Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu amazon jp den felan kredı kartı ile alısverıs yaparken taksıt oluyor mu yoksa tek cekım mı

• linklerefısıldayanadam L kullanıcısına yanıt

Banada ol be kral

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Hocam benden 4800 çekmişti sizden niye öyle az çekti
  • Sizinki kargolandi mi?
  • Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Siz ne zaman almıştınız
  • Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    2 gün önce aldım.
    https://www.amazon.co.jp/gp/product/B08WP9T6KR/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Eagle -- 27 Şubat 2021; 6:41:43 >
  • Hayret ediyorum nasıl banlanmıyosunuz  

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Eagle

2 gün önce aldım.
    https://www.amazon.co.jp/gp/product/B08WP9T6KR/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

teşekkürler bende 2 gün önce aldım fakat ödeme yapamamıştım o yüzden gecikti benimki

• @Noxy77

Hocam o kadar karıştıki ödemede problem oldu bir sürü aldım iptal ettim yinede adamlar banlamadı :D

@Mehmet177

Nisana falan gönderim yazarsa endişe etmeyin banada nisan gönderim yazıyordu sırayla yolluyorlar.

• quote:

@Noxy77

Hocam o kadar karıştıki ödemede problem oldu bir sürü aldım iptal ettim yinede adamlar banlamadı :D

@Mehmet177

Nisana falan gönderim yazarsa endişe etmeyin banada nisan gönderim yazıyordu sırayla yolluyorlar.

hocam sanırım parayı çeken kartları hemen yolluyorlar

• @Mehmet177

Evet

• quote:

@Mehmet177

Evet

bende bi zotac birde msi vardı zotac çekilmedi msi şimdi çekildi parası :D "Preparing for Shipment" yazıyor bekliyorum

• quote:

@Noxy77

@Mehmet177

Şansınız varmış ürün açılırsa eğer tekrar bende son kez bi jübile şansımı deneyeyim. 

• quote:

Orijinalden alıntı: 4S14N_HUNT3R

Şansınız varmış ürün açılırsa eğer tekrar bende son kez bi jübile şansımı deneyeyim. 

Alıntıları Göster

hala teslim tarihi yok mail ile yollayacağız diyor sizde de böyle mi yazıyordu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet177

hala teslim tarihi yok mail ile yollayacağız diyor sizde de böyle mi yazıyordu?

Alıntıları Göster

Bende Nisan 20 yazıyordu gönderim tarihi.Bence 10 gün falan bekleyin göndermezlerse iptal edersiniz

• quote:

Bende Nisan 20 yazıyordu gönderim tarihi.Bence 10 gün falan bekleyin göndermezlerse iptal edersiniz

Alıntıları Göster

öyle yapacağım biraz beklerim olmadı iptal ederim komisyon/kur farkından bize girmez umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet177

öyle yapacağım biraz beklerim olmadı iptal ederim komisyon/kur farkından bize girmez umarım

Alıntıları Göster

Bana 400 lira girdi anlamadım türk lirası direk çekti sanırım banka.

• quote:

Bana 400 lira girdi anlamadım türk lirası direk çekti sanırım banka.

Alıntıları Göster

ödeme yaparken mi

• @Mehmet177

Yen olarak çekti banka tl ye çevirdi öyle bişeyler oldu sanırım yukardaki arkadaştan 4400 çekmiş

• 
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.