Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
197.593
Cevap
969
Favori
13.476.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16831684168516861687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kara6655

arkadaşlar tekrar ediyorum bu kartı almak isteyen olursa haber versin 3 2 1 yapalım. 9.900 tl ye geliyor . 1.343 dolar

https://www.amazon.com/gp/product/B08L8L71SM/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Deneyelim hadi

• kara6655 kullanıcısına yanıt

hocam o parayı vereceğinize fırsat hazır sistemleri kovalayıın verdiğiniz paraya değsin yanında siteminiz de olur

• quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Neden ihtarname göndermiş ups? Ekşideki konu duruyor. İnşallah o silinmez.

burası kendi kullanıcısını düşünmüyor hocam. kendi cebini düşünüyor, ihtara falan gerek yok ups'in çaycısı silin demiştir silmişlerdir. İhtar ya da benzeri resmi bir belge olduğuna inanmyıorum.

Bilen bilir 4 sene önce de Kayhan Kikkaya ve Teknosistem'in dolandırıcılık konusu vardı. Biz orada organize olup hakkımızı aramaya çalışırken o konuyuda sildiler. Sanki dolandırıcıdan taraflar :) bu forum böyle bir yer.

Ekşisözlük biraz daha iyi, en azından mahkeme kararı falan gerekiyor.

• manohazim kullanıcısına yanıt

hocam kart lazım bana ama kart parasının üstüne 1 yada 2 k verip sistem alacaksam mantıklı dediğiniz. varmı örnek

• quote:

Orijinalden alıntı: luktodoro

Çektim ama bu yapı kredi kadar dolandırıcı bi banka yok 3550 tl çekmiş.

• Adresi yazasıya kadar bitmiş.
  • 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt

Hocam onu başka arkadaşlar da yaşadı düzeltiliyor diye biliyorum siz bir arayın bankayı.

• quote:

Hocam onu başka arkadaşlar da yaşadı düzeltiliyor diye biliyorum siz bir arayın bankayı.

nasıl düzelticem hocam ne diyeyim

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Japon dan Asus rog 3070 118.078 yen e sipariş verdim ama daha hiçbir hareket de yok banlanmada yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hwmania

Japon dan Asus rog 3070 118.078 yen e sipariş verdim ama daha hiçbir hareket de yok banlanmada yok

linko var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuraya bak insanlar stok kovalıyor ne hale gelmiş piyasa. 3 ay önce 2080 Super Rog Strix 4.500 liraya aldığıma bir kere daha sevindim.

• 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt

Hocam 5-6 sayfa öncelerde ilk stoğa girdiğinde aynı sorunu yaşayan vardı ona bir PM' den danış istersen ben Ziraat'ten aldığımdan dolayı sıkıntı olmadı.

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Cuma gecesi vermiştim hocam yeni degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Şuraya bak insanlar stok kovalıyor ne hale gelmiş piyasa. 3 ay önce 2080 Super Rog Strix 4.500 liraya aldığıma bir kere daha sevindim.

bedavanın bedavasına almışsınız iyi fiyat gerçekten

• quote:

Hocam 5-6 sayfa öncelerde ilk stoğa girdiğinde aynı sorunu yaşayan vardı ona bir PM' den danış istersen ben Ziraat'ten aldığımdan dolayı sıkıntı olmadı.

Sağolun hocam bakıyorum sayfalara henüz bulamadım  

• quote:

Şimdi düştü kredi kartının ekstresinde doğru fiyat yazıyor ama çekilen tutarlarda 3550 küsür gözüküyor arayıp bi sorayım bankayı en garantisi.

• 
Sayfa: önceki 16831684168516861687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.