Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15211522152315241525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alamadım maalesef.  

• quote:

Orijinalden alıntı: ISherpa

Son zamanlarda almamışsınızdır hocam ya da fiyat yüksektir biraz

Visionu dün xfx i öğlen aldım :). Fiyat konusunda haklısın vision 954€ -_- ucuz kartlar kaçtı yakalayamadım xfx 1028€

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan_mee -- 28 Şubat 2021; 23:57:20 >
  • ozkan_mee O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun o zaman hocam
  • 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt

Yoklukta artık :D yüzüne bakmıyoruz sadece işe yarasın yeter  

• ISherpa kullanıcısına yanıt

bende 1 ay once pny 3070 almıştım almanyadan 6200 tl ye falan geliyordu o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: emin14265

1 click hepsinde açık sadece buy now yazıyor okadar hepsinde

Teşekkürler.

• 2.ele bakındımda madenciler ufaktan hazır fiyatlar yüksekken kartları ellerinden çıkarmaya çalışıyor galiba? çok fazla toplu satış ilanı açılmış.

• Arkadaşlar alabiliyosunuz şöyle bi muhabbet var bildirim geldiğinde kimi arkadaş ürünü göremiyor kimisine gözüküyor sipariş edemiyor kimisi sipariş edebiliyor tamamen şans işi amazonun bi algoritması var yani kart olsa bile bazen vermiyor size.

• The_Punisher007 kullanıcısına yanıt
    Bunu alcam ya yeter artık sıktı kart bakmak sürekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISherpa

Hayırlı olsun o zaman hocam

Daha ödemelerini yapmadım ya amazonda çekmeyi denemedi kovalıyorum co.uk den 1 tane rog strix 3060 aldım ama 3080 kovalıyorum denk gelirse o ben artık burdan kendimi azad edicem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan_mee -- 28 Şubat 2021; 23:58:32 >
  • Fenool kullanıcısına yanıt

O zamanlar daha kolay alınıyordu

• ozkan_mee O kullanıcısına yanıt
    Ben de 3080 denk getirsem emekli etcem kendimi konudan
  • quote:

Orijinalden alıntı: wjagafeat

Selamlar, geçtiğimiz gün newegg üzerinden satın aldığım kasa 13.543 TL ye denk geliyordu. Banka işlemi onaylamak için aradığında da bu tutarı söyledi ve onayladım. Şuan provizyonda 14.200 olarak görünüyor. Banka Yapı Kredi sebebi ne olabilir? Bildiğim kadariyla TL cinsinden işlem yaptım zaten faturada da TL cinsinden yazıyor kur farkı falan olması mümkün değil gibi bilen varmıdır.

hesabinda dolar extresi yoktur. o senden 13500 istesede bankalarimiz sağolsun makasi gece yapmakta ve cok ciddi fark almakta. eğerki dolar cinsinden extren olsa. banka sana derken 1500 dolar borcun var. ay sonunda sende dolar ödersin. istersen o anki kurdan alirsin istersen ay sonunu beklerisn. kredi kartlarında dolar extresi açtirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Punisher007

hocam tekrar düşerse rtx 2080 paylaşırsanız sevinirim

• ramowarr kullanıcısına yanıt

Satıcı pek güven vermedi bana, 3 tane işlem yapmış 3 yorum almış hepside aynı gün :)

• Yine geç gelen bir alert daha .

• Aldım dostlar 2080i apex oynayacağım zaten işimi görür.
  • 0rka kullanıcısına yanıt

evet 3-4 dakika trde germany satıcılı tuf 3070 durmuştu burdan gelen linkle almıştım şuanda kullanıyorum 1 ayda çok daha zorlaştı. 3060ti trio da almıştım yinne burdan paylaşılan linkle ama tabi 3070 düşünce iptal etmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: utkualcin

Satıcı pek güven vermedi bana, 3 tane işlem yapmış 3 yorum almış hepside aynı gün :)

onu görmedim :) ama türkiyeye gönderi mvardı

• utkualcin kullanıcısına yanıt

used/ 2. el yazıyordu zaten

• 
Sayfa: önceki 15211522152315241525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.