Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pathofdeniz

Değil, nominal performansa baktığımızda 3090 ile kıyaslanabilecek bir kart şu an için henüz yok. 3090 açık bir farkla gelmiş geçmiş en iyi kart.

Doğru hocam ama 3090 bulmak çok zor.Çok pahalı fiyat performans olarak diyebiliriz bu koşullarda yani.

• asd55samsu A kullanıcısına yanıt

9k altına 3070 felan bulamıcam herhalde  

• Sıkıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asd55samsu

:D

Alıntıları Göster

kanka bu gece burdayız dimi bize aldır bir şeyler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: savcı963

kanka bu gece burdayız dimi bize aldır bir şeyler :)

Alıntıları Göster

sabah 4 e kadar devam hacı :D

• stekemen S kullanıcısına yanıt

Hocam RT beklentiniz yok ise, en iyi f/p kart 6800dür, fiyat farkının 1500 lirayı geçmediği durumlarda ise 6800 XTdir benim fikrimce, biraz sabırlıysanız ve AMD ile anlaşacağınızı düşünüyorsanız bu iki karttan birini tercih edebilirsiniz. Nvidia daha stabil ama bununla birlikte daha pahalı ürünler sunuyor piyasaya, f/p kartlar hep AMDden yana

3090 da hareket var mı hocam uyuyacam ona göre sabah 6 buçukta iş var 😊
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

konuştum konuyu biz hesapta bir şey göremiyoruz diyor adam. Dedim para çekiliyor bunu göüyorum 1 dk sonra işlem hiç olmamış gibi para geri yatırılıyor.

Adam bana öyle bir şey olmaz diyor kesin görürüz diyor :) Sonra işlem onayını kapatın dedim onu kapatamıyoruz diyor . paramızla rezil oluyoruz resmen.

Zabağa gadar burdayıh zabağa gadar  

• pathofdeniz kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba rx590 ım vardı 4650 den sattım 1660 gaming x 3750 tl 1 aylık ne diyorsunuz fark yaratır mı bana
  • Myth61 kullanıcısına yanıt

Baya bir kişi yazdı müşteri hizmetlerine. Stokta yok dediler. Bakalım kim bilir ne zaman kargolanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: pathofdeniz

Hocam RT beklentiniz yok ise, en iyi f/p kart 6800dür, fiyat farkının 1500 lirayı geçmediği durumlarda ise 6800 XTdir benim fikrimce, biraz sabırlıysanız ve AMD ile anlaşacağınızı düşünüyorsanız bu iki karttan birini tercih edebilirsiniz. Nvidia daha stabil ama bununla birlikte daha pahalı ürünler sunuyor piyasaya, f/p kartlar hep AMDden yana

aynen öyle bende 6800 xt arıyorum olmazsa rtx 3070 alacağım 1 kart bulsam burayı terk edeceğim zaten :) sabaha kadar bursaysanız bizi de görün :D:D

• F5 ile kol kası yaptık:)

• Yaprak kımıldamıyor  

• quote:

Orijinalden alıntı: alpknkc

3090 da hareket var mı hocam uyuyacam ona göre sabah 6 buçukta iş var 😊

yok hacı bir hareketlilik yok gibi

• 6800xt buldum ben bulmasınada 11kya geliyor merc 319 çok pahalı

Eyvallah hocam size rastgelsin o zaman uyuyayım ben bu gecede ekmek yok gibi bana 👋
  • Beyler Amazon de den kart sipariş verdim güvenlik soruşturması şeyi oldu? Hesap şuan incelemede ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • la ispanya sen naptın. provizyonda 8263 görünüyor adamlar şimdi 8857 TL çekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: savcı963

hocam bilmiyorumki 1660 super ler 5500tl civarı

Alıntıları Göster

inventusta 1660 super li hazır sistem 6 bine satılıyor. ama hazır sistemlerde parçaların kutularını göndermiyorlar onu da belirteyim

https://inventus.com.tr/dedicated/unlost/unlost_eco_v2.aspx

• 
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.