyoruz ki TL işlem yapıyor 3383 TL olması lagzım

Alıntıları Göster

Evet ben bankayı aradığımda dolar ile işlem yapılmış diyor halbuki elimde sms var türk lirası şu kadar tutuyor onay vermek için kodu girin diye tam çakal banka.

illaha 3070 de düşer hocam sinerji falan da satıyor ama çok şeyle beraber monitör kulaklık klavye mose koymuşlar 3070 le 17 k falan sadecec kasa olanı da gelir mevzu kampanyayı yakalamak itopyadan 8 k ya alamadım muhtemel alırken siteleri kastırıyorlar sepete bile ekleyemedim

• 
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.