Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
967
Favori
13.478.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Botlardan dolayı hiçbir şey alamayacağız. Bizde sayfa açılırken adamlar çoktan siparişi geçmiş oluyor. Amazon'un yabancı sunucularına trden alacağımız pingi hesap edersek, kepaze adsl zaten sınıf dışı kalıyor, Avrupa'da oturan elemanlar fiber internetleri ile milisaniyeler içinde zaten bot kullanaraktan ışık hızında sipariş geçiyorlar. Boşa bekliyoruz ama buradaki muhabbet sarıyor.

• Ulan belgesel izlerken 3080kaçtı iyi mi.

• ozkan_mee O kullanıcısına yanıt

co.uk'ta aynı ekranda 1-click çalışmıyor mu?

Buy Now'dan sonra son onay ekranına atıyor.

Es te 3070 holo bekliyor ama ödeme yönetimi güncelletmiyor. Benimde güncelleyesim yok zaten. NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Falken

co.uk'ta aynı ekranda 1-click çalışmıyor mu?

Buy Now'dan sonra son onay ekranına atıyor.

Es te 3070 holo bekliyor ama ödeme yönetimi güncelletmiyor. Benimde güncelleyesim yok zaten.  

çalışıyor ben daha kart aldım

• HappyMaker12 kullanıcısına yanıt

Öyle düşünmeyin. Ben direk tıkladım. Sepete dahi gelmedi. Sayfa yüklenmeden botlar çoktan çekiyor.

• Flakee17 kullanıcısına yanıt

Yok önemsediğimden değil sırf eur gelsin diye kredi kartında eur hesap özeti açtırdım. Onu merak etmiştim nasıl yansıyacak diye :)

• Bunlar bugunku en yakin alabilecegimiz kartlardi arkadaslar odeme ekranina geldiyseniz iyi yani
  • quote:

Yok önemsediğimden değil sırf eur gelsin diye kredi kartında eur hesap özeti açtırdım. Onu merak etmiştim nasıl yansıyacak diye :)

İnsanın başına ne geliyorsa hep meraktan gelmiş hocam :)

• Tek klikte etsen en sonda ödeme onayı için buton çıkıyor bastım ama yemedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4S14N_HUNT3R

Tek klikte etsen en sonda ödeme onayı için buton çıkıyor bastım ama yemedi.

benim öyle kaçırdığım 5. 3080 galiba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_mee

benim öyle kaçırdığım 5. 3080 galiba :)

Alıntıları Göster

O zaman botçulara hayırlı olsun diyelim NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] burda forumdada var bot kullanıp kart bırakmayanNVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: 4S14N_HUNT3R

O zaman botçulara hayırlı olsun diyelim  burda forumdada var bot kullanıp kart bırakmayan 

Alıntıları Göster

Olmaz mı hocam alsatçı burdada var al işte gördüğünüz kartı 8 e alcak 40-50 satacak malum sitede görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan_mee -- 1 Mart 2021; 3:34:20 >

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Şu arkadaşla ilgili gelişme var mı? (es)

• quote:

Şu arkadaşla ilgili gelişme var mı? (es)

hocam benimki de aynı şekildeydi hem pahalı diye hemde ispanya diye iptal ettim

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

japonya MH deki kişinin ismi bile "Ban" yani ne kadar meraklılar ban atmaya hahahaah NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_mee

Olmaz mı hocam alsatçı burdada var al işte gördüğünüz kartı 8 e alcak 40-50 satacak malum sitede görürüz.

Alıntıları Göster

bide utanmadan konuya gelip yorum yapıyolar o beni daha çok tav ediyor NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]  ulan alıyosunuz bari ortalığı kızıştırmayın sessiz sedasız göstermeden yapın ne yapıyosanız.

• 3080 alsam bende satcam pc kaldirmiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet177

japonya MH deki kişinin ismi bile "Ban" yani ne kadar meraklılar ban atmaya hahahaah    

"This is ban" sana mesajı veriyor inceden ban is coming. NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Neyse gecenin fırsatları kaçtı. Bu önümüzdeki hafta stokların biraz biraz toparlaması umuduyla yatağa yol alayım, herkese bol şans beyler.

• Aynen bu saatten sonra adam akıllı sağlam stok gelmez gitti güzelim kart.

• 
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.